Слънчицето весело напича, а Юнчето навън щастливо тича!

  • 34 545
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 837
Честит рожден ден на Ники! Много щастливо детство му пожелавам!
Честито на патерички и на Емо на Роси, На Теди на Вова и на Ади на Стефи Д! Празничният сезон е в разгара си!

# 721
  • Мнения: 43
Здравейте,
Ч.Р.Д на всички порастнали дечица-Ники ,Емо,Теди и Ади! Hug Да са здравички,късметлийчета в живота и мнооого гордост да носят на мама и тати! Hug
Цвети,супер за памперса ,браво на Симнока! Hug При теб много нови неща-ясла,училище ,работа -успех във всичко на децата и на теб! Hug
Ани,мерси ,че ми показа кремчето! И аз пробвам сега бисквитките -ухае супер в нас! Hug
На 1-ви юни такава програма й спретнахме,че вечерта аз заспах първа от умора,ха ха! Laughing
Получи подъръци основно от бабите-камионче и килимче за рисуване с воден маркер-много му се кефи и все рисува сонче( слонче)  Laughing
За памперса имаме напредък-нощният сух ,следобедният по-рядко ,изпуска се веднага като се събуди ,а навън не ми казва ,но пък се изпишква вече кукнала ,което преди не искаше!Та мисля,че вървим лека -полека към успешно изцяло махане!
Хубава вечер ви желая!

# 722
  • Мнения: 43
Ани,прекрасни са  Hug Дарка как си хапва ако знаеш  Laughing

# 723
  • София
  • Мнения: 3 099
Честит рожден ден на Ники! Много здраве и щастливо детство! Hug

# 724
  • Мнения: 4 420
Честит рожден ден на Ники и от мен. Да расте буйно и щастливо дете!

Честит рожден ден и на всички, които пропуснах тези дни  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 2 197
Блаодаря за пожеланията,момичета!Най-важното-да ми е жив и здрав,а другото само ще се нареди!

РД-то мина добре.Бяхме вкъщи,но то в Разград няма и къде да празнуваш(почти)...Получи коли,моторчета и разни дреболии.Колело с помощни му подариха,но не стига педалите Mr. GreenИначе мисля да му купим и една кола за бутане с крачета-може и да сме позакъснели,предвид възрастта,но ако има желание да си я кара...Нали бабите и дядовците дадоха парички,та гледаме да ги оползотворим Wink

Утре ще кача снимки в групата,че тук незнам колко ще мога ooooh!

Лека нощ и сладки сънища Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Ники и на всички съфорумчета които съм пропуснала до днес.  Hug Нека да растат живи и здрави и много щастливи!

Радвам се че ви харесват бисквитките. Трябва да се извадят меки от фурната, че после да станат приятно хрупкави.

# 727
  • Мнения: 14
Момичета, благодаря за пожеланията за РД на Теди! Радвам се, че не сте ни забравили Hug. И аз не съм Ви забравила, но нямам много време да чета и най-вече да пиша.
Честит рожден ден на всички пораснали Юнчета - Йоанка, Явор, Нико, Виктор, Йосиф, Симонка, Георги, Ади, Ники, Сианка, Емо! Да са живи и здрави, много усмихнати и палави!
Аз от един месец съм на работа. Теди прие много добре раздялата и се чувства добре с баба си. Ходят в парка през деня, за храната (все още вземаме, защото я харесва), следобед сън и така докато се прибера. След това най-често сме отново в парка цялото семейство.
Ако мога, ще се включвам по-често, но нета на работа е бавен, а в къщи почти не сядам на компютъра.
Видях снимките на Йоанка - страхотна принцеса е с тази рокля Hug.
Лек ден и весело изкарване на предстоящите РД - с много подаръци и сладки неща Grinning!

# 728
  • София
  • Мнения: 169
Малее никой не е писал в темата от 5 дни!
Я да размърдам аз нещата, не че имам нещо кой знае какво за казване де Mr. Green
Още 2 седмици и живот и здраве отиваме на морее Mr. Green
Явно всички са заети и с организцията на рожденните дни Laughing
При нас нищо ново, с памперс си е, нищо не казва преди това, като се наака пристига и казва "Мамо нааках се! " Mr. Green Сега като стане топло и мога да го оставям напикан ще го махнем Mr. Green
Взехме му от тези къщичките за двор, уж за р.д., ама вчера видя кашона и накара баща му да я сглоби, та сега играе в нея и ни кара да се навираме и ние Mr. Green

Хайде вечело празнуване на всички и да са ни живи и здрави Heart Eyes Mr. Green Hug

# 729
  • Мнения: 43
Здравейтееее,
наистина явно всички са заети с организацията на РД -и ,ние също ,но и не се спираме ,събота и неделя сме при бабите -наистина й е супер по цял ден на двора,живот и здраве след РД-тото ще сме при мама малко на гости и то ще дойде време за море Laughing
Зверче,и ММ иска да й купи такава къщичка ,та сигурно ще й я вземем,всички ме питат какво да й купят ,но и аз не знам Laughing Доста деца обаче няма да успеят да дойдат ,защото са болнички и ми е мъчно най-вече за това ,че децата не са добре,аз затова все бягам от града .....като че ли има значение и това!
Утре става 1 месец без памперс и вчера целият ден го изкара без пампа -нито следобед ,нито през нощта ,нямаше фалчета ,дано все така да е! Е,напикава се разбира се като забрави да каже или от срам на ново място също не казва! Но върви добре засега!
Видях страхотни рожденници Heart Eyes и морски приключения също! Hug
Пожелавам ви прекрасни РД-и на останалите и скоро всички да сме по морето!  Grinning

# 730
  • Мнения: 4 370
При нас пък има нещо ново. Никола вече спря със сученето. От около 3 дни иска да сучи, но явно нищо не пуска и се отказва. Днес дори не се занимава вече да си иска. Точно по този начин исках да приключим с кърменето - без драми, естествено.   Peace Grinning
Рождения ден отпразнувахме в ресторант с аниматори. Те се занимаваха с децата и всички бяхме много щастливи.
Днес ги водих двамата на басейн. Тръгнах с резерви, понеже си мислех че ще е едно търчене след Никола, но се оказа че дори имам време да чета книжка. Е, не си бях взела такава!  Simple Smile Никола си игра кротко с кофички , лейки, формички на плиткото, а Иван се заигра с някакви деца. Обещах им пак да ги заведа, щом са толкова послушни.

# 731
  • София
  • Мнения: 13 226
Eee, Ани, браво!! Ралчето пък все ме преследва "Таците, та таците..." Crazy Преди 2 вечери спаха при майка ми. Ами беше ревала, ама не за таците, ами щото тя много трудно се адаптира на чуждо място за сън. Като се върна веднага се лепна за таците. Снощи не се е будила, ама на заспиване иска да суче. Отделно, че аз си имам кърма  Rolling Eyes Направо не е за вярване... но тя я стимулира. Ако спре и тя ще почне да се отказва. Вече се чудя да не се получи до 1 клас все да си има кърма.. ужас! Не очаквах да имам проблем с това  Confused

# 732
  • София
  • Мнения: 142
Ваче, и след 2 вечери при майка ти пак ли не е намаляла тази кърма newsm78  Ще му дойде времето и ще стане лесно, не го мисли толкова.

Ани, честито отбиване на вас.

Много прегръдки на всички, които съм пропуснала да поздравя в последните дни Hug  Надявам се да ми простите, не смогвам напоследък, но отбелязвам и си мисля за всеки един сладък рожденик Heart Eyes

Лорчето отново е болничка Confused  Пак червено гърло, кашлица, носле...  Докторката казва, че е заради отслабения имунитет покрай яслата, но пък че е добре, че проблемите спират на гърлото засега.  Само дето няма сън, кашля и плаче по цяла нощ, а и дневния сън е подобен Confused  Може да я пусна на яслата за няколко дни покрай рождения ден, колкото да има празник с децата (не съм сигурна, че е толкова важно дори), но след това ще я спра и ще ходи отново чак края на август-септември.  Дано се стабилизира до тогава.

Прегръщам ви и ви желая лека нощ, да подремна, докато малкото не се е преселило при мен отново ревящо.

# 733
  • София
  • Мнения: 13 226
Бюти, те една вечер спаха там, ама то и за 2 кърмата не намалява. Аз затова се учудвам.. аз винаги съм имала кърма точно колкото за детето. Никога не съм изцеждала, замразявала и пр. Стигало е само за Ралито и пак си има. За пореден път се уверявам колко е интелигентна природата  Grinning

# 734
  • Мнения: 52
Здравейте!
Честито на всички пораснали дечица!Нашия рожден ден мина в тесен семеен кръг в къщи,отделно в яслата са го отпразнували с дечицата.

Ани,честито ви отбиване!
Ичка,браво за памперса.Краси не му млъква устата обаче не иска да си казва и хич не му се сяда на гърнето,та сме до никъде с махането.Надявам се до края на лятото да успеем.
Ваче, разсмя ме отново с тия таци  Laughing Дано и при вас се случат спокойно и без напрежение нещата и Ралка се откаже сама.
При нас нищо ново

Общи условия

Активация на акаунт