ТУЕС - 3 тема През ТУЕС със страст минаваме и за супер работа се стягаме

  • 41 329
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 349
Току що видях, че сме приети и в НПМГ информатика (1-во желание), но оставаме верни на ТУЕС.


 Peace Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 1 062
Динамично вървят нещата Simple Smile

Важното е децата да са доволни, в крайна сметка. Насила няма да учат, я.  Hug

# 722
  • Мнения: 2
Дами,от утре вече и ние ще сме във Вашият отбор!Приети сме в НЕГ, newsm44 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 но младежът каза ТУЕС.Много се радвам за изборът му!!!

# 723
  • София
  • Мнения: 4 349
Дами,от утре вече и ние ще сме във Вашият отбор!Приети сме в НЕГ, newsm44 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 но младежът каза ТУЕС.Много се радвам за изборът му!!!


Честито   bouquet  bouquet Значи със "чиста" съвест заповядай в петък да се запознаеш с нас  Hug Hug Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 1 062
Ехааа, Поли - НЕГ, моята мечта, където категорично ми беше отнета от младежа  Hug Като се тръшна ТУЕС, та ТУЕС, и нямаш мърдане  Peace

Ей, Наде - достатъчно голяма маса ли запази за петъка??????

# 725
  • София
  • Мнения: 4 349
За 10 човека е масата, но ако сме повече, ще се сместим  Hug Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 4 551
Бройте ме  и мен newsm08

# 727
  • София
  • Мнения: 4 349

 newsm10 newsm10 Загубих вече бройката, но те броим  Mr. Green Mr. Green

# 728
  • София
  • Мнения: 157
Еха, най -накрая да стане интересно! Преди се чувствах като някаква черна станция, само 2-3-4 си говорехме сами, като.... Да поканим ли и тези с москвичите, тоест жигулите,де? Щото като паркираме нашите мерцедеси отпред, не знам дали трамвая ще може да минава... Аз лично бих се радвала да сваля искрено и лично шапка на prokibar, ако реши да ни уважи...

# 729
  • Мнения: 1
И ние сме приети и в НПМГ-математика и информатика , но ТУЕС си остава  newsm10 01-во желание . Замислям се за петък вечер, но още не мога да кажа нищо със сигурност.

# 730
  • Мнения: 1
Ааааа... черната станция тука е една и е от противоположния пол... Моля, моля... Да си имаме уважението... Да ви призная, жигулито ми беше жълто, също като книжката във вътрешния джоб на сакото. И нямам Мерцедес. Уви. Явно няма да се класирам за пицата. Много вдигнахте летвата на превозните средства. Какво да прави човек. Съдба.

Весело изкарване.   bouquet

# 731
  • София
  • Мнения: 4 349
А ние си имахме лада 1500 - летеше като стрела на фона на москвича  Mr. Green Mr. Green

Всички са поканени без ограничение на пол, възраст и други  Laughing

# 732
  • София
  • Мнения: 4 349
Е не мога да се стърпя да не го постна  Mr. Green Mr. Green




# 733
  • София
  • Мнения: 4 551
Айде не обиждайте москвичите моля smile3533 Имахме си един, с който за да изпревариш друга кола вдигаш на втора къде 90 км/ч, пък тогава се изнасяш. Joy Накрая го продадохме на един човек от пазара да си кара картофите от полето. За 20 години запази характерната си миризма на тапицерия, бензин и смазка, която никакъв ароматизатор не можеше да пребори #2gunfire

# 734
  • Мнения: 1
Ехххх колко мило стана като си припомнихме младините, москветата, жигулетата и магариите по задните седалки.. Чак ми домъчня за дедо Тодор... При него даже и полупроводниците имаха шанс да станат цели... Младост, младост... и многоточия много. Дано е ясно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт