86th Academy Awards OSCAR'2013–Започваме отрано, да видим докъде ще стигнем :)

  • 23 612
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами мен не ме кефи, намирам го адски грозно- с красивата рокля и статуетката в ръка. Иначе като я подгонят папараците утре, даже ще и пляскам, ако ги награди със среден пръст Laughing

И един изискан джентълмен за разнообразие Joy

Джоузеф пък се е оплезил зад гърба на журналистите на червения килим, младите къртят тази година Mr. Green. И ботушките са били лачени Joy

# 46
  • Мнения: 9 144
Дженифър си е леко джаста-праста, среден пръст, голям праз...

Абсолютно... Да не говорим, че не е в ефир като Адел, а на пресконференцията, която не се излъчва от никоя телевизия.

# 47
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Джо,едно е да кажеш,че е грозно,друго е да кажеш,че е проста  Peace за мен има огромна разлика

# 48
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За мен не- липсата на мярка за мен е просташка.
Абсолютно същото за Адел- и от нея останах потресена преди време. Снощи също не ми се стори особено на място с поведението си.

# 49
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Айде да я зарежем тази Дженифър, моля ви Praynig, ще каже човек че е тооолкова важна Whistling Дайте да си гледаме и другите актьори, толкова хубави имаше Peace

# 50
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ми, Ради, аз пуснах снимки на още сума хора Joy
Обаче Мяч спи и не ще да въздъхне по на Гаел високоволтовата кривозъба усмивка hahaha

Ето ви и една безоскарова Наоми със супер рокля на следоскарово парти:

# 51
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Кукла е тази Наоми Peace, ама вие нищо пък не казахте за моята любимка Бриджит Джоунс Crossing Arms, хареса ли ви Flutter
Сега ако имаш под ръка и снимката й с роклята от наградите на Наоми ще е супер, че нещо не я видях изцяло.

# 52
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Заповядай Party


Рене страшно много ми хареса, а по принцип никога не съм я смятала за красавица.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 219
на мен Рене не ми хареса с тази рокля... вярно е с прекрасна фигура сега, но аз и от времето и като Бриджит я харесвах.

# 54
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
честно казано и на мен  Whistling но Наоми е прекрасна  Heart Eyes също много странно облечено ми се видя и детенцето от Зверовете  newsm78 Какво ще кажете вие ?

# 55
  • София
  • Мнения: 3 581
Дженифър си е леко джаста-праста, среден пръст, голям праз...

Абсолютно... Да не говорим, че не е в ефир като Адел, а на пресконференцията, която не се излъчва от никоя телевизия.
Няма как да не съм по-съгласна с тези две мнения. Кефят ме такива хора, дали го е направила нарочно, или не - евала. И аз бих показала среден пръст на някои актьори, на които мисля, че не им е мястото там finger Hands Fist

# 56
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Еее, щом само малко роклята не ви е харесала на Рене, ще го преживея някакси Laughing Ама, тялото й....ще въздишам една седмица, егати и извивките, и колко слаба. Аз също я харесвах и пухкава, ама сега издуха всичко живо с това тяло Whistling
Много хубава Наоми Heart Eyes
Детенцето, Мъри - Peace на мен ми допадна как е облечено, смешно ми беше плюшеното куче....натъжих се за него, исках да спечели,ама това вече е минало, предстоят му други награди, живота е пред него Peace

# 57
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Еее, щом само малко роклята не ви е харесала на Рене, ще го преживея някакси Laughing Ама, тялото й....ще въздишам една седмица, егати и извивките, и колко слаба. Аз също я харесвах и пухкава, ама сега издуха всичко живо с това тяло Whistling

абе прави ми впечатление,че все по-слаби стават  newsm78 нещо не ми харесват вече толкова,ей виж ги Холи Бери и Салма Хайек по ми харесват от Ан Хатауей или Рене  Peace

# 58
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ама що, Рене не е болезнено слаба, за мен е идеална, ако става за въпрос Аннчето е по-слабичка.
Сложи две снимки една до друга, на Бери и Рене и ще видиш, че са еднакво слаби Peace

# 59
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 504

Обаче Мяч спи и не ще да въздъхне по на Гаел високоволтовата кривозъба усмивка hahaha


Спи, да бе  Twisted Evil - Мяч бачка, та дим и излиза от ушите  Tired
Видях я аз усмивката, въздъхнах... сега вече въздишам от яд и досада, щото сигурно ще си кибича тука до 8 часа.

Даже нямах време да ви се скарам, че пак се дърляте за глупости.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт