Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 27 ~

  • 39 224
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 820
Някой знае ли как се добавя клипче на готова тема че и то ми е изчезнало Rolling Eyes

Релакс виждаш ли си гащите newsm78
Клоди,знаят кога да ме съблекът за Деймън  Mr. Green
Joy Joy Joy
Скрит текст:
Оле тоя как му извъртя врата накрая #2gunfire Mr. Green
Скрит текст:
горкия ще го измъчват  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 22
Момичета, някой гледа ли нещо от предаването на Дениз/Санем, нали днес започваше - май се казва "Като филм" и е нещо като море от любов май newsm78 newsm78 Щото веднага я бяха помолили да покани Хазал Чаатай Юсуф или Хандето, ама дали ще бъде с гости, не знам.

# 707
  • Мнения: 10
Здравейте момичетааа  Hug Hug Hug едвам ви изчетох  #Crazy #Crazy   tatarova и аз пратих съобщение  newsm10 макар да знам че няма смисъл  Embarassed Embarassed Embarassed

  smile3501 Ирка   smile3501 Права си ,ама защо ли пък да не опитаме...не ни коства нищо.Аз си мислих,че съм луда,яко филмирана...но поне не съм сама...вече сме две... Two Hearts





Абе може да сме филмиране ама поне знаем че каквото сме могли сме направили  smile3521 smile3521 smile3521

Така,така...и аз искам мойта съвест да е чиста  hahaha

# 708
  • Мнения: 0
Момичета, някой гледа ли нещо от предаването на Дениз/Санем, нали днес започваше - май се казва "Като филм" и е нещо като море от любов май newsm78 newsm78
Аз не съм и чула за него Rolling Eyes ама понеже съм на ти с турския и ще се въздържа  Laughing

Релакс да му носим ядене и родопски одеяла като на Чатай пред ареста Mr. Green

# 709
  • Мнения: 22
Такаа, прегледах предаването на Дениз като "Море от любов" е доколкото виждам, ще събира разделени семейства, може и др да има, не гледах много. Дениз е много сладка, малко смутена беше отначало, по Стар тв е.

# 710
  • Мнения: 10
Момичета, някой гледа ли нещо от предаването на Дениз/Санем, нали днес започваше - май се казва "Като филм" и е нещо като море от любов май newsm78 newsm78 Щото веднага я бяха помолили да покани Хазал Чаатай Юсуф или Хандето, ама дали ще бъде с гости, не знам.

Прочетах го днес и съм сигурна,че и двамата ще се отзоват на поканата й...може заедно,може поотделно/за камифлаж,де  hahaha/,ама ще я уважат.  newsm10

# 711
  • Мнения: 185
Здравейте момичетааа  Hug Hug Hug едвам ви изчетох  #Crazy #Crazy   tatarova и аз пратих съобщение  newsm10 макар да знам че няма смисъл  Embarassed Embarassed Embarassed

  smile3501 Ирка   smile3501 Права си ,ама защо ли пък да не опитаме...не ни коства нищо.Аз си мислих,че съм луда,яко филмирана...но поне не съм сама...вече сме две... Two Hearts
Хайде и аз се записах, изпратих и нали знаете че винаги и за всичко има първи път.  Grinning

# 712
  • Мнения: 22
Рени, остави одеялата, изплетете му едни вълнени чорапи, че като видях как му зеят чепиците /явно му бяха взели връзките в ареста/ жал ми стана, шъ му измръзнат краката тю.

# 713
  • Мнения: 10
Такаа, прегледах предаването на Дениз като "Море от любов" е доколкото виждам, ще събира разделени семейства, може и др да има, не гледах много. Дениз е много сладка, малко смутена беше отначало, по Стар тв е.


Супер...точно такъв човек ни трябваше...ФЕмир са разделени в момента,а тя е приятелка и на двамата...ще стане работатааа... smile3533

# 714
  • Мнения: 4
Здравейте момичетааа  Hug Hug Hug едвам ви изчетох  #Crazy #Crazy   tatarova и аз пратих съобщение  newsm10 макар да знам че няма смисъл  Embarassed Embarassed Embarassed

  smile3501 Ирка   smile3501 Права си ,ама защо ли пък да не опитаме...не ни коства нищо.Аз си мислих,че съм луда,яко филмирана...но поне не съм сама...вече сме две... Two Hearts
Хайде и аз се записах, изпратих и нали знаете че винаги и за всичко има първи път.  Grinning


А така хубаво е че се увеличаваме   smile3501 само да има кой да ни обърне внимание  newsm03 newsm03 smile3508

# 715
  • Мнения: 0
Такаа, прегледах предаването на Дениз като "Море от любов" е доколкото виждам, ще събира разделени семейства, може и др да има, не гледах много. Дениз е много сладка, малко смутена беше отначало, по Стар тв е.

 bouquetСвършило е.

Цитат
Рени, остави одеялата, изплетете му едни вълнени чорапи, че като видях как му зеят чепиците /явно му бяха взели връзките в ареста/ жал ми стана, шъ му измръзнат краката тю.
Аааа Чатай не  Laughingние  на Деймън ще се притечем че ще го измъчват сега Mr. Green

# 716
  • Мнения: 22
Леле, останахме Баш бухалите май, ми то през деня времето не достига за нищо...
Снежи, те Чаги и Хазал докато се наканят да ги поканят, то ни е ще втасаме. Ама и Чаги е голямо шубе, явно яко чете фейса, в което не се съмнявам и като види феновете как улавят очевидно странното му държание на гимназист като стане дума за Хазал или Фериха, е решил да не си го причинява, щот зрителите шъ го разнищят.
Спомнете си напр. участието му при Беяз - имаше някаква зрителка Хазал, която зададе въпрос - съвпадение на имена - Чаги трепна като ужилен и се притесни Joy

# 717
  • Мнения: 22
Ренка, ама вие на колко стана искате да тъчете, бре какви сте отличнички!

# 718
  • Мнения: 22
Снежи, викаш баш такъв човек ни трябва, дето събира разделени семейства и прочее значи хахаха

# 719
  • Мнения: 10



Клипчето е арабско,ново,с нежна песен и мн.хубав финал...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт