Време ни е за промяна № 72

  • 13 683
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 512
Смуси то тук не е задължително да си проблемен newsm78
да ти е живо и здраво съкровището  bouquet

Тите Hug Hug Hug мерсаж от твоите уста в правилните уши Praynig

Последна редакция: ср, 20 фев 2013, 22:31 от *Ivi*

# 46
  • София
  • Мнения: 23 214
утре, ако ме няма до обяд, да знаете че ще спя   Crazy
иначе съм си в къщи или поне се надявам  Joy Joy
а в събота сменяме майките, отива си на мъжа, идва моята, а от другата седмица ще са и двете.
ще си имам 3 паники в къщи  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 902
леле бамби и на тебе не ти е лесно- и двете баби и при мен беше така-едната казва едно другата друго мале като се сетя ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 9 399
 бамба мидля че редстоящия варянт е по добър от настоящия, ама и за двете не знам каво ще правиш мен мойта ми идва в повечко поняког пък и две.... Thinking

# 49
  • София
  • Мнения: 23 214
моите са послушни, нямам проблем с тях, за тяхно успокоение и на мъжа са всъщност тук.  Mr. Green
седят си , гледат си сериалите, като кажа трябва да се свърши нещо се свършва и толкова.

# 50
  • София
  • Мнения: 16 217
Уф, аз пък на свекърва инструкции не мога да давам, ако се сети, добре, ако не - сама го правя...и не се давам, чистачката си идва всяка седмица...

# 51
  • софия
  • Мнения: 9 590
Бамбе, бабиерите ще са много от полза след раждането

Сигмето дали се поуспокои, не е писала скоро  newsm78

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Бамба, браво на теб, че така спокойно ги приемаш. Аз и нищо да ми правят им се дразня, дори и на моята си майка, въпреки че много си я обичам  Embarassed Самата мисъл, че трябва да се съобразявам с друг човек у нас, ни е неприятна. Живот и здраве да забременея и родя някога сигурно ще дойде едната за малко, но мисля, че седмица-две най-много ще изтрая, и то по принуда. Ако мога сама да си го гледам няма и да ги викам.

# 53
  • София
  • Мнения: 23 214
и сега са от полза, малко са ми поразбъркали подредбата на чашите и чиниите, че не помнят как съм ги наредила, ама не е толкова фатално, не съм чак толкова подредена  Crazy
трябва да има някой друг щото мъжа ще се побърка горкия, толкова е притеснен, че чак се плаша  ooooh!

# 54
  • Мнения: 1 902
максче,аз се дразня когато трябва да кажа, че нещо трябва да се свърши,обичам хората да се сещат,то за това и с мъжо се дракаме някога, че не се сеща за някои неща.Излязъл силен вятър просторите пълни с дрехи на никой не му идва на акъла да ги събере,щот не съм казала-откачам на моменти!

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
О, Пими, ти пък мъж да се сети  ooooh! Те и от намеци не разбират, само с ясни и точни команди и указания се действа с тях

# 56
  • Мнения: 17 995
някой ща черпи ли персонален прахоляк

# 57
  • София
  • Мнения: 9 399
ей това ми затвърждава подозренията че ако мъжете трябва да раждат ще припаднат от страх предварително, големи са шубете, аз и моя като го тледам след пункция как ме гледа и аха да ревне все едно кой знае какво е станал, а то пункция.....абе мъже


ай сега вико и персонален от как стана мин. председател и искаш персонални облаги аре изчакай малко де да се закълнем поне

# 58
  • София
  • Мнения: 23 214
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

само аз май съм налична  newsm78

# 59
  • Мнения: 17 995
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 а мерси бамби

Общи условия

Активация на акаунт