Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Не пробвах няколко пъти, но не ми вдига. Тя е доцент и води лекции постоянно. Каза, че ако е на лекции няма да ми вдигне. Днес към обяд пак ще я търся, иначе в събота ще ходя към Пловдив и ще искам да ме види, поне да се успокоя.
Стискайте палци всичко да е наред! Praynig

# 706
  • Мнения: 280
steisi_80,на теб мина ли ти зацапването, защото моето продължава и днес и съм объркана Confused
Колко дена вече е това течение и какъв цвят е? Приемаш ли някакъв медикамент за това? Питам те, защото с двете ми бременности имах течение - кафяво, при втората бременност си слагах вагинално утрегестан до към 12 г.с.

# 707
  • Мнения: 1
Днес ми е трети ден, кафеникаво е на цвят и не е много. Обикновено сутрин е повече, след това затихва и през нощта съм нямала нищо. Не приемам медикаменти. А на теб по колко време ти продължи и при двете бременности?

# 708
  • London
  • Мнения: 73
Добро утро , аз като най - ранобудна да ви сервирам кафенцето и да ви пожелая прекрасен и усмихнат ден.
Мен гърлото уж не ме боли , пък от тая сутрин кашлям , ще ходя на личната да видим какво ще ми каже.
 Hug


Да отиди, защото и аз така си кашлях обаче се оказа че в моя случай е вирусна инфекция  #Crazy
 
Та тя ми предписа разни работи а и аз изчетох интернета и в момента се лекувам със следните:

Инфлуцит (хомеопатично средство)
Ефизол
прополки с витамин с
клеева тинктура
гаргара с морска сол или лайка и сода
инхалация с лайка и сода
и чай лайка с мед, лимон и джинджифил

Естествено също така и лимони/портокали и супички, вода с лимон (течностите са много важни)

Доколкото разбрах парацетамола също е разрешен в малки дози, аз вдигнах малко температура снощи и много се упраших, та я нокаутирах с едно хапче.


# 709
  • Мнения: 280
Днес ми е трети ден, кафеникаво е на цвят и не е много. Обикновено сутрин е повече, след това затихва и през нощта съм нямала нищо. Не приемам медикаменти. А на теб по колко време ти продължи и при двете бременности?
Според мен не се притеснявай. Вторият път беше около 4-5 дни така малко, както ти описваш. Първия път не си спомням, но беше повече, даже си мислех, че е цикъл и затова по късно разбрах че съм бременна. Между двете бременности имах една, която завърши с мисед и тогавах имах зацапване, но беше розово. Така че кафеникавото зацапване не е много за претеснение, може би сега се закрепя към стената ембриочето. Хубаво е да се свържеш с док. и тя да те успокои. Надявам се всичко да е ОК и да се наслаждаваш спокойно на бременноста ти  Hug

# 710
  • Мнения: 11
Здравейте мами Simple Smile и аз да се оплача, до обяд  ми е супер лошо, повдига ми се и ми е отпаднало. Много бих искала да си взема болничен, но съм на нова работа и не се чувствам удобно. Всичко давам да мине третия месец и да спре да ми е зле.
Добре дошли на всички нови мами.

# 711
  • Мнения: 1
mimka_8, много ти благодаря, така като има с кой да споделя и особено след като вече си минала по този път ме успокои. На мен това ми е първа бременност и затова се шашкам.
Непременно ще звъня пак на лекарката и тя да ме успокои.

Хубав ден на всички момичета  Hug

# 712
  • Мнения: 209
Здравейте  Hug Много бързо никнем бе  Crazy Не мога да ви сваря вече.  Joy Започвам да се бъркам, да забравям , ама така за хубаво е! Hug На всички нови мами искам да пожелая една много лека и спокойна бременност , както и пухкав  финал.  Party Crazy
destiny_ff , чакаме те от док и да пишеш веднага !  Hug
Червената шапчица , спокойно!  Hug Стискам палчета да не е нищо притеснително!  Heart Eyes
Пепита, хайде прогонвай я тази кашлица де! Hug Такива неканени гости  #2gunfire  Crazy Hug
При мен нищо ново. Rolling Eyes Освен гаденето от време на време, което ме кара постоянно да се оригам (извинявам се за грубата дума).Заедно с него и все едно ми минават балончета празен въздух през гърлото и именно тях ... таковам , да не казвам пак тази дума  Party Не е много приятно, но ще търпим. Цунки по муцунки   bouquet Hug

# 713
  • Мнения: 231
Здравейте, мили бъдещи мамчета!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Добре дошли на току що виделите положилелните резултати!! Желая ви лека и красива бременност!
Да докладвам за мен. Аз наисина полудях вчера от толкова тестове и бледи или избледняващи черти..... че отидох и си пуснах кръвен тест.
Днес след 15 часа трябва да има резултата.....ако не полудея напълно до тогава!!!
Такааа, след токова чакане на това бебе, сега просто всяка минута ми се вижда като цял час!!!
По- горе прочетох, но забравих кой го беше писал, че има някакво рядко бяло течение. Искам да ви кажа, че и аз съм така и ходя до банята през 5 минути да проверявам дали не мие  дошло... За сега няма нищо( 4-ти ден закъснение ) и се надявам в близките 9 месеца да е така.
Извинете ме за дългия пост.
  bouquet

# 714
  • Мнения: 209
Мац , и на мен ми бяха казали след 15 часа, но реално резултатите стават много по-бързо! След половин час-40 минути и двата пъти ми бяха готови и онлайн си ги проверявах.Нали и ти така? Ох като се сетя как подскачах след втория тест, като видях как се е покачил хормона  Hug Praynig
За бялото течение и аз имам мъничко.

# 715
  • София
  • Мнения: 279
Да кажа за всички, на които им се гади и/или имат киселини - много помага лимонена вода (аз изцеждам един лимон и сипвам сока в 1л вода), лукчетата също, но те са само временно решение, лимона регулира киселинността в стомаха Wink

# 716
  • Мнения: 231
Rainbow- че:)* Hug Hug
Мерсиии, уффффф, ще чакам аз. Да ти кажа проверявам непрекъснато, но няма
никакви резултати.
Търпение, търпение....
Иначе да ви кажа БТ ми е висока 37,1- 37,2
и ТТ ми е висока, имам чувсвото, че паря направо.
След рождения ден ММ замина на един курс за 4 дни и
направо ако не сте вие ще гръмна!!!
Благодаря ви!ю Hug  bouquet Hug  bouquet

# 717
  • Мнения: 931
Маци успокой се сега и имай търпение , и после ще се зарадваш на хубавите резултати.
Относно неразположенията , снощи си говорихме с ММ че не се усещам никак бременна , нито ми се гади , нито повръщам , апетита си ми е същия , само като пътувам ме убива нещо отдолу. И в тоя ред на мисли да ви се оплача че ми се налага да пътувам доста всеки ден до работата и се дразня от това , ама няма начин, засега ще е така.
За течение и аз имам понякога , но мн малко и се появява рядко.
Шапче не се тревожи , но си обърни внимание , защото да не стане по - зле нещо, стискам ти палчета.
Светулка аз съм чак след 5 на док, че личната е втора смяна и аз след работа ще ходя. Да видим какво ще каже.
Поздравления на всички видяли точиците си , на мен ми се вижда като цяла вечност докато ида на док., но ще търпя :*

Офф оставям ви пак тръгвам , днес даже и за обяд нямам време , едно кафе от сутринта и тва е / ама е с мляко де Simple Smile/.
 Hug момичета

# 718
  • Мнения: 107
Привет и от мен.   5г.с. 4д.   

# 719
  • Мнения: 10
Добре дошли на новите мами Hug
Сутринта бях на лекар и видяхме тупкащо сърчице.Бебчо се развива много добре вече е 5мм Heart Eyes
Гледа ме с коремния ехограф и се видя идеално (помня,че някой имаше притеснения от вагиналния преглед)

Общи условия

Активация на акаунт