След "Иффет" с Дениз Чакър и Ибрахим Челиккол новите им проекти и "Мерхамет"

  • 30 278
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 828
Добър да е денят на всички!
Али благодаря за резюмето, все повече се открива миналото  около връзката  Фърат И Нарин.
И там някъде неизменна част от случващото се е и Сермет.Какво значи този негов прякор.
На всички хубав вторник!

# 46
  • Мнения: 167
Добро утро Hug
Али, чок мерси   bouquet


Явно Сермет не е бездействал през годините след отиването и
в Инстамбул - наблюдавал я е Thinking

# 47
  • Мнения: 23
Добър да е денят на всички!
Али благодаря за резюмето, все повече се открива миналото  около връзката  Фърат И Нарин.
И там някъде неизменна част от случващото се е и Сермет.Какво значи този негов прякор.
На всички хубав вторник!

Babür-ярък  Rolling Eyes(защо не знам newsm78)
С нетърпение очаквам утрешната серия  Peace

# 48
  • Мнения: 9 541
Добро утро и от мен! wavey wavey wavey
Али Hug, много благодарско за превода! Сериалът ми е интересен и с нетърпение чакам утре....Какво нещо,  Сермет си я е харесал /да не кажа заплюл Mr. Green/ и Нарин трябва да се счита за "продадена", няма изобщо право на личен избор. Аз имам чувството, че Нарин и Фърат са имали интимна близост или пък някой ги е видял по така, направил е грешни заключения и се е разчуло, та Сермет съвсем е побеснял, неговата "собственост" Нарин в обятията на Фърат.....е, как няма да има омраза! Mr. Green

Последните снимки от вчера са от еп.3. Ето още...












Мел Hug, прекрасна маса, особено на фона на силния дъжд и сивото време  bouquet Но май днес си сервирала само чай Weary, отивам за каната с кафето Wink

# 49
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл Hug, излезе превода на 8 еп. на "20 минути", за което благодаря на момичетата от АСИ-БГ  bouquet  bouquet  bouquet Чу се и приказка, че уж някой в България бил закупил сериала, но аз честно не вярвам newsm78

# 50
# 51
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Момичета ето ме и мен. Да кажа първо, че съм забравила номера на темата, а след 24ч не може да се променя вече нищо. Здраве да е. Следващият път.
Мел да ти е жива и здрава дъщерята и да те радва още мнооого години. Това на патерици, но имах доста работа вчера. Мерси за хубавите трапези! Аз Илкер го гледам за пръв път. Брак с чужденец не съм гледала още. Знам че играе и в лош път, но и него не съм почвала, чакам да преведат всичко.
Лиа свалих си новата серия на 20 минути. Изгледах Млечният път и имам още ВВ, Хулиганът, 2 серии 20 минути,  Отмъщението и какво ли не. Тази главната героиня на МП направо не можах да я харесам и това си е. Добре, че беше Йозджан.
Али мерси за резюмето. Много ми е интересно какво е това, което научава Нарин в имението и не е така, както си е мислила. А за интимната близост в миналто на Н. и Ф. съм почти сигурна, че е имало такава, но кой ги е видял и защо са се или защо са ГИ разделили е големият въпрос.  newsm78
Ели и на мен ми е интересно какво ли означава прякора на С.
Петан мерси за ТОП 10. И аз го гледах в темата на ВВ. Много добре с тази конкуренция.  Peace
Клю явно здраво е захапала учебниците. Но се усеща липсата и.
Ванина, Плами, Дани здравейте в новата тема!

Момичета ако утре се съберем няколко човека и има кой поне малко да подсказва може и да съм с вас. Пак съм бясна на ВВ и пак ни чака серия, която ще ми скъса нервите, така че може и да не го гледам.

# 52
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет, привет Hug Peace
Все по-красива става темата Laughing
Искам първо да кажа тенкс на Али  Hugза превода на резюмето Интригуващо е Laughing
А след това да пожелая здраве, късмет и все да е хубавка щерката на мама Мел Hug Благодаря за почерпката и сияещата от нежност маса  Peace
Саше  Hug (ами и аз да ти казвам така, че иначе много сложно и делово ми изглежда) аз също гледах млечния път заради Нежат. Но и заради Айча и да видя може ли в крайна сметка да играе мамчето на Бергюзал.

Май е всеизвестно, че аз и Бурчин в някои отношения имаме еднакъв вкус Joy Joy Joy Joy Затова и от мерхаметките засега най- вече с нейното личице си играя. Голяма кукла е  Laughing Peace

# 53
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Вани тогава и аз така, че и на мен Ванина ми звучи делово. Съгласна съм и за Айча и майката на Берг. За мащехата не ми се говори, много изкуствено играеше и особено когато се смееше. А адвоката (съпруга и) ме изненада приятно. Аз все си мислех, че му е ясно, че тя е убила съпруга си, ама все пак и на него му дойдоха в повече игричките и. Някои неща май ги забравиха. Уж Зюлял наследи баща си, ама нищо не видяхме, а ми се стори, че той имаше пари. А родителите на Намък уж банкрутираха, а после почивки, покупки....  Мелек пък уж беше много влюбена от години, а за нула време се влюби в друг.. Имаше доста недоизпипани и претупани неща ама хайде..
И аз в Мерхамет харесвам най-много Бурчин и наш Ибрахим. Буря не съм я гледала. Хубав ли е?

# 54
  • Мнения: 167
Саше, Буря е чудесен и лек - разтоварващ  филм Peace Бурчин и Мурат са
много сладки Heart Eyes А вече има преведени 14 и 15 еп. Naughty

# 55
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Мел мила мерси.  Hug Аз при такива филми все се притеснявам, че ще ги почна и после няма да ги преведат

# 56
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Саше, Буря е чудесен и лек - разтоварващ  филм Peace Бурчин и Мурат са
много сладки Heart Eyes А вече има преведени 14 и 15 еп. Naughty

Мел, привет Peace
Саше, мнението ти за скалъпените неща в Млечния път напълно съвпадат с моето, ама то може ли дизи без скалъпвания.  Аз се "изхитрих " по едно време да му видя предварително края и след това гледах спокойно епизодите без да се ядосвам или да се впечатлявам от обратите. Дори тогава имаше тема и си бъбрехме с някои момичета точно за тези неща, които и ти пишеш сега. Най-хубавото му нещо е че е кратък и че Йозджан изглежда все още младичък  Joy Joy Joy Joy Joy

Буря се превежда бавно, но славно. Има един малък екип дружки още от ЛиН, който ни доставя удоволствието да си попълним филмотеката с Муратовите дизита. Това е комедийка от преди време и има всички характеристики на разтеглена във времето историйка с разни обрати и недоразумения между героите. Аз си я гледам като преведат поредния епизод заради Мурат, защото той ми е една от маниите и немога да изпусна нищо, заснето с него. Ама Бурка там играе момиче дето трябва често да се сърди, ядосва и вика. Дори го прави често доста правдоподобно и затова някои фенки по форумите (дето не я възприемат по техни думи "достойна" за съпруга на Мурат) приемат, че тя е такава и в живота. В Мерхамет е кукла в сравнение с Буря. На нея по принцип и отива да играе такива напористи и бързо пламващи момичета. Ще видим тук дали героинята й ще остане добронамерена към Нарин и каква роля ще играе в сюжета, който явно ще се позавърже някак си. Но аз няма да мога да съм от най-усилено следящите това дизи. Просто си имам много работа и вечер съм уморена.

# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 9 541
Дила ханъм Hug, добре дошла при нас и мерси за снимките! Тоя гологлавко въобще не знам кой е? И снимките уж с Дениз и герои от Иффет, но Ибрахимчо гладко обръснат newsm78 Бг-гърл, абе май имаше и такъв период, когато беше избръснат или?

Буря е преведен по малко от 30 %, аз ще го гледам 2014 г. newsm78, когато има повече преведени серии, сега не ми се почва Heart Eyes

А за Млечния път съм напълно съгласдна с вас, но пък беше кратък, гледаше се с лекота и можеше да си вършиш паралелно и други работи Joy Joy Joy Joy Joy

За рано лягащите, приятни сънища и лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт