Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 27 ~

  • 39 222
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22
Ей сега и аз това си спомних - край басейна Фериха като каза на Ханде, че никого не искат да убеждават в нищо, ТЕ СИ ЗНАЯТ, а така...дано важи и за др. работи.

Пожелавам ви спокойна нощ! Много са дразнещи тези микроскопични серийки по бтв-то, но това е. До утре.

# 736
  • Мнения: 0
Ей сега и аз това си спомних - край басейна Фериха като каза на Ханде, че никого не искат да убеждават в нищо, ТЕ СИ ЗНАЯТ, а така...дано важи и за др. работи.

Пожелавам ви спокойна нощ! Много са дразнещи тези микроскопични серийки по бтв-то, но това е. До утре.
Лека Hug

# 737
  • Мнения: 22
Релаксче, кажи ми номера, аз ще ти кажа дали е истинския, щото и аз го имам  Joy

# 738
  • Мнения: 11 820
Релаксче, кажи ми номера, аз ще ти кажа дали е истинския, щото и аз го имам  Joy
ти сега де се буташ аз него искам да питам  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 0
Релаксче, кажи ми номера, аз ще ти кажа дали е истинския, щото и аз го имам  Joy

Цитат
ти сега де се буташ аз него искам да питам
Joy JoyДнес ще си легна със смях Laughing

# 740
  • Мнения: 22
Ей, не ме оставяте да си легна! Разсмивате ме тука и се майтапите ама ха!

# 741
  • Мнения: 185
Ей, не ме оставяте да си легна! Разсмивате ме тука и се майтапите ама ха!


Неви  Hug Лека

# 742
  • Мнения: 0
Ей, не ме оставяте да си легна! Разсмивате ме тука и се майтапите ама ха!

Айде по леглата Mr. Green

Лека и от мен Hug

# 743
  • Мнения: 10
Госпо'ице Професор,удоволствие е да Ви засичам...винаги научавам нещо ново,свързано с ФЕмир,което силно ме интересува...Благодаря ти, за което!!!
Удоволствие бе за мен да съм с вас,но леглото ме зове,че времето е безмилостно и напредвали,напредва.Лека и спокойна нощ!До утре по късни доби!



# 744
  • Мнения: 22
И аз благодаря на всички за компанията и за моабета. До утре.

# 745
  • Мнения: 185
Спокойна нощ и от мен!

# 746
  • Мнения: 11 820
И аз благодаря на всички за компанията и за моабета. До утре.
моабет без парса  Mr. Green

# 747
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Добро утро момичета  Hug  Приготвих Ви закуска и кафенце


Извинявам се, че ако сте пуснали нова тема ама аз нещо не я намерих  Rolling Eyes.

# 748
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 749
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Добро утро момичета  Hug  Приготвих Ви закуска и кафенце


Извинявам се, че ако сте пуснали нова тема ама аз нещо не я намерих  Rolling Eyes.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703165.msg24320478#msg24320478      Добро утро ето я новата темичка  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт