Отговори
# 720
  • Мнения: 14
Добре дошли на новите мами Hug
Сутринта бях на лекар и видяхме тупкащо сърчице.Бебчо се развива много добре вече е 5мм Heart Eyes
Гледа ме с коремния ехограф и се видя идеално (помня,че някой имаше притеснения от вагиналния преглед)

Честито сърчице Hug и лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 721
  • Мнения: 107
macoranka   бледа,тъмна, има ли 2ра черта теста е +

# 722
  • Мнения: 1
Здравейте пак момичета, говорих с лекарката си и се разбрахме в събота да ме види, а дотогава сигурно ще изперкам. Опитвам си да си давам кураж, но ме притеснява това кафеникаво течение.
Тя каза да не се притеснявам, че щом втората черта ми е била бледа, можело и да няма бременност.Утре ще си направя пак един тест. Praynig

# 723
  • Мнения: 27
Доро утро  момичета   bouquet !
Привет на всички нови чертички! Радвам се , че сте толкова много и немога да ви изброя поименно, но ви пожелавам лека бременност и успешен финал. Hug Hug Hug

Пепита, мерси за кафенцето. За килограмите и аз да ти кажа се ограничавам малко с храната, но само с тестените и сладките, защото тръгнах с много тъпкане ( буквално) и все пак като имам впредвид, че се качва най- много през последните месеци и знам, че качването от сега не е добре  Naughty.... Трябва да се има впредвид, че много килограми пречат на бременността и не са полезни изобщо. Ако може да е бременността ми като първата ще е най- добре, но досега няма нищо общо. И за лекаря те разбирам, защото и аз чакам поне 7 седмица и вече изпушвам  ooooh!
Вампирче, нямам търпение да се запишем в новата темичка, сигурна съм, че ще е супер. Благодаря , че се нави да ни направиш местенце да си пишем   bouquet
Шапчице, почивай повече- притеснявай се по-малко . Моля се всичко да е наред, но лекар няма да ти е излишен.

# 724
  • Мнения: 107
аз си правих 3 теста и всички бяха с бледи чертички, после отидох при гинеколога и той също ми направи, на неговия  тест чертичката ми беше още по бледа. Вчера ме гледа на видеозон и най-накрая видя, че бебето(което всъщност още не е бебе) е в матката, но всъщност се поизплаши да не е останало в тръбата понеже първоначално не го видя

# 725
  • Мнения: 14
Аз си правих три теста и на трите втората чертичка е по-бледа. Така беше и при първата ми бременност със сина ми. Никога втората ми чертичка не е била толкова наситена, колкото първата. Така че е напълно нормално.  Hug

# 726
  • Мнения: 10
Аз си имам в къщи една бледа черта на теста.На три години е вече и в момента виси на крака ми и гледа детски Laughing Heart Eyes
Сегашните ми тестове ( три на брой пак бяха с по бледа черта, особено първия)
Бледа или не,има ли втора черта има и бременност.

# 727
  • Мнения: 5
Здравейте момичета и добре дошли на новите мами.Не съм писала от няколко дни но компютъра ми е на ремонт а сега пиша от телефона и ми е изнервящо .Днес по калкулатора влизам в седма седмица и днес бях на доктор-видяхме тупкащо сърчице.Лекарката ми каза че засега всичко е наред и бебчо е в нормалните за сега размери.Офффффф надявам се всичко да е наред и този път да устискам до края

# 728
  • Мнения: 27
Моля, ви момичета почивайте си повече и не се косете толкова какъв цвят са чертичките! Щом ги има значи има бременност- няма да ви отчете никаква чертичка, ако няма достатъчно от този хормон, друг е въпроса, че аз може например да съм забременяла на 5тия ден от цикъла  ми, а друг на 15-тия и разбира се, че аз ще имам повече натрупан хормон и ще ми е по- наситена чертичката, а на другия може да му е по- бледа... Не се стряскайте излишно. И всеки организъм е различен и отделя различно количество. Но просто няма как да има втора черта и да няма бременност, а вече е отделна тема, че плода може внезапно да спре да се развива. Учила съм медицина и исках да ви го пообясня, защото е изилишна паниката...  Simple Smile Бъдете щастливи и не объщайте толкова внимание на такива подробности..
Зори, миличка тук всички ще устискаме до края, не мисли такива лоши неща, а вярвай, че много скоро ще гушиш това сладко бебче и ще си спомняш как за първи път си чула сърчицето му да тупти...

# 729
  • Мнения: 5 468
 ruporuu След малко пускам новата тема. Който иска да го добавя в списъка на първа страница, последни повиквания - да пише термина си...   ruporuu

# 730
  • Мнения: 520
Последни повиквания,влака тръгва  Laughing Joy
Още малко остана да се изпише,дайте да помогнем .  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 209
И аз да помогна малко  Joy  След седмица съм на док.Вече и аз нямам търпение , но с ММ така го решихме, пък и тогава ще е удобно. Как съм изчакала досега даже се чудя на себе си..  bowuu

# 732
  • Мнения: 2
Здравейте мамчетааа! HugДобре дошли  на всички нови мамите!Аз не пиша защото няколко дни съм болна и неставам от леглото,сега съм по-добре!Момичета пишете ме и мен в новата темичка   Peace

# 733
  • Мнения: 7
 Честито на Кали и zori1018,сега спокойствие и силна храна само
Шапциче,не си мисли такива неща,всичко ще е наред,ще видиш,само изтрай до събота,стискам ти палци Hug и дано следващата темичка да е пълна с положителни емоции
vampiriana,аз ще изчакам до вторник,и тогава ще пиша за термин, сега само се моля да е вътрематочна бременност и гледам да не се вкарвам във филма на ужасите Praynig

# 734
  • Мнения: 203
Аз съм на 14 ноември,но по калкулатора не съм ходила на доктор Peace

Общи условия

Активация на акаунт