Картите на Мадам Ленорман (12 тема)

  • 52 448
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Здравейте,не се пише много в темата,но пък аз да си кажа  Crazy.
Вчера изтеглих карти,за вземането на един изпит/днес/
Картите бяха:
писмо-кръст-котва = книга
Подведох се по котвата,като знак на сигурност и стабилност и въпреки кръста,дадох положителен резултат.
Сега обаче разбрах,че изпита е минал зле.
А може би,трябваше да видя "поставяне на карай,прекъсване на обучение / сбор - книга/
Пффф,вие как го виждате,дайте насоки   newsm78.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 381
Здравейте,не се пише много в темата,но пък аз да си кажа  Crazy.
Вчера изтеглих карти,за вземането на един изпит/днес/
Картите бяха:
писмо-кръст-котва = книга
Подведох се по котвата,като знак на сигурност и стабилност и въпреки кръста,дадох положителен резултат.
Сега обаче разбрах,че изпита е минал зле.
А може би,трябваше да видя "поставяне на карай,прекъсване на обучение / сбор - книга/
Пффф,вие как го виждате,дайте насоки   newsm78.

Letter + cross (36): painful information, fated message
Cross + anchor (35): challenging work, regret, destined work

явно кръстът дава лошият акцент

# 48
  • Мнения: 0
27 36 35 - неприятно известие, провалени надежди, последващо дълго очакване за успех.

27+36+35 - 98;
9+8 - 17 - изпит, промяна, презентиране, рекламиране;
1+7 - 8 - провал;

На този етап - провал, но иначе във времето, бавно, но славно, нещата ще си дойдат на място с изпита. трябва постоянство, упоритост и добра подготовка.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 381
ако въпросът се отнася за дете, то сигнификатор 13 дете ли е? а дама и джентълмен - майка и баща?

# 50
  • Мнения: 3 181
ако въпросът се отнася за дете, то сигнификатор 13 дете ли е? а дама и джентълмен - майка и баща?
принципно-да.
На подредба с Кръст в нея, въобще не бих се замислила за негативният резултат, само ако има някоя смекчаваща карта в определена позиция, може да ме разколебае, но това са изключения.

# 51
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Благодаря за тълкуването,наистина сте прави   bouquet.
Днешното ми питане е :
Ще се разделят ли И и А
лисица 14 - пръстен 25 - гроб 8 = 11 метла
Аз мисля да,имало е нещо свързано с интрига или лъжовност в самата връзка. Мисля че няма да ги бъде,ще има и скандали за довиждане.
Вие какво ще кажете?

Искам да си кача и една голяма подредба ,която изтеглих за мен ,ноооо ще търся в коя тема беше обяснението за качване Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 мар 2013, 13:42 от Kate.T.

# 52
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Ето я и голямата подредба,ама нещо не успях да ги размаркирам картите  Blush.

Как ще върви живота в следващите 2 месеца, аз съм 29,обекта на любов е 28.
Живеем в различни държави,имаме дете,разделени сме,но имаме планове да се съберем.
Аз малко май си ги нагаждам,както ми харесва  Crazy.

Последна редакция: пт, 29 мар 2013, 13:45 от Kate.T.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 381
слагам и моята подредба, ако някой има желание да коментира

Скрит текст:

# 54
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
_az_,не съм много навътре още,но ще се опитам да тълкувам  Crazy.

Мислите и живота на дамата в момента се въртят около любовта,или желанието за такава.Предстои смяна на средата,тя ще направи избор,който ще я ощастливи.
Някакво обучение предстои,но по-скоро за утвърждаване на вече постигнатото.
Ще разбере тайна,която може да развали отношенията с приятел.В дома на пръстена е 8/ковчег/
Прекратяване на отношенията с 28,или може би приятелят,ще спомогне за достигане до истината и края на отношенията.Но така или иначе гледат и двамата в различни посоки,в дома на 28 са облаците/32/.
Трябва да тръгвам сега,по-късно ще се опитам да продължа,но ще се радвам все пак с някой да си коментираме  Hug

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 381
благодаря   bouquet
макар че ми се струват хубави картите ти, не се чувствам достатъчно уверена още, за да правя разбор на подредбата.
набива ми се на очи, че дама и кавалер хем са съседни, хем са на различни редове. което показва това, че сте разделени по някакъв начин. ако вземем за сигнификатор на бъдещето пръстенът, то предстои възстановяване или семейно щастие и любов.
как тълкуваш змията в 1ви дом?

# 56
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
За мен змията в дом 1 е мисълта за лъжа,предателство.Но го казвам,понеже така се чувствам  Crazy.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 381
а каква е разликата между змия и лисица - нали и двете значат лъжа? Confused

# 58
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Лисицата,по-скоро е като някакво лукавство,хитрина,нали и за грижовна майка  Laughing минава  Confused.
Знам ли и аз ...

# 59
  • Мнения: 0
И на мен Лисица и Змия са ми много объркани  и винаги се затруднявам с тях . Напоследък ми се пада в дома на Лисицата - 8 Гроб. И не зная как да го тълкувам това съчетание .

Иначе - 7 в 1, или 14 в 1 - е като съобщение от колега, колежка, шеф, шефка.....или неприятно съобщение, в зависимост какво се гледа.

Общи условия

Активация на акаунт