Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 27 ~

  • 39 257
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 185
Татарова  Hug кацнах най-накря спорна работа утре.
Неви  Hug ако знаеш какви маратони правя всеки ден за прочитам всичко.
Рени  Hug
Лека на лягащите

# 691
  • Мнения: 11 820
Марги само седи от високо и ни гледа сеира Laughing Hug
готви се за кукумявския купон  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 18 785
ох да де, Деймън само исках да кажа Grinning моя грешка  Rolling Eyes любимец ми е Simple Smile а и четох по-нагоре че някои харесвал Корай, да си кажа че и аз го харесвам,голям симпатяга,но от Чагито няма кой да му обърне внимание

# 693
  • Мнения: 0
Марги само седи от високо и ни гледа сеира Laughing Hug
готви се за кукумявския купон  Mr. Green
smile3521

# 694
  • Мнения: 0
Някой знае ли как се добавя клипче на готова тема че и то ми е изчезнало Rolling Eyes

Релакс виждаш ли си гащите newsm78

# 695
  • Мнения: 10
Здравейте момичетааа  Hug Hug Hug едвам ви изчетох  #Crazy #Crazy   tatarova и аз пратих съобщение  newsm10 макар да знам че няма смисъл  Embarassed Embarassed Embarassed

  smile3501 Ирка   smile3501 Права си ,ама защо ли пък да не опитаме...не ни коства нищо.Аз си мислих,че съм луда,яко филмирана...но поне не съм сама...вече сме две... Two Hearts

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте момичетааа  Hug Hug Hug едвам ви изчетох  #Crazy #Crazy   tatarova и аз пратих съобщение  newsm10 макар да знам че няма смисъл  Embarassed Embarassed Embarassed
Hug Hug Hug

# 697
  • Мнения: 10
Някой знае ли как се добавя клипче на готова тема че и то ми е изчезнало Rolling Eyes

Релакс виждаш ли си гащите newsm78

Рени,това е от форума.И аз нямам авче и половин премяна...споко...шЪ доди...

# 698
  • Мнения: 4
Здравейте момичетааа  Hug Hug Hug едвам ви изчетох  #Crazy #Crazy   tatarova и аз пратих съобщение  newsm10 макар да знам че няма смисъл  Embarassed Embarassed Embarassed

  smile3501 Ирка   smile3501 Права си ,ама защо ли пък да не опитаме...не ни коства нищо.Аз си мислих,че съм луда,яко филмирана...но поне не съм сама...вече сме две... Two Hearts



Абе може да сме филмиране ама поне знаем че каквото сме могли сме направили  smile3521 smile3521 smile3521

# 699
  • Мнения: 0
Някой знае ли как се добавя клипче на готова тема че и то ми е изчезнало Rolling Eyes

Релакс виждаш ли си гащите newsm78

Рени,това е от форума.И аз нямам авче и половин премяна...споко...шЪ доди...
HugДано #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 700
  • Мнения: 22
Снежи, Ирка и аз пиша и пращам където видя, ако имам време, все на английски, пък дано ме разберат.
Цитат
Само на мен ли ми харесва Корай
Той Корай се харесва и на нас, обаче за него важи, че знае с какво и как да лекува чуждите болки, ама себе си не знае как да излекува.
То, по принцип, отстрани винаги е по-лесно де....

# 701
  • Мнения: 11 820
Някой знае ли как се добавя клипче на готова тема че и то ми е изчезнало Rolling Eyes

Релакс виждаш ли си гащите newsm78
Клоди,знаят кога да ме съблекът за Деймън  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 0
Някой знае ли как се добавя клипче на готова тема че и то ми е изчезнало Rolling Eyes

Релакс виждаш ли си гащите newsm78
Клоди,знаят кога да ме съблекът за Деймън  Mr. Green
Joy Joy Joy
Скрит текст:
Оле тоя как му извъртя врата накрая #2gunfire Mr. Green

# 703
  • Мнения: 16 938
Не сте сами в филмирането.  Относно Корай не е лошо момчето.

# 704
  • Мнения: 4
Снежи, Ирка и аз пиша и пращам където видя, ако имам време, все на английски, пък дано ме разберат.
Цитат
Само на мен ли ми харесва Корай
Той Корай се харесва и на нас, обаче за него важи, че знае с какво и как да лекува чуждите болки, ама себе си не знае как да излекува.
То, по принцип, отстрани винаги е по-лесно де....


А така браво  newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт