СЛЕД 3 ГОДИНИ....НА КЪДЕ сама с дете ?????

  • 13 389
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 54 995
 I ♥ ,   bouquet

Отдавна не съм те виждала . Hug

# 136
  • Мнения: 1 464
Хепи,  Hug
Фейсбук е виновен  Mr. Green

# 137
  • Мнения: 3 634
I ♥, евала мацко! Laughing Отдавна в този форум хората спряха да пишат каквото мислят.

# 138
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
I ♥ ,   202uu

# 139
  • Мнения: 54 995
Хепи,  Hug
Фейсбук е виновен  Mr. Green

Ми тогава дай го тоя фейс , там да те виждам ! Hug

# 140
  • Мнения: 7 006
Абе,че някои жени обичат салама повече от хляба,ми беше ясно..Ама не вярвах,че има и такива дето ще пренебрегнат децата си заради единия гол"салам".. Shocked

# 141
  • Мнения: 2 327
I ♥, евала мацко! Laughing Отдавна в този форум хората спряха да пишат каквото мислят.

Те хората и да четат спряха - жената пише, че си е прибрала детето при нея, вие продължавате да обяснявате каква била и що била... Изключително полезни коментари при това развитие на нещата.

На авторката пожелавам все така да вървят нещата при нея и да станат истинско семейство. Мъжете се привързват към децата чрез грижи, не чрез гени.

# 142
  • Мнения: 863
Четем, четем, ама не вЕрваме, че проблема се е решил като с магическа пръчка.Досега мъжът е криел факта за детето от всички, тя никога не се е грижила за дете и не знаеше нито как се кандидатства за градина, нито къде...Малко като фантастика звучеше изречението за хепи енд.Още повече, че го съобщи без да сподели нищо повече.Според мен детето продължава да е при баба си, а авторката-при любимия.Е, дано да греша...

# 143
  • Мнения: 54 995
И аз така мисля .
Прекалено много критика отнесе тук и реши да замаже положението , но лично аз не вярвам .

# 144
  • Мнения: 2 327
Обичайно хорта отнесли критика спират да пишат, а не подновяват тема, за да залъжат някого.
А пролбемите рядко се решават с магическа пръчка, обичайно с друго средства се решават и е по времеотнемащо, което може да обясни липсата на по сериозна активност от авторката.

# 145
  • Мнения: 1 464
Обичайно хорта отнесли критика спират да пишат, а не подновяват тема, за да залъжат някого.



Обичайно хората, отнесли критика не спират да пишат, а написват точно нещо такова, каквото написа и авторката, защото за този тип хора е много по-важно хорското одобрение( па било то и от съвсем непознати)и форумската титла  supermama , отколкото до достигане до същността на проблема им( ако въобще те съзират такъв). Мое мнение.

# 146
  • Мнения: 549
 Laughing Това с форумската титла ми хареса. Един вид медиен имидж  Wink
Момичето просто не може да се изразява и да пише добре, а вече е станала родител; намирам го като зловеща поличба, един вид

# 147
  • Мнения: 8 861
Laughing Това с форумската титла ми хареса. Един вид медиен имидж  Wink
Момичето просто не може да се изразява и да пише добре, а вече е станала родител; намирам го като зловеща поличба, един вид
Не е станала родител, само е родила дете преди 3 години.

# 148
  • Мнения: 863
Laughing Това с форумската титла ми хареса. Един вид медиен имидж  Wink
Момичето просто не може да се изразява и да пише добре, а вече е станала родител; намирам го като зловеща поличба, един вид
Не е станала родител, само е родила дете преди 3 години.

Точно!

# 149
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мисля случая е приключен Peace. Родител или не,, не е наша работа да я съдим нито да коментираме след като тя вече сама е изразила становище и се подразбира, че темата е изчерпана.

Общи условия

Активация на акаунт