Астрология-3 тема

  • 63 868
  • 727
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 181
Я кажи коя е астроложката, която толкова те е възмутила Wink?

# 571
  • Мнения: 2 786
Я кажи коя е астроложката, която толкова те е възмутила Wink?

Е, не, няма да кажа коя е. Simple Smile Но определено не бих й се доверила втори път. Simple Smile Да игнорира тотално тригон между негов Марс и нейна Венера с орбис 2 градуса и да каже, че то там няма нищо интимно между тия двама души ... Може и да се познае, ако прочете, пък и ако вземе да обясни защо ... Simple Smile



# 572
  • Мнения: 0
Става дума за Марс и Венера. Simple Smile
-съвпад -10 градуса
-опозиция-10-градуса
-квадрат-8 градуса
-тригон -8 градуса
-секстил- 4 градуса
-малки аспекти -2 градуса

# 573
  • Мнения: 0
Всичко е въпрос на гледна точка, преценка, възприятие.....
Мисля, че добрият астролог , трябва да умее да прецени кое би накарало притежателят на съответната карта да се чувства щастлив-работа, семейство, дом, приятели, деца, реализация, кариера........и т.н. как са степенувани по важност.
Защото например, за мен, жена с кариера, но без семейство, или поне деца Naughty не бих нарекла щастлива...
Аз съм притеснена за картата на синковеца, пълна е с напрегнати аспекти / 4 опозиции, 6 квадрата, има само 2 тригончета и 5 секстила/ за разлика от моята, в която има само 1 квадратче.......аз наистина обичам спокойствието Wink Mr. Green
Пак гледах картите на децата: и на двете Слънцата са в моят 4 дом. На синковеца Слънцето съвпада с моят Хирон, на щерката с бялата ми Луна / Хирон и Бялата Луна са на 5гр. разстояние/. Бялата Луна, моята  , и Слънцето на щерката са в опозиция на моят стелиум..........някой да има идеи какво може да означава?
На какво мнение си за съветите и напътствията от астролози ?
Често се питам дали това, което "клиента" желае да постигне е най-доброто за него.
Какво имаш предвид под съвети и напътствия ?
Аз се консултирам с един астролог/ жена е, писала съм доста пъти, да не ставам досадна, тя е моят астролог. Съветите, които ми е давала са били много полезни за мен, и определено ми помагат.
Много зависи от характера и нивото на развитие на клиента, както и от подхода на астролога, дали ще се разберат, защото единият може да има едно предвид, а другият да разбере коренно различно.......
Какво желае да постигне даден човек, понякога е различно от потенциала, възможностите му, предоставените условия от съдбата/ живота и т.н. Мисля, дали един астролог е добър може да се определи до колко вижда и прави разлика между всичко това.
Казвала съм, че са ми давали напътствия за синковеца / определено, когато коментираме картата на щерката с А. Вотей ще я питам пак за този Сатурн в 1 дом, че Грийн ме притесни/, нямам време да си прослушам записите от разговорите ни, позабравила съм някои неща, които ми е казала и сме коментирали .......за Сатурн в 1 дом, когато говорихме помня, че ми каза, че ще се разбира с възрастни / по-възрастни хора, и ще младее / годините няма да му личат.......друго не помня.
Дали съветите, които астролога дава не са само неговата гледна точка базирана на личен опит ?
Моето виждане за Сатурн в първи се различава от общата теза, че носи ограничения в живота, а е по-скоро, че човек сам си налага ограниченията като личен избор . За мен този Сатурн дава зрялост и мъдрост без значение на аспектите към него . И съм съгласна с това "за Сатурн в 1 дом, когато говорихме помня, че ми каза, че ще се разбира с възрастни / по-възрастни хора, и ще младее / годините няма да му личат.......друго не помня."

# 574
  • Мнения: 3 181
Да ти кажа, съветите, които ми е давала А. Вотей до сега са били винаги в десятката.
Например синковеца да не ходи до 5г. на градина, има вероятност да попада на неподходящи за него учители, много е чувствителен и ще страда. Така си е. Да не разказвам отново как на 3 1/2 се опитахме да го запишем в една много прехвалена частна градина, повечето деца от квартала ходеха, доволни родители. Синковеца е добричък, харесва се обикновено на хората, но в тази градина нещо не се получи, дори ми заявиха, че прекратяват едностранно договора при агресивни деца Whistlingи депозита остава за тях. Няма нужда да пояснявам, че ги вдигнах във въздуха/ все пак имам съвпад на Слънце, Марс и Уран/. Детето дори започна да се напишква, и 100 пъти съжалих, че в името да бъде с деца и то на половин ден, експериментирах и не послушах астролога. От 4 1/2 пак ходи за няколко месеца, но често боледуваше.........т.е. толкова и е ходил.
Мнението ми е, че е много важно астролога от личен опит да е усетил и си е изградил представа за определени аспекти и т.н. аз съм на принципа не е толкова важно какво пише в дебелите книги, а какво си усетил и си научил сам.......така правя с номерологията, там примерно 4 не е хубаво число, а аз имам доста 4, ами харесвам си я, 4 е труд и дисциплина. 7 е духовно число, повечко суперлативи има за него, но аз не съм му фен..пак на база моиси наблюдения. Един съученик в цикъл под знака на 7 и година под знак на 7 получи мозъчен кравоизлив

# 575
  • Мнения: 0
Да ти кажа, съветите, които ми е давала А. Вотей до сега са били винаги в десятката.
Например синковеца да не ходи до 5г. на градина, има вероятност да попада на неподходящи за него учители, много е чувствителен и ще страда. Така си е. Да не разказвам отново как на 3 1/2 се опитахме да го запишем в една много прехвалена частна градина, повечето деца от квартала ходеха, доволни родители. Синковеца е добричък, харесва се обикновено на хората, но в тази градина нещо не се получи, дори ми заявиха, че прекратяват едностранно договора при агресивни деца Whistlingи депозита остава за тях. Няма нужда да пояснявам, че ги вдигнах във въздуха/ все пак имам съвпад на Слънце, Марс и Уран/. Детето дори започна да се напишква, и 100 пъти съжалих, че в името да бъде с деца и то на половин ден, експериментирах и не послушах астролога. От 4 1/2 пак ходи за няколко месеца, но често боледуваше.........т.е. толкова и е ходил.
Мнението ми е, че е много важно астролога от личен опит да е усетил и си е изградил представа за определени аспекти и т.н. аз съм на принципа не е толкова важно какво пише в дебелите книги, а какво си усетил и си научил сам.......така правя с номерологията, там примерно 4 не е хубаво число, а аз имам доста 4, ами харесвам си я, 4 е труд и дисциплина. 7 е духовно число, повечко суперлативи има за него, но аз не съм му фен..пак на база моиси наблюдения. Един съученик в цикъл под знака на 7 и година под знак на 7 получи мозъчен кравоизлив
Слушала съм хубави отзиви за Вотей, но имам бегли впечатления от нея . Предполагам, че е много добър астролог и може да съм била крива, но един път оспорих нейна прогноза . Предполагам, че ако имах пряка комуникация с нея щяхме да се разберем  Grinning

# 576
  • Мнения: 2 786
Става дума за Марс и Венера. Simple Smile
-съвпад -10 градуса
-опозиция-10-градуса
-квадрат-8 градуса
-тригон -8 градуса
-секстил- 4 градуса
-малки аспекти -2 градуса


Аз съм даже по-стриктна от това. Simple Smile Какви 10 градуса - отдавам значение на най-много до 5. Wink Но ето, 2 градуса отклонене от точен тригон между двете планети не бе отбелязан изобщо. Simple Smile Както и да е. Simple Smile

# 577
  • Мнения: 0
Става дума за Марс и Венера. Simple Smile
-съвпад -10 градуса
-опозиция-10-градуса
-квадрат-8 градуса
-тригон -8 градуса
-секстил- 4 градуса
-малки аспекти -2 градуса


Аз съм даже по-стриктна от това. Simple Smile Какви 10 градуса - отдавам значение на най-много до 5. Wink Но ето, 2 градуса отклонене от точен тригон между двете планети не бе отбелязан изобщо. Simple Smile Както и да е. Simple Smile

А по знаци как стоеше положението ?  Чудя се на каква основа се е получил гафа, а и приказка да става  Joy  .

# 578
  • Мнения: 6 705
Защо не споделяте имената на астролозите, които са ви разочаровали, така други ще имат едно на ум?!

# 579
  • Мнения: 0
Защо не споделяте имената на астролозите, които са ви разочаровали, така други ще имат едно на ум?!
Аз изхождам от позицията, че прогнози се правят от хора. Виждала съм как титулувани астроложки са прохождали и сега ми е странно като прочета какви такси поставят .
Моите впечатления за силни астролози са малко и то в повечето случаи момичетата не го правят професионално .
Lillie от astrosite.org  e  такъв пример, в сайта имаше и още една жена, която подхождаше с разбиране към астрологията . При тонди също имаше добри,  но някак с времето се изгубиха за голямо съжаление.

# 580
  • Мнения: 1 687
и аз напоследък се доверявам на астролог с усещане, а не на прехвален такъв. последните 2-3 г. се консултирам само с астро-дита. мацката е млад астролог, но усеща картата, а не преви копи-пейст, нито пък претупва нещата, просто съм супер доволна, оглежда всички от много страни.
преди ходех при антоанета георгиева, но последният път ме разочарова много и не съм убедена, че ще отида пак при нея. а бях много доволна...

# 581
  • Мнения: 3 922
аз няма стелиум, имам 2 съвпада в 4 дом, в началото и края на везни Simple Smile
4 планетки имам и в 5-ти дом.
Стелиум означава "струпване" (а не съвпад) - така че си имаш струпване на планети в 4 дом и знак везни.  Не е задължително всички планети да са в съвпад.
Ето малко повече инфо за стелиуми в различните домове: http://www.lynnkoiner.com/astrology-articles/the-stellium-4-or-m … in-the-same-house

А кои домове ти управляват Сатурн и Юпитер?

и аз напоследък се доверявам на астролог с усещане, а не на прехвален такъв. последните 2-3 г. се консултирам само с астро-дита.
Тя писа в тази тема скоро - с никнейм Sakura.

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 11:02 от Greene

# 582
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момиЧета Simple Smile
Преди няколко страниЧки бяхте обсъждали Венера в 12 дом та и мойте е там във Водолей, това което сте писали за връзките не бих казала Че особено вярно, като цяло съм по скоро семейно ориентирана и държа много на партьора и опредлено по скоро осъждам изневерите, въпреки Че за някои неща отношението не ми е най-традиционното. Не знам от какво може да не се проявява Венера при мене така, но ако някой иска да ми каже ще съм благодарна  Rolling Eyes
Относно инсептисираните знаци аз имам въпрос имат ли знаЧение ако са празни, няма планети в тях?
Грийни ако имаш някакво по подробно инфо за стелиумите по знаци освен по домове и като комбинация на планети, аз си имам един от Марс, Плутон, Сатурн и юпитер в 8 дом Че и едни квадрати ми се полуЧват към лиЧните планети Sad аз не бих казала Че си харесвам квадратите и опозициите явно не съм се науЧила да извлиЧам ползата от тях.
 Относно астролози аз съм ходила при Антоанета Георгиева, не съм особено доволна, през цялото време ми говори за кармиЧната ми задаЧа , която на мене ми звуЧи абсурдно, и как ако не съм я отработила в следващия живот съм щяла много да страдам, нищо конкретно по наталната карта като предпоставки и и отработване освен това и да съм внимавала Че много животозастрашаващи ситуации съм    щяла да имам. То верно и Че ме загуби на една от първите си реплики Че тази год съм щяла да се омъжа а аз преди месец се бях разделила с дългогодишен партньор и беше към края на год. Та основната ми мисъл е Че тази жена няма подход, колко е добра аз лиЧно не разбирам достатъЧно за да преценя  Rolling Eyes

# 583
  • Мнения: 2 185
Ехо,тук някой вълнува ли се от раждането на кралското бебе от астрологична гледна точка. Не вярвам да обявят точния час, но при всички положения ще се роди по пълнолуния, опозицията слънце-луна са му/ѝ в кърпа вързани. Голям воден тригон Юпитер и Марс в рак, Сатурн в Скорпион, Нептун в риби. Образува се и рядка фигура, която, доколкото разбирам се води t-seer. Погледнете картата, ако искате да поспекулираме  Wink, аз гледам с примерен час на раждане 7:30пм Simple Smile

# 584
  • Мнения: 1 687
Стелиум означава "струпване" (а не съвпад) - така че си имаш струпване на планети в 4 дом и знак везни.  Не е задължително всички планети да са в съвпад.

А кои домове ти управляват Сатурн и Юпитер?
Greene, много мерси за инфото! не знам защо се бях объркала, че стелиумите са само и единствено планети в съвпад...
а в 5 дом имам отново 4 планети, но 3 от тях са в скорпион, а слънцето е в стрелец. това стелиум ли е пак? и има ли стелиум по дом и стелиум по знак?
мерси и за линка! прочетох го с интерес!

Сатурн ми е У7, а Юпитер У6 и У9 (ако го приемем за съуправител на риби)

Общи условия

Активация на акаунт