Картите на Мадам Ленорман (12 тема)

  • 52 485
  • 764
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 381
Напоследък ми се пада в дома на Лисицата - 8 Гроб. И не зная как да го тълкувам това съчетание .

лисицата нали се свързва и с финансова стабилност? да не би да значи финансови затруднения? или безработица, опасност от загуба на работата? приключване на нещо, свързано с работата-проект, срок...

# 61
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Нищо не казахте за

Ще се разделят ли И и А
лисица 14 - пръстен 25 - гроб 8 = 11 метла
Аз мисля да,имало е нещо свързано с интрига или лъжовност в самата връзка. Мисля че няма да ги бъде,ще има и скандали за довиждане.
Вие какво ще кажете?
А може ли да се каже,че връзката е по сметка с тази лисана  newsm78?

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 381
и на мен ми се струва, че ще се разделят.
а дали е брак по сметка или е имало лъжи/изневяра...не мога да преценя.
може да изтеглиш карти за този въпрос.

# 63
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
даммм,ще изтегля  Peace
Те не са женени,но има разни залитания от единия,та да видим .

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 381
моля за коментари на подредба 30-25-8
тълкувам го като сексуална връзка, която ще приключи. обаче пък комбинацията сумарно е букет и това ме обърква  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 42
_az_ някой да кръшка  ако става дума за двойка,или ако пък е нещо като мимолетна свалка ... мисля си и друго-среща с стар/а  приятел/ка

***

лисицата нали се свързва и с финансова стабилност? *** тя е по-скоро физическо лице колега,приятел(но не близък,познат),обикновено разговорите и срещите с  човек минават  формално,лицемерно,надменно , и така като на фукня между две приятелки.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 381
когато човек е афектиран или под въздействието на силни емоции, възможно ли е картите да отразяват по-скоро надеждите/страховете му, вместо реалната ситуация?

забелязвам, че когато съм силно негативно настроена за нещо, тегля негативни карти - мишки, кръст, ковчег, облаци...
ако съм в приповдигнато настроение - тегля хубави.

# 67
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Според мен,а и някъде май четох,че когато човек е под силно емоционално въздействие,картите олицетворяват емоциите му.
И на мен ми се е случвало  Wink.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 381
за колко време напред предсказват картите?
примерно, ако задам въпрос - ще си намеря ли удволетворяваща работа някога въобще в живота? до колко вярно ще отговрорят картите? защото нали човек и с времето се развива и ситуациите се променят. и някак не ми се вярва, че могат да отговорят коректно на такъв въпрос. но биха могли да отговорят за някакъв отрязък от време. какъв е той?

# 69
  • плевен
  • Мнения: 643
Здравейте от мен.Не съм писала в много теми насам,но днес извадих картите.Реших да ги попитам 1 въпрос и ще ви помоля за коментар...
Ще имам ли среща с Е. до края на месеца?
1.близко бъдеще-облаци(така или иначе сега нещата са в застой,мисля че скоро няма да се случи нищо ново)
2.за решаване на проблема-помощ или пречка-мишки
3.същността на проблема-звезди(ми аз си мечтая всеки ден)
4.планове,желания-ключ(естествено че искам решение на проблема)
5.бъдеще,резултат-щъркели(иска ми се да повярвам че ще се видим Mr. Green)

Благодаря предварително Peace

# 70
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Здравейте  Hug,
cveteto_2009 , според мен:
Имате проблеми или пречки,защото очакванията,надеждите,които си имала не са се оправдали.Нещо пречи,може би ревност или изгубено доверие.
Имаш желание нещата да се променят и май работиш в тази насока  Party.
Според мен ще имате шанс среща.

_az_, Ленорман са бързи карти,до колкото знам,можеш да зададеш период до 3 месеца.Но и някой друг да каже,аз така съм чела.

# 71
  • Мнения: 111
И аз мога да се похваля вече с новите си карти  newsm44. Вие как бихте тълкували моите четири карти: 1-минало,което определя настоящето - 35 Котва,  2-моментно положение - 15 Мечка ,3 бъдещи събития - 29 Дама, 4- съвет,какво да се направи,или да се има в предвид текущата ситуация - 4 Къща.
Благодаря ви и да не оставяме темата да замира. Страхотна е! Досега прочетох само първата и съжалявам, че едва преди седмица я открих  Embarassed.   

# 72
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета,

Не знам колко от вас ме помнят от по-старите теми (4-7) и са останали все още тук... След близо 3 годишна пауза имам желание пак да се върна към картите и да работя с тях, така че ще се радвам да коментирам с всички, които сега са част от форума и темата Simple Smile Като за ново начало пускам любимата си "голяма подредба" Simple Smile))) Подредбата е правена за мен с въпрос "как ще се развие животът ми до 3 месеца?" Гледаме всичко: любов, връзки, работа, учение, здраве, семейство, финанси, приятели, контакти и т.н.
Ще се радвам на всякакви коментари Simple Smile



# 73
  • Мнения: 9
за колко време напред предсказват картите?
примерно, ако задам въпрос - ще си намеря ли удволетворяваща работа някога въобще в живота? до колко вярно ще отговрорят картите? защото нали човек и с времето се развива и ситуациите се променят. и някак не ми се вярва, че могат да отговорят коректно на такъв въпрос. но биха могли да отговорят за някакъв отрязък от време. какъв е той?


Здравей, _az_ ,
Има няколко варианта за определяне на времето. 1. При формулирането на въпроса задаваш период; 2. Голямата подредба обикновено показва събития до 3 месеца, а малка подредба с 5 карти горе-долу между седмица и месец; 3. Потърси някъде из по-старите теми имаше инфо за всяка карта какъв период от време показва, както и комбинация от карти (слънце+луна= или денонощие, но по-често =месец).
Дано да съм била полезна  Wink

Последна редакция: вт, 04 юни 2013, 16:37 от polinika

# 74
  • Мнения: 9
И аз мога да се похваля вече с новите си карти  newsm44. Вие как бихте тълкували моите четири карти: 1-минало,което определя настоящето - 35 Котва,  2-моментно положение - 15 Мечка ,3 бъдещи събития - 29 Дама, 4- съвет,какво да се направи,или да се има в предвид текущата ситуация - 4 Къща.
Благодаря ви и да не оставяме темата да замира. Страхотна е! Досега прочетох само първата и съжалявам, че едва преди седмица я открих  Embarassed.  


Здравей, o4akvane,
Обикновено този тип подредба е подходяща, когато търсиш отговор на конкретен въпрос. Дава доста добра точност на предсказанието, затова е добре да напишеш и въпроса, за да може да се ориентираме Simple Smile Ще чакам уточнение, за да напиша коментара си.
Поздрави

P.S. от къде си купи нови карти и как изглежда колодата??? Моите са доста стари (15 години Simple Smile )

Последна редакция: вт, 04 юни 2013, 16:46 от polinika

Общи условия

Активация на акаунт