Бебеправене Тема 29-Защото искам да бъда МАЙКА!

  • 22 202
  • 708
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 718
Запис и от мен,Тони дано да е бременлийска  графиката ти Laughing

# 46
  • Мнения: 965
приемам всичко само да не се измъчвам,че едва ли не съм най - некадърната аз

# 47
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
приемам всичко само да не се измъчвам,че едва ли не съм най - некадърната аз

Защо пък ти да си най-некадърната  Shocked Че не ви се получава бебето ли?Аааа,то в тази работа участват двама  Crossing Arms Милото ти къде се измъква?Някой обвинява ли те-половинката ти,майка му?

# 48
  • Мнения: 766
Пивалче благодаря, точно за теб си мислех сутринта като писах някой да дойде да ръсне. Взимам си .  newsm79 newsm79 newsm79

Момичета стига сте се тормозили с тези тестове, хем казвате че знаете че не е станало, хем  ги правите и се разочаровате Simple Smile
Знам,че не е лесно и че всички чакаме да видим хубави тест на Весето и в нашите ръце, но и този ден ще дойде. Както каза toito всеки ще си извърви своя си път до целта.
Между другото toito ти какво ги чакаш ами не звъниш?
Някой нещо е забравил да направи и ти сега всеки ден се притесняваш, веднага се обаждай и питай.

rosenna и моя мъж като твоя ми се кара и казва да мисля повече позитивно, аз Тайната отдавна съм го гледала, но винаги съм повече скептик.

Тони и аз съм по принцип като теб, няма по-голяма гадост от това да ти дойде в 3ч. през нощта когато сладко спиш.  #2gunfire
Но, сега дано е друго, пък и да не е  - имаш си хубава графика, ЛФ, О. , така че щом не е този месец ще е другия.



# 49
  • Мнения: 965
не си го е позволил но виждам укор в очите му като кажа че пак няма нищо  smile3511 писнамииииииииииииииии,и аз искам

# 50
  • Пловдив/Хихон Испания
  • Мнения: 57
Добро утро ....хоп и аз в новата тема...
Прити чудесна темичка!!!!
А дано е на късмет......и много  ylinfant preggo newsm44 Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Прекрасно начало.... от миналата темичка чакаме  EFP за Тоничка и Тоито а и за всички прекрасни момичета тук!!!!Късмет и от мен!!!!Много ви обичам и се надявам селдващата темичка да е за  preggo  ylinfant newsm30 smile3541  babyuu passifier smile3504 за всички нас да сме в отчетни ...много  Hug Hug Praynig Peace

# 51
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
не си го е позволил но виждам укор в очите му като кажа че пак няма нищо  smile3511 писнамииииииииииииииии,и аз искам

Хващаш го за ушите и трябва да си поговорите.Какви са тези укори?Той сигурен ли е,че е перфектен,та обвинява?Някакви изследвания правили ли сте?

Моят пък вчера ме пита-Чувстваш ли се бременна?  Joy Викам,да,с тризнаци и двамата мухахахааа.Трябва да има шега и майтапи

# 52
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Що за мъж си имаш Раде.Та коя жена обичаща мъжа си не иска да стане майка.....? Я се успокой!!! Веднага веднага веднага. !!!

# 53
  • Мнения: 740
Ради, мила, какъв укор?! Спри да се измъчваш, като се чувстваш виновна. Не си виновна за нищо, бебета се правят от двама, може неговите спермита да са с малка концентрация и затова бебето да стане по-бавно. Ама, че мъже, все жените им виновни. Я, горе главата момиче! Всичко ще се оправи, само имайте вяра и се подкрепяйте взаимно!

# 54
  • Мнения: 965
за мен е страхотен,ама си го е навил че е стар и трябва да си имаме вече а то нестава,а иначе той е на 34 аз на 26 и не сме си правили никакви изследвания освен че като започнахме да се пробваме аз бях на лекар и всичко беше ок а нестава а доки каза че ако до година няма тогава изследвания

# 55
  • Мнения: 481
Радинка, бързичко да си избиваш тези мисли от главата!  Naughty Какво значи да си некадърна? Това дали ще успееш да забременееш за един, два, пет или десет месеца не е мерило за кадърност. Много добре знаеш, че причините за това могат да бъдат много и различни.
Спри да си мислиш такива глупости!
И ти ще си имаш твоето бебче и ще си го гушкаш в най-скоро време  Hug
А "укора" в очите на любимия може би е просто разочарование, тъй като и той го иска и чака този момент с нетърпение. Вие разговаряте ли на тази тема? Може би грешно тълкуваш някои неща и се самоизмъчваш излишно....

# 56
  • Мнения: 965
като говорим винаги ме поткрепя аз си се чувствам кофти че нестава и нестава и нз вече

# 57
  • Мнения: 473

  bouquet

Искам да ви попитам, не знам дали сте го обсъждали, следите ли си течението по време на овулация? Аз използвах този метод за да забременея.

# 58
  • Мнения: 965
момичета още веднъж се извинявам за ужасното си настроени,просто ми дойде вчера малко в повечко.късмет на всички бебе правещи fingerscrossed:

# 59
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, много ви благодаря за хубавите думи.
И аз искрено се надявам всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт