Нека бъдем здрави и добри, та МАЙско сладко бебенце да се роди!

  • 24 997
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Дано всичко е наред  Praynig
В тази седмица би трябвало всичко да е ок за бебчето.
Много  Hug за Емилия и  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 46
# 47
  • Мнения: 179
дано всичко е наред с Еми и бебето Praynig Praynig Praynig и да си имаме едно живо и здраво първо бебче Hug 
 и на мен не ми се отваря календара за килограмите  newsm78

# 48
  • Мнения: 16
Ще се молим всичко да е наред с Еми и бебоооо малък  passifier newsm17 newsm17 newsm17 wait

# 49
  • Мнения: 16
Buena esperanza  newsm17 моля те дръж ни в течение!!!  smile3525

# 50
  • Мнения: 76
Силно стискам палци ца Еми и бебка и знам че всичко ще е наред. HugБог да е с тях.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 243
И от мен стиснати палци за Еми и бебето!  Praynig

# 52
  • София
  • Мнения: 4 884
Еми е добре,няма никакви контракции все още,но шийкате вече е напълно изгладена и серклажния конец виси,така да се каже...Утре сутринта след визитация ще решават дали да я транспортират във Варна,заради неонатологията в АГ Варна ConfusedСледят и тоновете през час и засега бебка е добре,но водите и продължават да текат по малко и явно скоро ще е секциото.Казали са и за 27 ми че ще я режат,но може и да е по-рано Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 38
Всички се молим за Еми! Вярвам 4е тя и беб4ето ще са ок!
А тя откъде е?те защо ли 4ак утре ще я транспортират във Варна ?
Благодарим ти Buena 4е ни държиш в те4ение  Hug
 Както знаете,аз също родих моята дъщери4ка в 30 г.с,,напълно здрава ,даже и с много коса  LaughingА водите ми бяха изтекли още в края на 28г.с... Дано успее да задържи 3-4 дена ..колкото ,толкова,всеки 1 ден е от зна4ение ! Praynig
4акаме хубави новини! Praynig

# 54
  • Мнения: 4
 Еми е от Шумен, 40 мин. път е при нормални условия, а в АГ Варна имат много добра апаратура за недоносени бебчета Simple Smile Нейната бебка беше големичка според лекарите, дано още по-голяма да се окаже  Praynig

# 55
  • Мнения: 44
ох покрай Еми започнах мн да се шашкам,дано вс да е добре с нея и бебка

# 56
  • Мнения: 4
ох покрай Еми започнах мн да се шашкам,дано вс да е добре с нея и бебка

 Аз малко се поизложих, но си се скарах сама на себе си да взема да се стегна !!! Получих контракции, сърцебиене, но се наревах и ми поотмина  Mr. Green Много сме чувствителни вече и лесно се разстройваме, трябва да се опитаме да сме максимално спокойни...

# 57
  • София
  • Мнения: 4 884
Еми е от Шумен, 40 мин. път е при нормални условия, а в АГ Варна имат много добра апаратура за недоносени бебчета Simple Smile Нейната бебка беше големичка според лекарите, дано още по-голяма да се окаже  Praynig
Дано наистина бебка е голяма,както я изкарваше тоя некадърник PraynigЗащото същият този преди 6 дни на преглед и направи скъпо изследване за това дали имало опасност да роди преждевременно,някакъв нов тест и и каза,че следващите 3 седмици няма никаква опасност...

# 58
  • Мнения: 4
Еми е от Шумен, 40 мин. път е при нормални условия, а в АГ Варна имат много добра апаратура за недоносени бебчета Simple Smile Нейната бебка беше големичка според лекарите, дано още по-голяма да се окаже  Praynig
Дано наистина бебка е голяма,както я изкарваше тоя некадърник PraynigЗащото същият този преди 6 дни на преглед и направи скъпо изследване за това дали имало опасност да роди преждевременно,някакъв нов тест и и каза,че следващите 3 седмици няма никаква опасност...
О, аз затова и се надявам да я пратят във Варна- за жалост некадърници има навсякъде, но някак си ще е по-голям шанса да попадне на по-свястна грижа......доктора само й е взел парите  Rolling Eyes Има жени с изключително проблемни бременности, които стигат до финал и жени без никакви проблеми, които раждат в седми месец....от много лекари съм чувала, че понякога нещата просто се случват без причина и нищо не може да ги спре. Важното е оттук нататък Еми и бебка да са добре  Praynig

# 59
  • Мнения: 173
Стискаме палци за Еми и бебето!!!!!! Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigМоля се и за двете, но знам че всичко ще мине добре и ще си имат едно здраво и хубаво бебче Hug Hug Hug Hug
Буена, благодаря, че ни държиш в течение.Всички сме с нея Hug Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт