Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Нали?  Laughing Както мама се шегува с мен, че на други момичета 2 четрички и стигат на моята щерка на 6 не и се вярва в смисъл 6 чертички като предните 2 бяха много бледи,но вчерашния си беше   EFP   с много ясни 2  ... Много се радвам че ме приехте в вашата "партия"... Така ми се иска с някой да си говоря по цял ден за това  Grinning но няма как  Cry  По принцип бебо не беше планувано но пък за сметка на това е много желано....  newsm44 

# 691
  • Мнения: 520
Simple Smile ама както аз  си го изчислявам 3-ти ноември. В понеделник съм на първи преглед  Sad малко ме е страх,но съм сигурна че е нормално! Аз съм от Свищов  Simple Smile вчера видях 2 чертички    Simple Smile  след 2 теста с бледа 2-ра чертичка.....МАМЧЕТА МОЖЕ ЛИ ДА Е ГРЕШКА  Sad

А не , дошла си вече,няма да си ходих.Не е възпитано.
 jumpuu  jumpuu  jumpuu Колко се радвам , че се увеличаваме.Добре дошли на всички.

# 692
  • Мнения: 5 468
Simple Smile ама както аз  си го изчислявам 3-ти ноември. В понеделник съм на първи преглед  Sad малко ме е страх,но съм сигурна че е нормално! Аз съм от Свищов  Simple Smile вчера видях 2 чертички    Simple Smile  след 2 теста с бледа 2-ра чертичка.....МАМЧЕТА МОЖЕ ЛИ ДА Е ГРЕШКА  Sad

А не , дошла си вече,няма да си ходих.Не е възпитано.

rotfImbo rotfImbo

# 693
  • Мнения: 931
Добро утро , аз като най - ранобудна да ви сервирам кафенцето и да ви пожелая прекрасен и усмихнат ден.
Мен гърлото уж не ме боли , пък от тая сутрин кашлям , ще ходя на личната да видим какво ще ми каже.
 Hug

# 694
  • Мнения: 14
Добро утро , аз като най - ранобудна да ви сервирам кафенцето и да ви пожелая прекрасен и усмихнат ден.
Мен гърлото уж не ме боли , пък от тая сутрин кашлям , ще ходя на личната да видим какво ще ми каже.
 Hug

добро утро Simple Smile)))
за гърлото преди 3 дена не можех да спя и с резенчета лимон с захар през няколко часа по 1/2 лимон и го стабилизирах Simple Smile))) Все пак напиши какво те е посъветвала личната за да знаем ако още някой се разболее Simple Smile  Аз започнах да се притеснявам защото от 2 дена кихам много често и почнах една лека кашлица... мн си стягам корема и ме е страх да не стане нещо което никой не иска....  Praynig всичко да е наред... чак в понеделник съм на преглед за да чуем тонове и само го мисля ......
 smile3525 добре дошли на новите мами Simple Smile  МАЛЕ МАЛЕ колко бързо нарастваме Simple Smile
Аз съм забравила да кажа че по калкулатора съм изчислена за 12,11 термин не е потвърдено от лекар, но може да ме включите в 1-та страничка Simple Smile))

# 695
  • София
  • Мнения: 279
Добро утро и от мен Simple Smile Добре дошли на новите момичета Simple Smile Тези с неразположенията бързо да им минава, успешен ден на всички  Hug

# 696
  • Мнения: 172
Добро утро, хубав ден на всички! Аз малко ви поизпускам тази седмица, но така се налага, ще наваксам
Добре дошли на новите момичета  Hug
Заглавието за новата тема е много хубаво
Пепита мерси за кафенцето, а за гърло аз от години го лекувам с кашичка от мед и смляно синапено семе, помага и е приятно но вкус.

# 697
  • София
  • Мнения: 15
Хайде и аз да се запиша,от София съм на 28 години и термина който съм си изчислила е 19 ноември.Вчера на прегледа се видя малката ми точица 3,6мм:))

# 698
  • Мнения: 6
Добро утрооооооо  Simple Smile
добре дошли на всички нови мами  Hug дано всички сме тук до последно
аз след малко отивам на първия преглед на бебо  newsm44 едвам изтърпях до днес...
стискайте палци всичко да е наред и да има сърчице  Praynig

# 699
  • Мнения: 101
Добро утро и добре дошли на всички нови мами Simple Smile

Пепита- много благодаря за подкрепата Simple Smile

Момичета, много ми е лошо- това с гаденето продължава до ранния следобед...
Пожелавам Ви лек и спокоен ден Simple Smile) Изчезвам на работа, че пак закъснявам Simple Smile

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 4 569
Мтакааа, много се чудих дали да се запиша, ама си викам хайде.
Добро утро на всички бъдещи и настоящи майки. Видях положителен тест вчера. Направих и кръвен тест - 314 е резултатът ден преди датата ми за МЦ. Утре ще пусна нов да видя вървят ли работите.
Това ми е пета бременност, след една доброволно прекъсната и два спонтанни аборта. Имам момче на почти 4 години. Та заради историята ми е малко трудно да обявявам новата си бременност толкова рано. Казах на мъжа ми и на майка ми, другите ще научат поне след месец. Предишният път крих, докато нямаше как вече - към пети месец много не ми личеше и беше зима, та ходех с дебели жилетки.
Много исках пролетно бебе, та сега съм малко в шок. Мислех, че този път ще стане по-бавно предвид годините ми - 34. Обаче стана от втория месец. Бебето е заченато няколко дни след голямата загуба на моята любима баба. Вярвам, че тя го праща. Сънувах я за първи път в деня, в който разбрах за бременността.

Имам час при доктор на 1 април, че нямаше по-ранна дата. Миналият път се следих в "Надежда" при д-р Сигридов и се надявам, че и този път ще е така.

Присъединявам се към пожеланията на destiny_ff да сме тук до последно. Чакаме сърчице от теб днес!

# 701
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен,мерси за кафенцето пепита,на всички пожелавам успешен ден и само добри новини,ще стискам палци,а на чакащите като мен -търпение и спокойствие и всичко ще е наред. Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 1
steisi_80,на теб мина ли ти зацапването, защото моето продължава и днес и съм объркана Confused

# 703
  • Мнения: 7
Ами почти няма вече,постоянно проверявам ,като луда ,ама то пусти страх ,на теб постоянно ли ти е ,аз доколкото разбрах от докторката не е опасно ,ако е само това,но не е нормално каквото и да е зацапване.Ти кога ще ходиш на лекар?

# 704
  • Мнения: 14
Ехееее, много бързо нараства групата, браво  bouquet!
destiny_ff, чакаме хубави новинки от теб днес Hug. Червена шапчица, извинявай ако съм пропуснала и си писала вече, но ти вчера свърза ли се с доктора ти, нали каза, че се опитваш да се свържеш, та какво стана? Лек ден на всички мами и много усмивки Hug!

Общи условия

Активация на акаунт