Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 37 ~

  • 56 094
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 719
Рени джанъмче   bouquet темата е супер  Hug

# 31
  • Мнения: 21 201
Отдавна ме гложди, че когато ни показаха Руя в 5О и някой епизод не ни казаха, че всъщност това е същото момиче, което беше с Емир, когато той налетя на Мехмед в градинката. С една дума идеята беше, че Е не е бил само с една през времето, в което бяха разделени с Ф. От този клип се вижда, че двете момичета дори са облечени с различни рокли, не знам дали аз така си го мисля, обаче... още повече после Ф като си спомняше за Руя, не си я спомни в градинката, а си ги спомни пред асансьора, тя илизаше, а те влизаха (Това беше нов кадър, не бяха ни го показвали по- рано). Тъй, че все повече ми се затвърждава усещането, което имам отдавна, че Емчо не беше само с Руя по време на раздялата им.  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=OtLHaq5z3F8

Наде,  Hug (още ме държи)
http://www.youtube.com/watch?v=-SDMwhdpGRY

.... а тази песен я слушах около 50 пъти за 2 дни  http://www.vbox7.com/play:8a5178a9ca


Ох, ох, Тойгарчо и ФЕмир.  Kissing Heart
Киара и аз си мислех, че са две различни момичета, но самия Емир и каза на Фери, че е бил само с една жена през времето, в което бяха разделени, а и аз бях изчислила времето, когато се появи бременната Руя и като върнах времето назад и се паднаха точно пет месеца, т.е., 29 серия, когато преспа с нея. До там ме докара ядът ми  към Емир в онзи момент, да смятам с календар в ръка. ooooh!

# 32
  • Мнения: 727
rrrrr (ръмжяща икона на женска в размножителен период,набелязала самец)



 Joy Joy Joy Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 30 165
за мен важното е, че й изневери, а не е важно с колко. Дали ще спи с 1 или 5 е все същото  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 21 201
rrrrr (ръмжяща икона на женска в размножителен период,набелязала самец)



 Joy Joy Joy Joy

 rotfImao rotfImboКак ти го роди главата бе джанъм. Joy

# 35
  • Мнения: 1 786
Лъже!...нали е мъж...  Joy

# 36
  • Мнения: 5 138
Наборче уникален уникален е трети сезон мъж та дрънка  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 727
малииии

лош лош

# 38
  • Мнения: 12 719
rrrrr (ръмжяща икона на женска в размножителен период,набелязала самец)



 Joy Joy Joy Joy

 rotfImao rotfImboКак ти го роди главата бе джанъм. Joy
Мале вие да не сте се разгонили къзлари ай чок аип  Crossing Arms
Човека тука искаше да го гръмнат хубаво че беше Джанчето да скочи и да го спаси  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 21 201
за мен важното е, че й изневери, а не е важно с колко. Дали ще спи с 1 или 5 е все същото  Rolling Eyes
Мише и за мен е така. Crossing Arms
Щом е Емко, причини хиляди за да бъде оправдан, но ако беше Фериха, щеше да е лека жена едва ли не. На него му е позволено, защото е мъж видиш ли ти, а Фери само веднъж го попита ако тя беше на негово място и получи незаслужен отговор-шамар. smile3516

# 40
  • Мнения: 5 138
за мен важното е, че й изневери, а не е важно с колко. Дали ще спи с 1 или 5 е все същото  Rolling Eyes
Мишенце кво значи нали и изневери, след такава лъжа от човека когото обичам аз на секундата бих постъпила като Емир, а съм жена, ти приключваш с даден човек от болка и естествено че клин клин избива, жена те е наранила с жена ще се утешиш, още повече че това му бе начин на живот преди да я срещне Ферия, не е само той виновен тя трябваше да си понесе наказанието за лъжите, не искам и да си помислям и мен така да ме лъжат цяла година  Stop

# 41
  • Мнения: 727
дубльора галиба  Mr. Green

наде-тя главата ми какви ги ражда...мани мани,,ЕВИТА ме разбира  Embarassed

Наборе-ох да да да и да...там е нашия човек,1 сезон е хлапе..втори бива,ама 3ти ох божке  Whistling

# 42
  • Мнения: 22
  И аз да не видя нещо записвам се   Grinning

Рени    love001  bouquet

# 43
  • Мнения: 21 201
малииии

лош лош

Скрит текст:
На подобни снимки не ми харесва, рапонест ми е. Като му поизрасна маааалко косата, беше друго нещо.

# 44
  • Мнения: 1 786
за мен важното е, че й изневери, а не е важно с колко. Дали ще спи с 1 или 5 е все същото  Rolling Eyes
Мишенце кво значи нали и изневери, след такава лъжа от човека когото обичам аз на секундата бих постъпила като Емир, а съм жена, ти приключваш с даден човек от болка и естествено че клин клин избива, жена те е наранила с жена ще се утешиш, още повече че това му бе начин на живот преди да я срещне Ферия, не е само той виновен тя трябваше да си понесе наказанието за лъжите, не искам и да си помислям и мен така да ме лъжат цяла година  Stop
newsm10
Емир не е изневерявал на Ф!  Naughty Опитваше се да оцелее, след това, което лъжите и причиниха и на двамата.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт