Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 37 ~

  • 56 076
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 727
Лека на всички и да знаете ап. 10 по стените и мебелите пази сълзите,болката,гнева,разачорованието,любовта,щастието,нараненото его и амбициите и за това в 3 сезон може би ни  беше тъжно защото стените помнят и винаги ще съхраняват онова което Емир и Фериха не успяха да изживеят карайки се борейкит се а не както беше редно обичайки се.Те двамата винаги ще бъдат заедно дори и единия да го няма. След време ще бъдат. Понякога се чудя защо не живяха обичайки се може би и двамата са виновни по равно. Хората са каза ли старата любов ръжда не хваща за това искам да кажа че ако решат да завършат 3 сезон и ако Фериха  се завърне може би в началото ината му е голям но постепенно ще се върне при нея.
да ще е голяма драма...чака дете от друга,която мислеше че обича...ама се съживява онази за която страда и която все още си обича Whistling

# 736
  • Мнения: 5 138
Лека на всички и да знаете ап. 10 по стените и мебелите пази сълзите,болката,гнева,разачорованието,любовта,щастието,нараненото его и амбициите и за това в 3 сезон може би ни  беше тъжно защото стените помнят и винаги ще съхраняват онова което Емир и Фериха не успяха да изживеят карайки се борейкит се а не както беше редно обичайки се.Те двамата винаги ще бъдат заедно дори и единия да го няма. След време ще бъдат. Понякога се чудя защо не живяха обичайки се може би и двамата са виновни по равно. Хората са каза ли старата любов ръжда не хваща за това искам да кажа че ако решат да завършат 3 сезон и ако Фериха  се завърне може би в началото ината му е голям но постепенно ще се върне при нея.
да ще е голяма драма...чака дете от друга,която мислеше че обича...ама се съживява онази за която страда и която все още си обича Whistling
Тва никога нема да стане, отдавна е изпуснат момента за подобно завръщане, аз ви казвам че в общ проект няма да ги видим повече пък вие си мечтайте, то не боли , ама аз съм реалист до мозъка на костите, но не ми пречи да си мечтая и аз за Чагизо лош, врял и кипял вече  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт