След "Иффет" с Дениз Чакър и Ибрахим Челиккол новите им проекти и "Мерхамет"

  • 30 297
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 541
Петан Hug, сега видях и рейтинга на сериалите по канал Д - е па ние не се клатим въобще, други разни са се огънали като крив макарон hahaha hahaha hahaha

# 721
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа за теб сложих снимката, а ти...  Crossing Arms

Мда рейтинга за конкуренция на ВВ е перфектен

# 722
  • Мнения: 485
Ооооо... не става въпрос за темата ...  Grinning
По-скоро за причината за тичането на полуголата Нарин през гората, плачейки  Thinking

Много повече ми допада визията на Нарин във флешбека, както и действието ... има живот там (какъвто и да е) ... има интрига ... има лИбоФ ...
В настоящето ми са някак НЕистински ...изкуствено стоят на фона на 2013 в Турция все пак  Flutter

PS: аз ги огънах за по-пригледно, а иначе сериалите са отсвирени (последни скалъпени финали)  Mr. Green пднат ли под 5% - АУТ!

# 723
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл Hug, въобще не ме учуди синът ти! От сега мускули ще гради, няма да се тъпче по-късно с анаболи я..... Чок зор ще видиш с момите,  при такъв хубавец Wink
Просто образно си те представям #Crazy #Crazy hahaha hahaha

# 724
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Ох не ми се мисли.  Rolling Eyes Rolling Eyes
Само да поясня, че мама уж е на диета и това чудо е за мен, ама не мога да се доредя  hahaha hahaha hahaha

# 725
  • Мнения: 9 541
Петане Hug
За думите ти...."Много повече ми допада визията на Нарин във флешбека, както и действието ... има живот там (какъвто и да е) ... има интрига ... има лИбоФ ..." newsm10 newsm10 newsm10, и аз съм на същото мнение, обаче съм оптимистка и чакам настоящето да се изравни с миналото по възприятие.... newsm78
И важното е, че го гледам леко, въпреки, че не е със субтитри, а с преводи, за сега никоя сцена не ми е доскучала или съм я възприемала като разтеглена Wink

Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 18:53 от lia-martin

# 726
  • Мнения: 12 835
Петане Hug
За думите ти...."Много повече ми допада визията на Нарин във флешбека, както и действието ... има живот там (какъвто и да е) ... има интрига ... има лИбоФ ..." newsm10 newsm10 newsm10, и аз съм на същото мнение, обаче съм оптимистка и чакам настоящето да се изравни с миналото по възприятие.... newsm78

И  на мен ми харесва визията и в миналото, по естествена. Може би и това е целта, да ни покажат колко е успяла, променена  след преживените трудности. Въпреки че от ученичка си е упорита, при този ненормалник баща постигна своето

# 727
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Съгласна съм с вас. Това си е чудо при този живот и тормоз и въпреки всичко това дете а после момиче не се отказа и остана най-добрата ученичка. Много борбена, силна и амбициозна. Само любовта я сломи, а не боя на този изверг.

# 728
  • Мнения: 12 835
Съгласна съм с вас. Това си е чудо при този живот и тормоз и въпреки всичко това дете а после момиче не се отказа и остана най-добрата ученичка. Много борбена, силна и амбициозна. Само любовта я сломи, а ме боя на този изверг.

И от тук ще излезне нещо, тепърва ще ни го разкриват, кой каква вина има. И двамата ще се окажат жертви на околните, Сермет, братовчедка, бащи на - него, на нея,  и кой ли друг.
То цялата интрига е неизживяната любов, която тепърва ще се изживява, няма начин.Двамата едва се сдържат когато са заедно, той не може да скрие, тя не може да  откаже.
Прегръщат се и страдат, умират да са в прегръдките на другия. Heart Eyes
Това завладява, а и добре играят, добре го правят.

Саше сладурчето тренира, по памперс Joy Joy Joy Joy

# 729
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Между другото интересно каква е била причината да се разделят и да избяга Нарин. Ако тя е факта, че са ги хванали в кофти ситуация, то би значело, че е простила за забежката му с браТчедката и евентуалната бременност. Въпреки че второто не ме притеснява, нали някъде беше намекнато, че тя си ляга с всеки. И да е бременна, как можем да сме сигурни кой е таткото? Иначе аз браТчедката (Сема ли беше) не мога да я виня, че си го избра. Тя мисля, че не знаеше, че той е бил с Нарин. А и те бяха разделени. Няма нищо странно в това, че се лепна за толкова хубаво  и богато момче. Вината, ако има такава щом са били разделени е повече във Фърат. Пък и той трябва да е знаел коя е Сема.

# 730
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Ели нали трябва да наблюдава резултата  hahaha hahaha hahaha Майтапа на страна, ама той по цял ден ходи гол и бос по памперс. Няма зима, няма лято. Ужас! Като ни дойдат гости и го обличат. До половин час пак е гол. Другите деца с дебели дрехи, той по памперс! Joy Joy Joy newsm30 newsm30 newsm30

# 731
  • Мнения: 485
... Много борбена, силна и амбициозна. Само любовта я сломи, а не боя на този изверг.
В поместените текстове от eliNIM се подразбитра, че тя тайно от семейството си и мъжа, когото обича, бяга в Истанбул. По една случайност там тя се среща с Дениз (а в tr текста - при инцидент Thinking) ... Така че Дениз явно изиграва голяма роля в живота й, колкото и да е борбена и силна, без помощ от никъде - НЕ става. Затова и за Нарин е най-важно мнението на Дениз, май на нея дължи това, което е в настоящето. Така мисля, ама ... ще видим  Whistling

# 732
  • Мнения: 12 835
Вината, ако има такава щом са били разделени е повече във Фърат. Пък и той трябва да е знаел коя е Сема.

Зависи от обстоятелствата , но нали фризьорката обобщи за него какво се говори.

Дали наистина е обичал като младеж Нарин, или се е наслаждавал на компанията и. Все пак тя го хареса и как ли е започнало всичко със срещите. Дали след като я загубва не осъзнава че изпитва нещо по -силно към Нарин. Сега е очевидно по погледите какво изпитва, как реагира когато е до нея.

Петан, Дениз се появява в живота на Нарин точно когато е в  много труден момент, и тя помага да завърши Дениз след като е сама, загубила родителите  си наскоро. Та се допълват, едната богата и тъжна, другата бедна , умна и упорита. Заедно завършват.

# 733
  • Мнения: 12 835
Ели нали трябва да наблюдава резултата  hahaha hahaha hahaha Майтапа на страна, ама той по цял ден ходи гол и бос по памперс. Няма зима, няма лято. Ужас! Като ни дойдат гости и го обличат. До половин час пак е гол. Другите деца с дебели дрехи, той по памперс! Joy Joy Joy newsm30 newsm30 newsm30

Още по- добре, ще е закалено момче,  newsm10но памперса е важен още, интересно че не го е свалил и него
smile3521

# 734
  • Мнения: 12 835


Сестрата е красавица, на улицата е  елегантна.

Може и да е успяла в живота, да речем до някой богаташ, newsm78 или пък в къщата на някоя Маман
Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт