КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 655
  • 786
  •   1
Отговори
# 570
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 781
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате  занимания/тренировки по плуване, но за гр. Варна. Синът ми е на 6 години.
Интересуват ме също и заниманиш по танци, пак за Варна.
Тренира усилено ( вече втора година) тенис... 3 пъти седмично,в ТК "Велто" (като си е в БЪлгария)- уникални треньори и много добра детска школа.
Иначе нормално, всеки ден колело, а зимата 10 дни плътно на ски ( от 8 до 5)

# 571
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате  занимания/тренировки по плуване, но за гр. Варна. Синът ми е на 6 години.
Интересуват ме също и заниманиш по танци, пак за Варна.

Доколкото знам от родата във Варна, тренировки има в големия басейн над Южния плаж и в Дом Младост.

# 572
  • Мнения: 104
Здравейте,
Дъщеря ми е на 3 години и има страшно много енергия за изразходване (в допълнение към ежедневното търчане в парка и на площадките).
Иска ми се да я запиша на някакви модерни танци или гимнастика, но в интернет откривам само групи за по-големи деца. Ще се радвам, ако някой сподели информация за София. Благодаря!

# 573
  • Мнения: 6 554
джиджавка, на повечето места отказват да вземат дечица под 4 години, защото не могат да се концентрират за дълго и развалят дисциплината. сигурно ще ви помолят да отидете пробно и ще преценят дали да ви вземат. на тази възраст съм я водила на художествена гимнастика в “левски“ (филиала, който е в близост до ндк).
хубав вариант за изразходване на енегргия на 3 г. е плуването, ако ви допада като спорт. Peace

# 574
  • Мнения: 77
Народинте танци също са добра идея.

# 575
  • Мнения: 567
Децата ми ходят на тенис на корт 3 пъти седмично сутрин от 9ч с "Тенис за деца" https://www.facebook.com/tenniszadeca/ . Групите са до 4 деца и им се обръщат много внимание.

# 576
  • Мнения: 32
Дъщеря ми е на 6г. и ходи от 1 година на балет към ОДК Варна,с ръководител Таня Костова.Изключително съм доволна,школата е безплатна,но през лятото нямат репетиции и искам да я запиша на плуване.Бихте ли ми препоръчали добър трениьор в "Младост"?Благодаря!

# 577
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Моето дете от балет и плуване се прехвърли спортна гимнастика.Голям мерак, голямо чудо!Та сега сме на Герена, залата е ок.За съжаление е голяма за проф.гимнастика, а и аз се притеснявам от травми, ама нямаше начин, харесва и.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 040
Препоръчайте ми баскетбол за младеж 5 клас-искам обаче съботно-неделни трениовки.Благодаря предварително Hug

# 579
  • Мнения: 408
Препоръчайте ми баскетбол за младеж 5 клас-искам обаче съботно-неделни трениовки.Благодаря предварително Hug

Препоръчвам при нас: БУБА баскет,на стадион Васил Левски.
Най-добрата школа с най-добрата треньорка.

# 580
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря, точно там мислим да почваме Hug 

# 581
  • Мнения: 1 463
2 пъти седмично ходи на плуване (вече 3-та година) и отскоро 2 пъти седмично  - на китайска гимнастика (Ушу). И двете спортни занимания му харесват. Ходи с удоволствие. 

# 582
  • София
  • Мнения: 318
Голямата само плуване. Иска ми се да започне и тенис, но не срещам особен ентусиазъм към момента Crazy
Малкото от детската градина ходи на плуване, футбол и йога за деца.

# 583
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Аз я записах и на плуване,да видим как ще се справи след паузата.

# 584
  • Мнения: 77
zina_, малкото ти дете явно е доста активно, кога успява с всичко това?

Общи условия

Активация на акаунт