Новите ни козметични похождения 39

  • 50 090
  • 713
  •   1
Отговори
# 705
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
А плътно ли се нанася на водната линия?  newsm78

# 706
  • Мнения: 538
А плътно ли се нанася на водната линия?  newsm78
Ами там- не съвсем...повече ме дразни,че част от молива се закача по миглите, онзи ден сложих зеления по долната линия, телесния по водната, и не стоеше добре определено,може би защото и двата са меки.....Затова може би е подходящ повече за цялата долна и горна линия..опитах преди малко да направя снимка на всичките ми гел моливи на ръката, ноо вече се смрачава и цветове не можах да изкарам...ще пусна все пак по-късно сниманото, но през деня, на слънце, ще опитам пак, за да се видят добре перлите в цветовете...

# 707
  • Мнения: 502
Моля да ми препоръчате крем за суха кожа, от който наистина сте доволни и който наистина спомага за минимизиране на бръчките около очи или по лицето.
На 35 съм и търся продукт, независимо от цената, който да хидратира и да действа срещу бръчки.

# 708
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
кремът за очен контур на Деклеор (малката жълта туба) и ако се намира на Елизабет Арден от серията Милениум, и двата направиха чудеса с моите зони  Peace



А плътно ли се нанася на водната линия?  newsm78
Ами там- не съвсем...повече ме дразни,че част от молива се закача по миглите, онзи ден сложих зеления по долната линия, телесния по водната, и не стоеше добре определено,може би защото и двата са меки.....Затова може би е подходящ повече за цялата долна и горна линия..опитах преди малко да направя снимка на всичките ми гел моливи на ръката, ноо вече се смрачава и цветове не можах да изкарам...ще пусна все пак по-късно сниманото, но през деня, на слънце, ще опитам пак, за да се видят добре перлите в цветовете...

на моята водна, като че ли меките по се нанасят  newsm78 освен да го пробвам  newsm78

# 709
  • Мнения: 31 172
Моля да ми препоръчате крем за суха кожа, от който наистина сте доволни и който наистина спомага за минимизиране на бръчките около очи или по лицето.
На 35 съм и търся продукт, независимо от цената, който да хидратира и да действа срещу бръчки.
От бръчки нищо няма да те отърве трайно, освен скалпела разбира се. Хората остаряват и това е неизбежно. Ако имаше кремове чудеса в Холивуд пластичните хирурзи нямаше да отчитат милиони печалба. А и Опра Уинфри със сигурност щеше да прилича на 15 годишна! Laughing
Минимизират се обикновено докато ползваш дадения крем и после се задълбочават още повече.
Отиди в голяма верига парфюмерии и поискай тестери от скъпите кремове, от различни серии и брандове. Като видят, че си сериозно заинтересована, а не минаваш само да събираш тестери, винаги дават. Можеш да се позастоиш повече пред Ла Прери хайверите, Герлен Синята Орхидея, Сисли всичко, Ланком и Кларинс. С чиста съвест можеш да пропуснеш Шанел и Диор за суха кожа и бръчки. Успех и да се похвалиш! Hug  bouquet

# 710
  • Мнения: 13 624
Моля да ми препоръчате крем за суха кожа, от който наистина сте доволни и който наистина спомага за минимизиране на бръчките около очи или по лицето.
На 35 съм и търся продукт, независимо от цената, който да хидратира и да действа срещу бръчки.
Juvena (сериите regenerate & restore и rejuvenate & correct)  Peace

# 711
  • Мнения: 538
Цитат
а моята водна, като че ли меките по се нанасят   освен да го пробвам 

Аленка, ако искаш на срещата ще го донеса да го пробваш,ако ти се чака дотогава Hug

# 712
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
добре, идеално  Peace

# 713

Общи условия

Активация на акаунт