Мнения за Др. Ташков ( МБАЛ Надежда ) гр. София

  • 66 147
  • 194
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25
Да наистина се чувства кога започват напъните и при спиналната упойка, но слабо. Там най- важно е да слушаш екипа и те ти казват как и кога. И при този вид анестезия не е задължителна епизотомията. Аз имам приятелка с две раждания, с двата вида упойки и двата пъти само с по два външни шева (като второто беше много тежко). Но не бива да те притеснява не е нещо чак толкова ужасно. Рядко се случват усложнения. Аз съм с доста шевове и вътрешни и външни , и не е беше непоносима болка, но мноооого дразнеща и нервираща. Болят външните шевове (вътрешните не се усещат) защото при всяко движение възелчетата се местят и дразнят раната. Болката е като при рана от изгорено или поне аз така я чувствах. Ако обаче си лежиш първите 5-6 дена и дадеш на раната да позарасне, няма да имаш чак такива проблеми. При мен това стана за две седмици, но аз не се спрях и веднага тръгнах по разходки. Колкото до секса, нормално е първите пъти да е по- различно от преди,  защото мускулите са се стегнали, но до колкото знам и при жените със секцио е така.

# 61
  • Мнения: 26
мили дами може ли някой да ми даде съвет за Д-р Ташков(син) който смятам да ме следи през цялата бременост?

# 62
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 733
мили дами може ли някой да ми даде съвет за Д-р Ташков(син) който смятам да ме следи през цялата бременост?

Няма да сбъркаш. Комбинацията следене при Ташков + 3-те фетални морфологии (за които той няма да забрави да ти каже) в "Надежда" при Михова при мен беше много успешна. Ташков е прекрасен, сега така ми липсва ходенето при него, особено деветия месец като беше по-често ходех с истинска радост. Всеки път беше като училище за бременни- обясняваше ми какво да очаквам, за раждането, упойките...
Това е най-внимателният лекар (като гинеколог имам предвид), ще направи всичко възможно да не те боли дори при неприятните прегледи накрая, а ако заболи, се извинява.

За съжаление на самото раждане не бях при  него, той беше само в началото и разликата между неговите прегледи и тези на Христов бяха от земята до небето, при другия ме болеше, при Ташков не да не говорим за отношението...Три мои приятелки са раждали при него до края и са много доволни, другия път ще направя всичко възможно и аз сда го  уцеля (при нормално раждане в Надежда няма избор на екип по принцип)

Абе с две думи, давай смело, много правилно си се насочила. Но си ходи в частния му кабинет, в Сердика само за документи, че е лудница там. Единствен минус старата апаратура, но затова споменах феталните морфологии, ако има проблем, който той да не види, ще се види там така или иначе.

# 63
  • Мнения: 26
Пипи мн.Благодаря мила Heart Eyes   bouquetна мен не ми стана ясно точно това-той преглежда и в Сердика а самото раждане е в Надежда но не ми каза дали той изражда или те насочва-каза ми че ще говорим в последствие и затова се обърках малко Rolling Eyesаз го харесвам като генеколог но съм ходила само в частният му кабинет всичко друго къде ще протича явно ще разбера в последствие

# 64
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 733
Пипи мн.Благодаря мила Heart Eyes   bouquetна мен не ми стана ясно точно това-той преглежда и в Сердика а самото раждане е в Надежда но не ми каза дали той изражда или те насочва-каза ми че ще говорим в последствие и затова се обърках малко Rolling Eyesаз го харесвам като генеколог но съм ходила само в частният му кабинет всичко друго къде ще протича явно ще разбера в последствие

Ами по здравна каса прегледите и документите (болнични и тн) са в център "Сердика", до пл. Възраждане. Там обаче е кофти, чака се с часове и е мизерничко. Аз ходех само за документи, а прегледите в частния. Раждане- в МБАЛ "Надежда", но само ако си планово секцио можеш да бъдеш при него, иначе ако тръгне спонтанно раждане нямаш право на избор на екип (правило на болницата), ако сте се сближили 9тия месец можеш да му звъннеш, но ако е нощем или преглежда в кабинета си, едва ли ще дойде. Но си го питай все пак и него за всичко.

# 65
  • София
  • Мнения: 18
Раждах при него преди месец. Една дума - изключителен!

# 66
  • Мнения: 26
Благодаря ви  bouquet сега съм по-спокойна като чета вашите мнения и още по-сигурна в решението си.

# 67
  • Мнения: 26
Раждах при него преди месец. Една дума - изключителен!

в Надежда ли протече раждането?за какви суми говорим ако нее секретно!

# 68
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 733
Раждах при него преди месец. Една дума - изключителен!

в Надежда ли протече раждането?за какви суми говорим ако нее секретно!

За Надежда си има тема, раждането 1 950 лв с всичко, което поискаш (упойки, таткото при теб, самостоятелна стая и тн). Ташков няма да ти вземе един лев под масата, поредното нещо, заради което го уважавам. Прегледите при него са едни от най-евтините.

# 69
  • Мнения: 26
Много Благодаря newsm10 за прегледите и нормалните цени вече го установих и аз и то още преди да забременея и ходех за профилактични прегледи.Мами вече съм убедена че това е моят доктор и мисля че вече трябва да дискутирам др.теми и важни процеси които тепърва ми предстоят защото ми помогнахте да реша най-важният въпрос-на кой доктор да се доверя.Още веднъж БЛАГОДАРЯ  bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте, раждах в Надежда преди 2 седмици, попаднах случайно на др Ташков, страхотен е, супер тънко чувство за хумор, направил ми е страхотен шев ми каза сестрата в манипулационната, препоръчвам го, препоръчвам болницата с две ръце, акушерката Гери свърши всичко, анестезиолога Плосков е вълшебник, после грижите са страхотни, успех момичета!

# 71
  • София
  • Мнения: 3 026
Здравейте!

Кабинетът на д-р Ташков е още в кв. Хиподрума, нали? Знаете ли, дали приема и в събота?

Благодаря!

# 72
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 733
Здравейте!

Кабинетът на д-р Ташков е още в кв. Хиподрума, нали? Знаете ли, дали приема и в събота?

Благодаря!

да, там си е. Като бях бременна, съм ходила и в събота, но винаги се уговаряме предварително. Звънни му когато мислиш да отидеш.

# 73
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте! Моля да споделите адрес на кабинета му в Хиподрума! Благодаря предварително!

# 74
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Адресът е кв. Хиподрума ул. Добри Христов, бл.146, вх.Б, ап.26   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт