КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 547
  • 786
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Търся школа по волейбол за моята девойка (на 13 г. е), събота или неделя, или ако е делнични дни, да е вечер след 18 ч.

# 451
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Някой би ли ми препоръчал спортни/модерни/латино/народни танци в района на Лозенец или центъра?
Dance station в Paradise Mall ти е в района. Със сигурност имат спортни/модерни/латино танци

# 452
  • Мнения: 976
   Тренировките по лека атлетика при Ники на стадион "В.Левски" се подновиха, всеки работен ден и сутрин има, и следобед, а събота от 10 ч.
   Днес няма заради мача.

# 453
  • Мнения: 5 234
Доволни ли сте от леката атлетика при този Ники. Какво правят?  А зимата как протича? Момичета има ли? Колко е продължителността в събота? Следобедите от колко часа е?

# 454
  • Мнения: 976
   Много въпроси, но отговорите ми са от преди 4-5 години, когато той започна. А сега едва са имали тренировки на 29 и 30.09. Следобед от 14.30ч., един час. Зимата са вътре в залата на стадиона. Дъшеря ми заведе и съученичка тази година, не съм имала възможност да разпитвам за другите деца. Сама пожела да се върне отново към леката атлетика. Треньорът е наистина приятен. Таксата е 30 лв. на месец. За събота не мога да кажа, не е имало в събота още.

# 455
  • Мнения: 4 204
Някой с препоръка за футбол за момичета?

За тази възраст няма женски отбори само от момичета . Ще тренира с момчетата. Аз лично познавам няколко момиченца- футболистки- невероятни са.
Избираш си школа и отиваш- не си представям някой да ви върне. ще потренира и ще прецените, а и треньора и така. Успех.

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Здравейте!
Синът ми тренира гребане. Днес за първи път треньорът им е дал да изпият по едно от тази добавка http://fitness1.bg/weider-energy-up-gel-box/ преди тренировката...казал им..за повече сила.  Аз съм категорично против предвид последиците върху здравето.   
Дават ли на вашите деца разни добавки на тренировките?







# 457
  • София
  • Мнения: 6 260
Здравейте!
Синът ми тренира гребане. Днес за първи път треньорът им е дал да изпият по едно от тази добавка http://fitness1.bg/weider-energy-up-gel-box/ преди тренировката...казал им..за повече сила.  Аз съм категорично против предвид последиците върху здравето.   
Дават ли на вашите деца разни добавки на тренировките?

Колко е голям синът и колко сериозно тренира? По принцип в повечето спортове от един момент не може без добавки, също така и не видях нещо обезпокоително в състава на тази... Иначе за протокола досега на каката са й давали само хомеопатично хапче за корем, мазали са я с едно мазило с конски кестен (аз ползвам Неокс и за нея, и за мене в подобни случаи); а и на лагера баба на една от съотборничките й й беше дала хапче активен въглен... Витамини (Марсианци) си й давам аз. (Ади е състезателка по ХГ - картотекирана, сега ще е втора г. категория "Деца".)

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Здравейте!
Синът ми тренира гребане. Днес за първи път треньорът им е дал да изпият по едно от тази добавка http://fitness1.bg/weider-energy-up-gel-box/ преди тренировката...казал им..за повече сила.  Аз съм категорично против предвид последиците върху здравето.   
Дават ли на вашите деца разни добавки на тренировките?

Колко е голям синът и колко сериозно тренира? По принцип в повечето спортове от един момент не може без добавки, също така и не видях нещо обезпокоително в състава на тази... Иначе за протокола досега на каката са й давали само хомеопатично хапче за корем, мазали са я с едно мазило с конски кестен (аз ползвам Неокс и за нея, и за мене в подобни случаи); а и на лагера баба на една от съотборничките й й беше дала хапче активен въглен... Витамини (Марсианци) си й давам аз. (Ади е състезателка по ХГ - картотекирана, сега ще е втора г. категория "Деца".)

В десети клас е. Тренира от година и половина. Пускали са го на състезание два пъти..за участие и да види какво е. Е, ентусиазирал се е. Честно казано ми се иска да тренира за здраве, а не да става състезател.
Безобидни..да, нищо няма да му стане от едно хапче. Но дори и тези, ако се приемат системно , в дългосрочен план вредят на здравето. Категорично против съм. Говорих с него доста. Ще видим как ще се развият нещата. Никак не ми се иска да спира да тренира, но..с неговите реални физически способности. 

# 459
  • София
  • Мнения: 6 260
...

В десети клас е. Тренира от година и половина. Пускали са го на състезание два пъти..за участие и да види какво е. Е, ентусиазирал се е. Честно казано ми се иска да тренира за здраве, а не да става състезател.
Безобидни..да, нищо няма да му стане от едно хапче. Но дори и тези, ако се приемат системно , в дългосрочен план вредят на здравето. Категорично против съм. Говорих с него доста. Ще видим как ще се развият нещата. Никак не ми се иска да спира да тренира, но..с неговите реални физически способности. 

За гребането мога да разпитам познати - бивши състезателки майка и дъщеря (майката е световна шампионка), само не знам кога ще ги видя... При всеки спорт естествено, ако се занимаваш професионално, си има и обратна страна на медала. От друга страна, гребането е с традиции в БГ и ако на момчето му се отдава, пък и му харесва, реш.-то дали да продължи или не никак не е просто. Иначе майката-гребкиня (на 60 и кусур гг.) е в страхотна форма, но тя не е спирала да поддържа форма, макар и с др. спортове  Peace

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 680


За гребането мога да разпитам познати - бивши състезателки майка и дъщеря (майката е световна шампионка), само не знам кога ще ги видя... При всеки спорт естествено, ако се занимаваш професионално, си има и обратна страна на медала. От друга страна, гребането е с традиции в БГ и ако на момчето му се отдава, пък и му харесва, реш.-то дали да продължи или не никак не е просто. Иначе майката-гребкиня (на 60 и кусур гг.) е в страхотна форма, но тя не е спирала да поддържа форма, макар и с др. спортове  Peace

Ще се радвам да поразпиташ като ти се отдаде възможност. И му се отдава, и много, много му харесва. Сложна работа. newsm78
Днес на тренировката пак са им раздавали тия добавки. Каза ми, че отказал и казал на треньора, че не желае да ги пие..

# 461
  • Мнения: 6 549
Seaa, аз съм се занимавала професионално със спорт и знам, че се предлагат хранителни добавки от треньорите. може да се консултираш с личния ви лекар, за твое успокоение, и да прецените какво да правите.
аз съм отказвала да пия някои добавки, но е факт, че това снижаваше издръжливостта ми, а понякога се отразяваше и на контролните ми резултати. доста е трудно да вземеш такова решение, като гледаш как съотборниците ти дърпат напред...

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 680
sylviana, благодаря за съветите. На този етап разговаряме и му казах, че явно трябва да си отговори на въпроса дали иска да се занимава със спорта професионално или както до сега..за тонус, форма, настроение. Определено е доста трудно.
Съотборниците му са правили някакво контролно..всички си ги пият тия добавки. Той имаше малко проблем с единия крак и не го е правил. Предстои му и се притеснява какъв щял да му бъде резултата като отказва да пие тая добавка. Изобщоо..ако ще има главоболия с нещо, което би следвало да го разтоварва..нямам идея..

# 463
  • Мнения: 976
    Бихте ли препоръчали училище с басейн, в който могат да посещават плуване и други деца, от други училища. Знам за едно в Люлин, но ни е далеч, след метрото трябвало да се прекачват на трамвай...Дали знаете  нещо по-достъпно като локация, ако не в широк център, то поне в Младост или другаде, но с лесен транспорт?
    /Малката е доволна от тренировките при Ники, но другото иска да плува... /

# 464
  • София
  • Мнения: 6 260
   Бихте ли препоръчали училище с басейн, в който могат да посещават плуване и други деца, от други училища. Знам за едно в Люлин, но ни е далеч, след метрото трябвало да се прекачват на трамвай...Дали знаете  нещо по-достъпно като локация, ако не в широк център, то поне в Младост или другаде, но с лесен транспорт?
    /Малката е доволна от тренировките при Ники, но другото иска да плува... /

22 у-ще?  Peace

Общи условия

Активация на акаунт