86th Academy Awards OSCAR'2013–Започваме отрано, да видим докъде ще стигнем :)

  • 23 594
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
е това е запомнящо

# 31
  • Мнения: 2 040
Здравейте! Мячик, благодаря за новата тема!   bouquet 

Снощи заспах безславно в един часа и добре, че стана така де. Още не съм успяла да изгледам наградите, но пък поне ви прочетох в старата тема. Разгледах и снимки от червения килим, много хубави рокли имаше. Доволна съм при кого отидоха статуетките, а сега почвам да гледам.

# 32
  • Мнения: 9 144

Много ми хареса как момчетата тръгнаха да и помогнат  Peace

# 33
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джакман- пръв кавалер на линия Heart Eyes
Но най-ненадминати си остават обувката на Мерил и Колин Фърт от БАФТА миналата година Crazy

# 34
  • Мнения: 2
и това сега случайно ли е Naughty айде да спре да се излага вече...........иначе и аз ще падна за да дойде да ме хване Хю Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 255
Изядохте го тва момиче, ей  Laughing Laughing

# 36
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Ох, аз пък не съм видяла кога се е спънала Дж.Лоурънс, нито кога е показвала средния си пръст момичето, вие сте папараци Wink
Хубавка е, няма спор за това, може да направи големи роли и това няма как да знаем. Ще, чакаме ще видим, аз мисля че би могла да ми хареса в друга роля Peace
А, за поведението, всеки си знае кога какво да прави, то си рефлектира върху съответния човек. Това не се нуждае май от повече коментари.
Р.Дениро гледаше отегчен на този клип,при толкова много чакане за същинските награди. Хората не са първа младост Laughing

# 37
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ми, Тине, и ти да размахаш среден пръст пред милиони, няма да ти ръкопляскаме Joy
Аз имах съмнения за монтаж, ама снимките станаха две вече- явно просто си е проста Tired

Ради, няма как да си видяла пръста- бил е на фотокола след това.

# 38
  • Мнения: 1 110
Снимки на дамите и техните тоалети http://life.dir.bg/gallery.php?id=13196122&page=15

# 39
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Ааа, ето защо не ги знам някои работи.
Аз предлагам да го отдадем на младостта й, и нека не се занимаваме повече с нея Rolling Eyes
Когато направи друга роля пак ще можем да коментираме, поведението си е поведение, добро или лошо в нея ще остане контрата.Ще се научи да мисли и как трябва да се държи на подобни събития, но това с времето Peace

Бре, бре, тц,тц, какво тяло, какво нещо...а, като се сетя каква беше като Бриджит ooooh!

Последна редакция: пн, 25 фев 2013, 16:27 от RadoLin4eto_Mac!

# 40
  • Мнения: 38
Възгордя се малко девойчето, но така е като си на гребена на вълната. Докато се снимат Hunger Games, славата й е гарантирана да видим след това накъде...

Аз по адрес на Дженифър се лутам между симпатията и антипатията..., но определено е предпочитам пред К. Стюарт примерно.

Пък за тоалетите ми бяха малко скучни тази година.

Разочарована съм от Ан и Дженифър Гарднър.

Може би топ 3 са ми:

1. Amy Adams
2. Chralize Theron
3. Jessica Chastain


А за Бранди Гланвил , нямам думи , какво търсеше на Оскарите ???

Не знам дали сте попадали на The Real Housewives of Beverly Hills , но май се опитва да промотира новата си роля на инструктор по стриптийз.

Последна редакция: пн, 25 фев 2013, 16:28 от mia_bella

# 41
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Еее, винаги съм я харесвала Рене, ама сега нямам думи........само може да се мълчи пред нейна снимка от Оскари-те. Като подмладена, с такава фигура, едно свежо излъчване, страхотна рокля....божее,какво им правят в Холивуд, че да изглеждат така newsm78
Като манекенка, супермодел....

# 42
  • София
  • Мнения: 6 219
ня Лоуранс Игрите на глада не са и първата роля, нито пък Наръчника... Изобщо не ме интересува кой какви пръсти показва докато ме радва от екрана и изпитвам удоволствие да гледам. Още по - малко дали се спъва или не на сцената.

# 43
  • Мнения: 2 255
Дженифър си е леко джаста-праста, среден пръст, голям праз...

# 44
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Дженифър си е леко джаста-праста, среден пръст, голям праз...

и аз не разбирам какво толкова е станало,чак такива епитети да се раздават,ама кво да се прави....различни хора  Peace

Общи условия

Активация на акаунт