Недадените-нов исторически сериал по канал 1

  • 21 473
  • 246
  •   1
Отговори
# 120
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493

За черните моменти - предполагам, че са изрязани рекламите в торента.

Не, Ваня, и при телевизионното излъчване си ги имаше  Rolling Eyes

# 121
  • София
  • Мнения: 6 219
кофти значи...

# 122
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Направи ми впечатление, че царят Борис трети говореше с маниера на Симеон Сакскобурготски.

Наистина прави впечатление, допускам че и маниерът на баща му е бил такъв, едва ли копира само сина newsm78

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Имам един въпрос.Тази,която се караше на малкото момиче за пианото и каза,че трябва да е по-добра от другите,защото е еврейка ,ми е много позната.Някой сеща ли се къде другаде е участвала?

# 124
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Мисля, че е майката на младоженката Сара - актрисата е Виктория Колева и е играла в "Пълна лудница"... ако с това помагам.  Peace

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Ей,верно.От снощи се мъча да се сетя Simple Smile   bouquet

# 126
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ето в това е проблемът, според мен, познаваме актьорите главно от разни телереклами, забавни шоу програми, риалита и прочие, в такъв случай като че ли е нормално да липсва усещането, че се вписват адекватно в историческия контекст. Например, не си спомням къде точно е играл Пенко ..../ъъ, фамилията не помня Embarassed/, но в съзнанието ми изплува някакъв телевизионен образ на шушумига, как тогава да го възприема като монарх Crazy

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 744
И въпреки всичко мога да бъда над тези неща. За мен не е толкова важно кой и как сервира на царя, кой как се е облякъл и как гледал... интересуват ме други неща, свързани с нашата история.
Наистина  не е важно. Със същия успех царят можеше и да е с дънки. Голяма работа. Някакви дребнави подробности.

# 128
  • Мнения: 206
Някой може ли да ми подаде линк към торент, който се отваря в чужбина? Да си изтегля филмчето да си го изгледам и аз Simple Smile

# 129
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
И въпреки всичко мога да бъда над тези неща. За мен не е толкова важно кой и как сервира на царя, кой как се е облякъл и как гледал... интересуват ме други неща, свързани с нашата история.
Наистина  не е важно. Със същия успех царят можеше и да е с дънки. Голяма работа. Някакви дребнави подробности.

Пак съм съгласна с Богинята  Wink - взе да ми става навик.
Ако вкарваш такива сцени във филма си, за да създадеш "историчност", "атмосфера" и прочие, трябва да ги правиш качествено и професионално. Ако ще е мърляво направено, по-добре да го няма изобщо.
Иначе въпроса за закона против евреите въобще не беше нужно да се обсъжда на маса в двореца. Можеха да се ограничат с разговора на Борис ІІІ с Лулчев и толкоз.
Тогава никой нямаше да има повод да коментира дворцовия етикет.  Grinning


Ето в това е проблемът, според мен, познаваме актьорите главно от разни телереклами, забавни шоу програми, риалита и прочие, в такъв случай като че ли е нормално да липсва усещането, че се вписват адекватно в историческия контекст.

С това пък не съм съвсем съгласна.
Преди да гледам "Мисия Лондон" едно от най-големите ми опасения беше, че ще ми е трудно да възприема Любо Нейков "в образ", защото мъкне на гърба си цялата плява от "Комиците", примерно.
Е, не стана така.
Ако актьорът се справя добре със задачата си, другите му роли не би трябвало изобщо да са фактор за възприятията на зрителите.  Peace

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 17:08 от мячик

# 130
  • София
  • Мнения: 6 219
Надя, в замунда няма магнет Sad

# 131
  • София
  • Мнения: 2 806
И въпреки всичко мога да бъда над тези неща. За мен не е толкова важно кой и как сервира на царя, кой как се е облякъл и как гледал... интересуват ме други неща, свързани с нашата история.
Наистина  не е важно. Със същия успех царят можеше и да е с дънки. Голяма работа. Някакви дребнави подробности.
Изваждаш думите ми от контекста, но карай. Важното е да се заяждаш.  Peace

# 132
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Мячик, Любо Нейков все пак не е играл сериозна роля в "Мисия Лондон", представяш ли си го в некомичен образ, на Патриарх Неофит, например?

# 133
  • София
  • Мнения: 6 219
Момичета - Мачик, Богиня, искам да ви кажа, че по - големият проблем в случая е дворцовият интериор, който няма как да докарат, след като копринените тапети са били скрити зад дървени плоскости. Можеха да се постараят поне в орнаментите по паркета и таваните... но наистина в този сериал това няма значение.


А за добрите актьори съм абсолютно съгласна!

# 134
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Мячик, Любо Нейков все пак не е играл сериозна роля в "Мисия Лондон", представяш ли си го в некомичен образ, на Патриарх Неофит, например?

Трудно, но не съвсем невъзможно... при условие, че се справи с ролята и гримьорите със своята част от работата.

А тук примерно, според мен гримът на "Борис ІІІ" е ужасен.
Разбира се никой от сегашните актьори няма шанс да повтори Наум Шопов в ролята на Борис ІІІ, но това е мнооого далече от визията. Тук дори не говоря за актьорската страна на въпроса...

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 20:23 от мячик

Общи условия

Активация на акаунт