Делимано гурме 8 в 1

  • 31 452
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 035
Милитана, а сигурна ли си, че тиганите ти са точно Тефал, а не някакво менте. Аз ги купувам от Техномаркет, в средата са със червено кръгче.

# 16
  • Мнения: 19 485
Та, такива са и моите. Единият е точно от Техномаркет, а другият - от Фантастико. Имах и един купен от Била, него вече не издържах и го хвърлих. Вярно е, че аз много ги ползвам сигурно затова ми се скапват така. Керамичните са ми на няколко месеца, ще ги видя и тях що за стока са след година-две.

# 17
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
И аз отпреди 2 дни се сдобих с Делимано Гурме, толкова дълго го очаквах, а накрая останах много разочарована. Още първият път реших да задуша зеленчуци, сложих на решетката за задушаване и незнайно как половината бяха изпадали долу и естествено загорели до безкрайност и това в рамките на 7, 8 мин. Това черно петно не мога да изчистя с нищо, пробвах с препарти, като естествено накрая се ядосах и започнах да го търкам с телчица, ефект отново нямаше. После пържих месо и на местата където беше загоряло от зеленчуците дори с мазнина залепваше. Вчера пък пържих бекон пак с малко мазнина и почти цялата ми тенджера стана черна, вече не прилича на нищо. Много се ядосах че толкова пари отидоха на вятъра, просто няма да ми прави кеф да готвя повече в нея с това черно дъно, а и то какво ли ще мога да приготвя всъщност след като всичко ми залепва newsm78. За притопляне също не ми върши никаква работа и като цяло за мен Делимано е вече една скъпа и ненужна вещ, страшен боклук. За пореден път се убедих да не се вярва на големите реклами Close

# 18
  • Мнения: 280
А как да отворя нова тема????

# 19
  • София
  • Мнения: 661
И аз гледах рекламата на това чудо, но съм скептична към такива неща. Единствено преди време бях поръчала от Амазон един Слоу Кукър, от който съм сравнително доволна.

А за тиганите, да, тефлонът и при мен си променя цвета и пада. В момента сме с керамични тигани...

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен,имам Делимано Гурме от 9.12.Пробвах го за първи път да сваря ядене-стана и лесно се изми,но аз не го купих да варя,а да пека и да ползвам грила.Това за мен означава без никаква мазнина.Днес реших да го пробвам да изпека скумрия и съм много разочарована,скумрията стана,но дъното е черно и не може да се измие.Сина ми е вегетарианец(яде риба,но пекана без мазнина),кажете ми с какво да почистя дъното,знам ще кажете с нищо.Какво нередно направих?Нито упътванията им са като хората,нито рецепти има за Гурмето т.е. как да ползваме грила и как да печем в това чудо,което аз вече наричам пълен боклук.Моля Ви ако някой може да ми каже как да го изчистя,как да използвам функциите грил и печене нека пише.Благодаря Ви предварително.

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Така е , като не четете, а се лъжете по реклами. Само от пръв поглед си личи,че това е боклук. За тия пари,един мултикукър истински обаче, не измислен като тоя да си бяхте взели и направо щяхте да сте очаровани.

# 22
  • Мнения: 3
Здравейте пак сън аз.Вчера търсих съвет от вас за Делимано Гурме,днес вече не търся.Мъжа ми отиде в магазина от който ми го беше купил показа го и му върнаха парите до ст.Пиша за тези които не знаят Делиманото има тест период 1 месец т.е. може да го върнете.Но по-добре НЕ СИ ГО КУПУВАЙТЕ!Аз няма да си купя нищо с керамично покритие.Между другото знам че не е тази темата,но от стиймопа съм много доволна.

# 23
  • Мнения: 19 485
Аз от керамичните тигани на Делимано съм много доволна - нищо не ми загаря.

# 24
  • Мнения: 84
Аз търся информация от потребители, които са си купили и ползват мултикукър на Делимано.

# 25
  • Мнения: 0
Невероятен уред - рекламата, която течеше по телевизията е абсолютно вярна. Аз купих и искам да купя още един, но за съжаление вече е изчерпан от веригата Делимано.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Невероятен уред - рекламата, която течеше по телевизията е абсолютно вярна. Аз купих и искам да купя още един, но за съжаление вече е изчерпан от веригата Делимано.


Добър опит за реклама, но това далеч не е най-добрият уред от този вид. Laughing

# 27
  • Мнения: 1
 Rolling Eyes Здравейте!
Преди два дни си купих Делимано гурме само за 20 лева (разпродажба) Laughing .Изпържих успешно картофки и се представи добре.Ако се държи така и при задушаване на зеленчуци,ще сам истински доволна   chef
За тази сума ,ще си затворя очите за недостатъците  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте,  и от мен!

Късно се включвам в темата, но ще изкажа моето мнение относно керамичните съдове с марка Делимано.
Уникални са!!!  jumpuu  jumpuu  jumpuu
Притежавам доста от тях, също и Гурмето и мога да кажа, че съм много доволна от тях.

# 29
  • София
  • Мнения: 681
А като качество и ефективност каква е разликата между Делимано и мултикукъра на Филипс? Струва ми се, че Филипса ще е много по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт