БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 106

  • 68 852
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 52
Ах!Страхотно мартенско настроение! Бачииска страхотна темичка Simple Smilebouquet

# 31
  • Мнения: 153
Благодаря за пролетната тема!   bouquet

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 94
и аз да се запиша в новата темичка- нямам нищо за показване само срам  Kissing Heart Kissing Heart

# 33
  • Мнения: 125
    Запис в новата тема.Шия си картичките и това е -друг път ще показвам!

# 34
  • Мнения: 643



Добри , жив и здрав да ви е и късмет да си има Мишко !Поздрави от Поли и Калоян  Hug

# 35
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Страхотна нова тема, сигурна съм, че ще е пълна с красоти  bouquet!

Ст. Добри, честит рожден ден на детенце  bouquet! да е много здрав и щастлив!

mari_eta скалистия бряг е невероятен,морето е като истинско.Много ми харесаха и картичките със снежния човек и къщичката.Можеш ли да покажеш схемите им ?

За съжаление сменях хард и всичко се загуби. Имам ги само на хартия, ако се наложи за на зима - ще сканирам...

# 36
  • Мнения: 228
Честит рожден ден на детето, Добри!!! Да расте здрав и умен и да ви кара с всеки ден все повече да се гордеете с него!
Бачийска, благодаря за темата, както винаги - страхотна!
Скрит текст:
На мен нещо ми поспадна ентусиазма, но ще наваксам.

# 37
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Записвам се и аз да не изпусна темата.Шия Майчина усмивка,но два три дена съм в застой и не шия ,правя си малко изследвания на очите.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 850
Един гол запис от мен.... Шия, но не ми харесва резултата нещо... Ще показвам натам.... А вие продължавайте с красотите.
st. Добри, честит ти празник вкъщи! newsm67

# 39
  • Мнения: 482
Последна картичка за рождения ден на племенницата ми и вече спирам Simple Smile Не бих избрала точно това картонче, ама нямам други вече /само две за извънредни ситуации, но са с големи отворчета/.

# 40
  • Мнения: 265
ИнаТ от  тиксото на Джули ли ползваш? С какви впечатления си?

# 41
  • Мнения: 482
Да, от него. Всички картички за базара са при мен, няма разлепени. От другото тиксо, когато използвах, имаше разлепени още на следващия ден. Там, където са лепени двете страни на картона - добре, но на мястото на бродерията - винаги зееше около прозорчето. Явно не лепеше добре друг материал, освен хартия и картон.

# 42
  • Мнения: 228
Като сте на тема тиксо, да се пооплача ... снощи си залепих картичките, тази сутрин ги намирам отлепени ... днес ще си купя лепило. Тиксото ми е от книжарницата, предния път от същата книжарница си купих и картичките още стоят залепени. smile3516

# 43
  • Мнения: 7 803
ей изпуснах ви, много красоти  Hug
ИнаТ, страхотна феичка  Heart Eyes

Момичета, дайте едно рамо на една страхотна гобленарка, гласувайте смело
http://www.facebook.com/TortenDekorieren?sk=app_583312601682205&app_data=2937

Последна редакция: пт, 22 фев 2013, 10:54 от Херцогиня фон Дж-то

# 44
  • Мнения: 265
Лейди с какво лепило може да се подлепят катичките newsm78  картон в/у панама?
Питам, защото 10лв. ми е скъпичко за тиксо,  Confused ама в краен случай ще купя.
Иначе и на мен ми се отлепят около отворчето (където е върху панама), а и картон в/у картон пак ми се отлепя, но след време, не веднага Tired

Общи условия

Активация на акаунт