Бебеправене Тема 29-Защото искам да бъда МАЙКА!

  • 22 219
  • 708
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 003
allaya - Защото казаха, че до 10дни изпращат смс-и, че са готови резултатите и тогава се обаждаме да си запазим час. Знам ли ... ще изчакам до сряда и ще звънна. Но съм напрегнати нетърпелива и малко изнервена

Селена - при мен нещата да се случат на този етап са трудни, но все пак има малък % надежда Simple Smile

Лара - добре дошла   bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 188
Я да видим сега:

Скрит текст:

Сега видях прекрасния и най-очаквания резултат  Hug Hug Hug Тихичко честито   bouquet
Момичета, хайде и вас да ви видя... Пожелавам ви успех и желаните две чертички  Hug


# 62
  • Мнения: 201
Леле колко много се е изписало тук само за половин ден!  ooooh!

Веси от мен вече гласно честито, миличка   bouquet Тестът ти е направо образцов! Както ти е казала и Тони, по-бременен тест няма да видиш!  Hug Пожелавам ти да не ги усетиш идните 7 дни, да минават по-бързо и да отиваш при доки за официално потвърждение. Стискам ти палци, много силно! Дано всичко бъде наред!  Praynig

Тони има тук нещо съмнително... и тия високи температури  newsm78 Ще видим накъде отиват работите, но да ти кажа аз честно, мисля че онзи тест вчера те подведе  Peace Изчакай закъснението и повтори. Нещо ми подсказва, че бебенце е причината за случката от тази нощ!  Hug

Радинка прегръщам те много силно  Hug мисля, че каквото и да ти кажа, няма да ти е от голяма полза... остави го да ти мине само, излей си мъката, пък после ще ти стане по-добре.

Аз вчера не цъфнах, за голяма моя изненада  #Crazy Днес обаче ще дойде лелката, няма закъде да се бави. Засега днес нямам никакви болки, но вчера особено вечерта просто усещах как всеки момент ще цъфна. Трябва да идва вече гадната мърла. Много ми е тъпо така... ако не бях направила оня глупав тест в четвъртък сутринта (отрицателен), сега може би щях да имам някаква мъъъъничка надежда, като виждам че не ми идва... ама аз  ooooh! патица! И не се научих.... Дано лелята да пристигне до края наденя, че при това положение един от фертилните ще се падне точно моя рожден ден  Heart Eyes Не че глупавичките ми яйчица знаят, кога какъв ден е, ама се надявам на някакво чудо... като не стана номера да мога да си подаря за рождения ден положителен тест, то поне другото да стане - за другия месец.
 Уфф май много объркан пост написах  Tired ама такова ми е - криво и тъпо.

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 13:08 от D`n`chilita

# 63
  • Мнения: 965
чилита благодаря ти мн.миличка,а и не само на теб а на всички мами които ме поткрепят ама като се сетя колко е несправедлив живота и сълзите сами си рукват,колежката милата и тя ме успокоява ама аз вита глава

# 64
  • Мнения: 1 073
Ех, момичета благодаря за надеждата, която ми вдъхвате  Hug Hug

Чилита, защо моите болки да са били от нещо друго, твоите да са предшественик на лелка  Не така Naughty И аз ще ти кажа, това, което пишат момичетата на мен- докато не дойде лелката нищо не е приключило. Стискай кълки, ха дано имаш закъснение и със следващ тест видиш и ти две черти.
Не мога да мисля, че моите премеждия нощес са били от "хубаво", защото си бяха ама абсолютно познати и преживявани... с М. Изненада ме БТ, определено, но това не значи, че утре няма вече да падне и фраааас. По между другото си измерих ТТ на път за работа сутринта с един живачен термометър, който имам и беше 37,00. Не знам дали е показател за нещо, ще видим. Алая е права- важното е че графиката ми е хубава  Wink Поне аз си я намирам за такава.
Абе да минава това време и да се разбира, че ей това е най- гадно- чакането в последните часове  Crazy
Тоито, давай, звъни. Най- много някоя леля да ти се накара, но бързо ще ти мине. Поне няма да си неспокойна. Хайде, успех адашке  Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 8 131
Тоито, и аз бих звъннала вече!

Гери, мерси мила. Надавям се този път всичко да е наред! Изостанах малко от вас, но явно така е писано.

# 66
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
чилита благодаря ти мн.миличка,а и не само на теб а на всички мами които ме поткрепят ама като се сетя колко е несправедлив живота и сълзите сами си рукват,колежката милата и тя ме успокоява ама аз вита глава
Радинка,я дай по ведро доколкото разбирам не е минало година от опитите,а ти се сдухваш,знам че не е лесно да се чака и времето минава бавно,но трябва търпение.Ние с ММ правиме опити 2-ра година,и 2-мата сме с лоши показатели и по естествен начин е минимален шанса,но въпреки това,продължаваме да опитваме.И честно да ви кажа аз тестове не правя освен при огромно сакъснение,знам кога ми е бил най дългия цикъл за година на зад,ако не дойде до тия дни тогава правя,ама се е случвало 2 пъти за 2 години май.
Успех на всички и бъдете търпеливи колкото и да е трудно  Hug

# 67
  • Пловдив/Хихон Испания
  • Мнения: 61
Селена - при мен нещата да се случат на този етап са трудни, но все пак има малък % надежда Simple Smile

_____________________________________________
========================================
 Не знам Тоито имам много хубаво предчувствие за теб  Crossing Arms Praynig Hug
пък и хубавите неща се случват на добрите хора също  Hug

Весенце вече по-силничко :Честито!!!  bouquet, дано повлечеш крак и всичките милички момичета станат едни щастливи бременелки  Hug Hug Hug Hug

Пивал радвам се че ни посещаваш, как си как вървят нещата при теб????Благодаря за прашеца....чакай да си взема малко и аз  Party newsm79 newsm28 newsm75 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28

Радинка недей миличка така, знам как се чувстваш аз го чакам това детенце 12 години  Cry newsm45 newsm51 но не губи кураж, ще видиш, че всичко ще се нареди  Hug Hug Hug

Имам усещането, че и тази темичка на Прити, ще ни донесе много късмет и много  EFP stork-boy stork-girl 1stroller newsm63  love001

# 68
  • Мнения: 766
allaya - Защото казаха, че до 10дни изпращат смс-и, че са готови резултатите и тогава се обаждаме да си запазим час. Знам ли ... ще изчакам до сряда и ще звънна. Но съм напрегнати нетърпелива и малко изнервена

Какво търпение имаш не знам Simple Smile Аз скоро чаках едни резултати и не само исках ден да ми кажат, ами и час и те казаха - "В сряда в 14ч."
И аз в сряда в 14,30 звъня - "Аааа, моля ви няма ми резултатите."
"Ами тя колежката забравила да ги изпрати и си тръгнала."  А аз щях да си чакам ......
Иначе и ние сме като вас, но и аз не губя надежда че някое чудо може и да не ме подмине Simple Smile

... че при това положение един от фертилните ще се падне точно моя рожден ден  Heart Eyes Не че глупавичките ми яйчица знаят, кога какъв ден е, ...

 Joy hahaha Чилитка някой път такива ги изцепваш Simple Smile Я горе главата.   bouquet

Радинка не говори така. Кое не е справедливо, че си жива и здрава, че имаш човек до себе си, че имаш хубава работа и кой знае какви други хубави неща, които не знам за теб. Бъди благодарна за това, което имаш, за да получиш и това което нямаш. Недей така. Не казвам, че и аз не съм плакала от яд и  съжаление като на някой им се случва от раз, а на мен не, но я се замисли на колко други хора не им се случва това, което на теб се е случило от раз?


Тони този термометър с който си се мерила по път за работа ....... ох представих си една картинка, ама айде да замълча, че цинично.
Вече в дамските си чанти и термометри си имаме. За разкош.  Crazy

Веселушко, хайде на винце. Винаги готова, само кажи къде, кога, в колко и с колко вида сирена?  Mr. Green



Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 13:51 от allaya

# 69
  • Мнения: 965
Алая яд меее че жена която незаслужава да е майка очаква 5 си дете а аз и мн.като мен неможем по едно да имаме близнаците и са на 7 месеца и сега е в 5 бременна и не е от някои етнос, е чесно ли е кажи ми и да здрава съм и всичко е ок гадориите минаха ама това си ме яде от вътре тва ме смазва  Banghead днес съм неспособна за нищо само плача ебати шибания ден

# 70
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Radinka , кога трябва да ти дойде? Направи тест за да ти олекне, може би да няма причина да плачеш цял ден. Хайде мила, успокой се.Направи едно тестче...така и така си растроена, аз ще ти стискам палци да има успокоение след теста.

# 71
  • Мнения: 1 073
Тони този термометър с който си се мерила по път за работа ....... ох представих си една картинка, ама айде да замълча, че цинично.
Вече в дамските си чанти и термометри си имаме. За разкош.  Crazy


 hahaha hahaha Алаяяя
Абе мерих ТТ под мишницата със стария ми термометър беее.  Joy Пътувам с кола, самичка. Колата ми е автоматик и се справям с една ръка, че другата я бях стиснала към тялото  Laughing Лелелеее верно, колко съм изтрещала с тая БТ, ТТ и Т.Н.
Охххх, страшни сме кукувици. Вярно е. Термометъра си ми е в чантата. Даже шефа се мярна за малко и си тръгна, че е болен. Мислех да му предложа да си измери ТТ, но викам "ще има да се чуди какви неща си нося с мен"  Joy

Радинка, стягай се. Направете едни изследвания ако ще си по- спокойна. Радвай се на приятелката ти, няма смисъл от завист. Не гледай в чуждата паничка. Хубавите неща стават бавно. Скоро сълзите ти ще са от радост.

# 72
  • Мнения: 2 077
Я да дойда и аз в новата темичка  Wink
Веси, честито   bouquet Прекрасна новина /не че не знаехме и по-рано  Party /
Желая ти много спокойствие през следващите 9 месеца и здраво бебче след това, което много да си обичате и да се радвате взаимно  Peace

Усещам, че Св. Валентин е подготвил изненади за повечето от вас, ама ха да видим  smile3521

# 73
  • Мнения: 965
Radinka , кога трябва да ти дойде? Направи тест за да ти олекне, може би да няма причина да плачеш цял ден. Хайде мила, успокой се.Направи едно тестче...така и така си растроена, аз ще ти стискам палци да има успокоение след теста.
трябваше да ми доиде на 5 но го няма не ми дърпат яйчниците реално ми няма нищо само ме избива на рев утре сутрин ще си го направя

# 74
  • Мнения: 481
Радинка, с тези настроения и това закъснение .....  Rolling Eyes имам сериозни подозрения за теб, че утре може и да ни покажеш един положителен тест с две хубави чертички.  Wink
Успокой се, всичко ще бъде наред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт