Бебеправене Тема 29-Защото искам да бъда МАЙКА!

  • 22 205
  • 708
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
Добро утро!
Pretty Kitty темата е страхотна,доста си се постарала.Аз от сутринта съм със занижена Т,но се надявам да е инцидентно Praynig.Тони като гледам твоята се е покачила, пу пу.Тези тестове с които се разочаровахме доста хора от вчера май само подвеждат Laughing ,хем си знаем.При мен от вчера няма болки,няма вече ПМС дори и спах като пън,нещо което е необичайно за мен преди Ц.Ще изчакам до 14.02 този път,никакъв тест вече Naughty

# 16
  • Мнения: X
Добро утро на всички, пожелавам ви успешна седмица! Hug

# 17
  • Мнения: 49
Добро утро и от мен,темата е супер,дано всички пожелания на Прити се сбъднат.Не съм от най-активните,но съм си с вас.Ползотворна седмица на всички newsm03

# 18
  • София
  • Мнения: 8 131
Добро утро.
Записвам се да ви следя.
Мерси Прити.   bouquet

# 19
  • Мнения: 965
ей ме на тук съм,

# 20
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Радинка, защо се сдухваш? Недей така Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз сутринта, разбира се, не се сдържах и ето резултата:

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 09:17 от veseto87

# 22
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Весе, нищо не ми излиза

# 23
  • Мнения: 1 056
Добро утро и от мен и аз в новата темичка, ха дано ни е на късмет на всички  Hug. Ние изкарахме прекрасен романтичен, пред-валентиски уикенд, разбира се наблегнахме на обичането  Embarassed - тааа се моля дано този път има резултат. Неизбежно се разприказвахме и за моите тревоги, че не става, въпреки, че опитваме съвсем от скоро.Милото е готов на всичко и обеща в момента, в който ми дойде лелката, така и така ще бъде на пост и молитва 4-5 дни, да отиде да си пусне спермограма, ако там всичко е ОК другия месец ще отида аз при моята лекарка за основни изследвания.
Сега заминавам в командировка, но съм си взела лаптопа и се надявам да имам интернет в хотела и привечер да ви изчета и пиша.
Обичам ви и пожелавам на всички прекрасни празници изпълнени с много любов и положителни резултати.

# 24
  • Мнения: 965
Радинка, защо се сдухваш? Недей така Hug
защото ме е страх да пишкам а се пробваме вече 7 месеца и нестава нищо и само чакам и преди закъсняваше ама пак нищо а една позната ражда всяка година има 4 деца и чака 5 побарквам се само аз нямам

# 25
  • Мнения: 1 073
Аз вече съм в офиса, но така не ми се започва... а нали има още 4 дни, хахаха

Да ви кажа, това през нощта си беше абсолютно напомняне на пристигащите гости. Изненадата беше само от това, че обикновено до сутринта съм цъф, а за сега я няма. И както казва Прити- здрави да сме пък то ще си дойде. Нямам никакви съмнения, че гостенката е пред вратата, но предполагам, че утре ще нахълта. Подготвена съм  Laughing Болките си бяха осезаеми и точно като в М. Миналия месец ми е дошло точно 13 дни след О. , на 14-тия, тъй че утре я чакам.

Стига съм спамила за себе си. Ще докладвам  Wink

Весе, поста ти под мен не мога да спра да го "препрочитам".  Надявам се, че вече си малко по- спокойна. По- положителен тест не търси. Всичко ще бъде на ред. Но пък ако ще те кара да се чувстваш по- добре, пишкай върху тестове до 18-ти, когато док. ще те накара да си още по- щастлива и спокойна  Hug

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 09:31 от Tonichka

# 26
  • София
  • Мнения: 8 131
Я да видим сега:

Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 90
Добро утро момичета Simple Smile !
Прити поздравления за новата темичка , много ми хареса и да знаеш че ми стана много мило от  
увода към темата Hug
Роси наистина съм съгласна с теб за тези тестове. Роси разбирамте много добре, защото този месец и аз съм така, никакви симптоми за предстоящия Ц. Чудна работа?!! По принцип много от рано ме навестяват симптомите - болка в яйчниците, болки в гърдите ? Thinking
Фло мерси за филмчето, на мен лично много ми хареса и смятам че наистина помага на човек да се замисли за много неща  Hug  bouquet
Тоничка търпениеее  Hug  дано с новата тема скоро да ни се похвалиш с EFP  
Веси този положителен тест е супер като за начало на темата  Hug Ехх да ти честитим ли вече гласно, или да те изчакаме до 18.02  Hug  bouquet

Хеййй момичета не се изкушавайте  с тези тестове  Hug
Аз не съм писала от няколко дни, но да знаете че не изпускам нищо  Simple Smile
 
  Приятен ден !  Hug


Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 09:25 от Eve_Lina

# 28
  • Мнения: 965
Я да видим сега:

Скрит текст:

честито мила

# 29
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Милото Веси, честито мила.По положителен не може и да бъде.Аз тази сутрин направих Престо и е отрицателен Sad

Общи условия

Активация на акаунт