Нашите Априлчета засмени са вече деца големи! - Тема 6

  • 49 826
  • 337
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 742
Моля ви кажете как стерилизирате. За първи път ще го правя и искам да е сигурно. Ние сме наели апартамент на плажа в Черноморец, нто няма много условия за готвене в него и мисля да процедирам по същия начин с готови супички от вкъщи плюс пюрета.

# 286
  • Мнения: 29 276
Смятам да купувам менюта на Хип или подобни. То не, че моят маймун яде, де.....Предполагам ще караме на бисквити  Confused

# 287
  • Мнения: 77
За мое съжаление Йоана така и не прояде готови пюрета, детска кухня или пък каши.
Не ги преварявам аз-свекърва ми ги прави- за около 8-10 мин. ги вари. Много е удобно.

# 288
  • София
  • Мнения: 742
Вече имаме три готови супи!!!

# 289
  • Мнения: 77
Браво на вас, ние имаме още месец за подготовка  Simple Smile

# 290
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Миналата година и аз готвих и стерилизирах за морето, но тази година го храних в ресторанта на хотела. Не сме имали проблем, а и съм сигурна, че нямаше да иска да яде нещо различно от това, което ядем ние.

# 291
  • Мнения: 77
То е неизбежно и ще яде и друга храна, както миналата година, но е за предпочитане да си има от любимите манджи. Макар че с началото на жегите спря да яде готвено  и храненето и направо мисия.

# 292
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, не съм се включвала от много време. По-често влизам във фейсбук, можете ли да ме добавите в групата там.   bouquet

# 293
  • Мнения: 1
Иска ни се на Поморие, имаме резервация, но ще я откажа и ще търся друга квартира с паркинг. Ако сте почивали на квартира с възможност за паркиране без да ви вдигне паяк  Simple Smile в Поморие свиркайте  Laughing

В стария град, близо до плажа ,улиците са тесни и паяк е трудно да мине, а и собствениците си пазят по 1-2 места винаги свободни за клиентите си

# 294
  • Мнения: 2 343
juji-g, благодаря! Ние, в крайна сметка, ще почиваме в резервиранат квартира. На Йордан Йовков е, евтина, с климатик, голяма тераса и възможност за готвене, за колата ще правим сметка. Като за нискобюджетна почивка съм доволна, но да идем на място първо пък после да се хваля  Simple Smile

Сега малко за детето. Отбих я, оставих я за 5 дни на баща и и готово, не си го представях така, но се наложи да пътувам (баща ми почина) не е имало проблеми, че ме няма и не е искала да цока.

Вече спи в креватчето си, сама пожела, не знам как и дойде на акъла.

Не иска да и слагам памперс нощем, но от време на време се изпуска и леглото все е с протектор.

На 2-ри тръгва на ясли. Уж иска да ходи, ама не знае какво е  Mr. Green

Сега растат кътници и е много нервна и ревлива, но си похапва доволно добре, май няма да излязат скоро, за 3-ти път тръгват да избиват.

Понякога се прави на бебе, понякога казва, че е много голяма, според изгодата.

Бях започнала да я уча да чете цели думи, но поспрях около проблемите и сега пак започвам. Буквите ги знае, основните цветове и брои до 10 като не се лигави. Много е сръчна в изрязването и лепенето, но рисува само драсканици.

Не дава да я реша и да и режа ноктите  Laughing борба голяма. Все гола иска да ходи, ако може и боса  Mr. Green нудистче.

Ами, това е!

# 295
  • Мнения: 77
Леле колко време не сме писали тук.
Та най-накрая след две години и шест месеца вече не съм кърмачка Simple Smile
Мина леко и безболезнено.
Радваме се на хубавото време, въпреки вирусите.
За щастие Йо засега се разминава със сериозно боледуване, за разлика от мен.

# 296
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте, мами с деца..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Как сте? Растете ли?

БВЛ, подбутна темата.. Благодаря!  Hug Тъкмо след бурното лято, зимата ще видим дали ще има време за писане..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ние ходим на ясла, каката е в Първи клас. За сега уроците не са толкова големи и Вили не пречи за ученето..  Wink
Започнахме да се отпускаме и да приказваме. Не бяхме много добри в тази област.
Отговаря с кратки и ясни отговори, но си е напредък. Коренна разлика с кака си.
Обаче страха ни от бабите си остава. Само да се доближат до нея и започва да реве...  ooooh!
Лятото изкарахме с баба, дядо, вуйчо.. мама и тати на работа.

Ще се радвам да се включите с разкази от лятото..  Peace  Лека вечер!

# 297
  • Мнения: 2 343
БВЛ, честито отбиване  Grinning и повече здраве за теб!
Кати, лятото мина нормално. Почти 1 месец на село, после на море за 5 дни. Квартирата беше много удобва, но Ния все искаше да си ходим да спим в нашата къща  Mr. Green Бяхме в Поморие, няма да повторим, много е ветровито и плажът беше пренаселен.
Ния вече е на ясли, първата седмица ходеше с желание, но втората разбра, че това не е детски клуб  Mr. Green сутрин доста ревеше докато се оправим. Още с тръгването спираше да реве и влизаше без проблем. Там не ме е търсила, спи, яде, играе, всичко както си трябва. Третата седмица тръгна пак с желание. Научи много стихчета и песни. Постоянно бърбори и стана много буйна. Вкъщи все скача, тича. Миналата седмица имаше театър в ДГ, беше в двора, минах оттам да ги погледна как реагират. Въздишаха, викаха, много съпреживяваха.

# 298
  • Мнения: 29 276
Най-накрая да живне малко таз тема!  Hug

bvl , честито ви отбиване! Вие сте герои! Ние се кърмихме 1 г. и 1 месец до пълното отбиване!

Нашата лятна почивка беше много хубава! Честно да си кажа, не го очаквах. Мислех, че ще са тръшкания и мрънкания, но само веднъж имаше по-голям инат. Като цяло беше много добре, бяхме в стая с огромна тераса и моето диване голяма игра изкара там. На плажа беше по-сложно, че само във водата искаше да кисне, но някак си се справихме  Wink Бяхме в Китен и ходехме на Южния плаж.

# 299
  • Мнения: 77
Иначе лятото беше приказно!Всеки месец по една седмица във Велинград, роди ми се племенник, една седмица на Поморие- там където ходим си е страхотно! Пак Велинград след морето, сега моите вируси ни попречиха да отидем за няколко дни.
Случи ни се и първата раздяла за през нощта, а аз отидох на пиано бар, но се разочаровах, когато в  12 часа разрешиха пушенето и си тръгнахме с ММ. Йо беше подлудила майка обаче-заспала чак в 3 часа през нощта.
Сега мисля пак да я оставя за една нощ, защото живот и здраве в края на ноември може да ми се отвори възможност да отида няколко дни в Москва.
Работя все по - активно и така са нещата при нас.

Общи условия

Активация на акаунт