Жената Лъв 68-ма тема

  • 25 219
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 76
Добър вечер Лъвки Simple Smile
Благодаря на всички за пожеланията Simple Smile
Болничките да се оправят бързо, моето чудо заспа за малко и съм на компа, като по чудо. Искам и аз да остлабна, но с диета не става заради малкия, а и май ме мързи да правя упражнения.

# 61
  • Мнения: 64
Еличка, сега аз се ровя в нета   за диети .чета за дието според кръвната   група,ми то по моята излиза,че тябва да съм  вегетарианка.Портокали,банани,дамати,чушки, и всякакво месо се изключва и не зам.чудя се дали да е почна,ама като гледам трябва съм все гладна с тая диета ??? Бебко заспа,баткото зяпа детски, аз на компа,мъжо на банкет,даже искаше да го карам с колата,ама  го пратих с такси,че днес цял ден ми е кофти кръвното мибеше   100/60  ,и кафе пих и сладки ядох и кола пих,и ми беше омаляло.

# 62
  • Мнения: 116
 Здравейте, момичета!
 Малкия определено е по-добре след 3-тия прием на АБ-то, но веднага след това мъжо се разболя. Ходи на док, но тя му каза, че е леко настинал, а останалото е реакция от отказването на цигарите от преди 15-тина дни.
 Не съм ви чела, влезнах да ви споделя на какъв ужас се натъкнах преди малко... Решихме днес да почистим основно спалнята и вдигнахме легла /малкия спи с нас/ и чудесии, та не знам защо реших да вдигна и нашия матрак... и О, УЖАС  #Crazy #Crazy #Crazy ето на какво се натъкнах и и пак
 Това мили дами е калъфката за матрака, а черното по нея е мухъл и влага  #Crazy Sick Това е от долната страна на матрака и е започнал да се къса и е толкова изтанял, че се къса с най-малкото дръпване.
 Та идеи как да почистя матрака от мухъла??? Добре, че имаме и друг, но не ни е изобщо удобен, но ще изкараме няколко дни, докато изсъхне този и намеря начин да го почистя..

# 63
  • Мнения: 699
Привет  Hug

Гери, мухъла от плат няма махане  ooooh! Правете течение по-често да излиза влагата.

Аз отивам да решавам задачи с мъжа ми  Whistling

# 64
  • Мнения: 668
Гери, единствения начин за махане на мухъл е белина, доместос или саво.  Peace
Много гадно.  Hug

# 65
  • Мнения: 76
Valeria84 от тез диети по кръвна група излиза, че лятото ако се тъпча само със зелена салата ще трупам килограми като за световно  Laughing

Гери много гадно с този мухъл, ние сега в нашата стая имаме само на 1 стена, която не сме изолирали, а в спалнята има толкова много, че чак е изгнил гардероба.

# 66
  • Мнения: 116
 оххх,  ooooh! почти цял следобед му се мъча... това чудо няма махане да знаете....  сложих калъфа да се пере и ще видя дали ще се излезе, а матрака май ще го хвърляме. То се е напоил до такава степен с влага, че и да изсъхне ще си седи вътре в него и по-лошо, май. Проветряваме постоянно, защото тук климата е влажен и цял ден е отворена вратата към терасата. Вратите на гардероба също умишлено ги оставяме отворени.
 
Гери, единствения начин за махане на мухъл е белина, доместос или саво.  Peace
Много гадно.  Hug
Освен да изчакам да изсъхне много добре и да пробвам с Доместос? Ама кой Доместос да използвам? Тук има и ползвам един, който е като гел и го дават за почистване на всичко, но аз го ползвам предимно за почистване на тоалетната и душ кабината..

# 67
  • Мнения: 64
Гери, много неприятно   туй
аз цял ден в кухнята манджи и кремчета на бебко,правих  пица от останалото тесто,картофена запеканка ,цял ден   само с това  се занимавам сега ще се  опъвам  пред тв-то .

# 68
  • Мнения: 451
ооооооооо мряза мухъл,ненавиждаааааааааааам го Twisted Evil няма оправия с него,поне аз не съм намерила начин да го разкарам завинаги от домът си  Mr. Green
Гери,ако имаш някакъв успех,сподели Naughty

ходих на изследвания,резултати не са добри за съжаление...пролактина отново е решил да бушува и сега се почва пак едно ходене по мъките....писнА ми вече от всичко Whistling на всичкото отгоре анемията ми пак се е домъкнала неканена  ooooh!

Полче,специално за теб Wink Hug

оплаках се Tired

# 69
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте  bouquet.
Хайде на по едно следобедно кафе Hug.

Луси, лоша работа Confused. С какво ще се лекуваш? Бързо се оправяй Hug.
Гери, аз съм ползвала Саво за мухъл, ама на стени и съм доволна. Стана ли с доместоса?
На мен стомахът ми помина, антибиотикът не ми влияе зле. Допълнително пия пробиотик и витамин Б. Ще се живее Mr. Green.
Събота и неделя не се спрях... Ходих до семейната къща с дечицата, на танци на пилон, на мартенски базар от народните танци и после репетиция на народните танци.
Не съм готвила, щото съм в творческа криза какво да ям, спряха ми любимите неща Crossing Arms.
За петък организирам мартенското тържество в дома. Помолих едни дечица от танците да се включат с малка програма, поръчах торта. Остана да доставя програмата и тортата навреме Joy.  Кога ли ще ме изгони шефът(май ще пускам отпуска)... Whistling.
Май ви надух главата Joy.
Хубав ден и успешна седмица  bouquet.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 210
Ехо, привет  Hug!
И ние не се спряхме през уикенда! Една приятелка ми звънна в петък сутринта да ме попита дали имаме планове за събота и неделя. Каза й, че нямаме, а тя предложи да се разходим някъде, да разгледаме забележително и т.н. Много стройно се организирахме и през почивните дни обиколихме Пещера, Батак и Панагюрище. Беше мнооого, много хубаво.

# 71
  • Мнения: 116
 Люска, на първо място искам да ти кажа, че съжалявам за изследванията. Дано скоро всичко бъде наред при теб.
 Решение мисля, че намерих за мухъла.. 1. още му се чудя, но ще хвърлям матрака. То отвътре е дунапрен и така мирише, че и да изсъхне, ще го има "приятния" аромат  #Cussing out #Cussing out #Cussing out 2. вдругиден ще ходим да купим влагоабсорбатор. За сега това е моето решение.
 
 happysmile, Саво тук няма...  Crossing Arms Ходихме само в най-близкия ни магазин, че мъжо още е зле и не може да си стои много, много на краката и Доместос имаше само от този, който аз ползвам за банята и тоалетната чиния. Жената в магазина каза, че имали и спрей по принцип. Попитах специално за препарати за влага, но нямали такива в момента. Запитах се какво ли имате тогава?  ooooh! Само измърмори, че какъвто и препарат да използвам за влага, щом си я имаме... да ни е честита...  Sick Та... с една дума Саво няма, а с Доместос не съм пробвала. Реших! Ще надигна мъжо да сваляме матрака, че днес минават камионите за смет и да не виси с дни пред кооперацията.
 Вени, завид... искаааам и аааазз.... много хубаво сте си направили. Ама самички ли или семейно?
 Оставям ви за сега, че да сложа и нещо набързичко във фурната и да ида да пазарувам, че се стъмни тук при нас Simple Smile

# 72
  • Мнения: 668
Да ви кажа от мухъла отърване няма. Пробвала съм какво ли не.  ooooh!
На първо време си взехме обезвлажнител. То хубаво, ама освен, че шуми и гълта по 40-50лв. ток на месец. Crazy Второ боясисахме си стените и задната част на гаредеробите и дивана /там където е шперплат или както там се кава/ с боя за влажни помещения. Това има ефект, но максимум 2 години, после пак. В тази боя има някаква бактерия която не позволява на гадния плесен да се появява. Иначе постоянно проветрявам, но навън като е влага, няма как.   33uu
Абе общо взето непрестанна борба. Онзи ден чистих пак под спалнята.  ooooh!

# 73
  • Мнения: 156
Здравейте, момичетаааа!
Оф, мухъл Twisted Evil Гери, съчувствам ти... И в нас има и се боря с него всяка зима Crossing Arms
Луси, е що така, бе, Миме? Ей, нервите са отвратително нещо... всичко от тях идва Tired Да се оправяш бързо Hug
Вени, а снимки правИхте ли Mr. Green
А. е по-добре, пу-пу-пу Praynig Три дена с 40 градуса ме изцедиха емоционално, физически и психически ooooh! Outta Joint

# 74
  • Мнения: 9 776
 Hug Добра вечер на всички!

Луси, я кажи за тоя пролактин - какво ти прави точно като се повиши? Неука съм в това отношение и по-добре де. Whistling От сърце ти пожелавам изскачане от дупката, в която си от доста време май. Hug

Гери, успех в борбата с мухъла! Peace Трудна работа при тоя климат, но...

Тедко, радвам се, че е по-добре детето! Hug При нас пък пак има шарка и тоя път сигурно няма да ни размине. Всъщност надявам се да минава възможно най-скоро, че имам планове за края на март и не трябва да сме болни. Rolling Eyes

Излизахме днес с Д., накупувахме доста мартенички. Ба как лети това време.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт