Звездни компромати-165

  • 53 275
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9
Каква икона може да е Кейт Мос, прилича на проскубана дрогирана кокошка  Laughing
Кейт Мос за мен е модна икона, както и за много други, жалко, че нейната магия не те е докоснала...



Каква магия, каква икона като тя не изтрезнява?!?  #Crazy,Кейт Мос отдавна загуби свежестта и красотата си, за да бъде икона..Модна икона за мен e сексапилната и красива Джесика Алба например  Peace
http://www.zimbio.com/photos/Jessica+Alba/Celebs+Arrive+Party+Paris/Wl1J7xjdDMn
http://www.zimbio.com/photos/Jessica+Alba/Celebs+Attend+Stella+M … +Show/KqWhHtZbvnK

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 19:47 от stella2005

# 706
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За да си модна икона не е нужно да си красива и сексапилна, а да имаш неповторим и уникален стил. И по тези параграфи Джесика Алба само може да диша праха на Кейт (преди да ми се нахвърлите, харесвам и Алба, и стила и Mr. Green)

# 707
  • Мнения: 9
За да си модна икона не е нужно да си красива и сексапилна, а да имаш неповторим и уникален стил. И по тези параграфи Джесика Алба само може да диша праха на Кейт (преди да ми се нахвърлите, харесвам и Алба, и стила и Mr. Green)

Въпрос на вкус, а щом и бозавата Джесика Частейн е критерият ти за красота, няма какво да споря с теб Peace А Кейт Мос не отричам, че беше модна икона, но от това време няма и помен Laughing

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Стела, ти и да четеш не можеш. Защо ли да се учудвам, че не правиш разлика между красота и стил Laughing...

# 709
  • Мнения: 2 453
Stella, сама казваш, че е въпрос на вкус, а се подиграваш на критериите на другите. Всеки е в правото си да харесва, когото си иска, не видях Джой да налага мнение, за да подскачаш така.

# 710
  • Мнения: 9
Стела, ти и да четеш не можеш. Защо ли да се учудвам, че не правиш разлика между красота и стил Laughing...

А ти къде го видя този стил, та чак "Модна икона" в снимките които си постнала на Кейт ? Освен една мазна зализана коса, и премрежен поглед друго не се вижда  Shocked
http://www2.pictures.zimbio.com/pc/Jessica+Chastain+attends+Loui … +3DwZC6o57MIl.jpg

# 711
# 712
  • София
  • Мнения: 2 808
Стела, ти и да четеш не можеш. Защо ли да се учудвам, че не правиш разлика между красота и стил Laughing...

А ти къде го видя този стил, та чак "Модна икона" в снимките които си постнала на Кейт ? Освен една мазна зализана коса, и премрежен поглед друго не се вижда  Shocked
http://www2.pictures.zimbio.com/pc/Jessica+Chastain+attends+Loui … +3DwZC6o57MIl.jpg
Явно не разбираш значението на понятието модна икона, тук никой не говори за красота (като сладникавата Джесика Алба, която ти даваш за пример и която аз също харесвам) или поне не в този смисъл, който ти влагаш. Просто бъди толерантна към изказванията на другите, защото за някои Кейт Мос наистина е модна икона и да я наричаш проскубана дрогирана кокошка е смешно.

# 713
# 714
  • Мнения: 6 604
Кейт Мос и аз не харесвам. Не я харесвах даже и в разцвета на кариерата й. И на постнатите снимки не ми харесва.
Както и Джесика Частейн.
Виж Джесика Алба много харесвам.
Бекъмова не харесвам изобщо като жена,но ми харесва страшно много стила й на обличане.
Не ,че някой го интересува мнението ми ,но да го споделя. Laughing Sunglasses

# 715
  • Мнения: 46 585
...
Не ,че някой го интересува мнението ми ,но да го споделя. Laughing Sunglasses

Айде и аз  Simple Smile

Не ми харесва стила на Кейт Мос, но аз по принцип съм скарана с модата, така че може и в мен да е причината  Laughing
На Джесика Частейн също.
Джесика Алба - нея вече да, много ми харесва, както и да кажем 80% от дрехите ѝ.

Е то всички правим, ама не всички караме Поршета Simple Smile

Не ги правим на правилния човек явно  Laughing

# 716
# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Много е забавно някой глиган в анцуг да дава вещи оценки е ли е Кейт Мос модна икона или не. Моля, продължавайте.  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 46 585
Много е забавно някой глиган в анцуг да дава вещи оценки е ли е Кейт Мос модна икона или не. Моля, продължавайте.  Mr. Green

Знаех си, че само от холивудска звезда нагоре има право на мнение  Laughing
Известните са такива заради обикновените глигани в анцузи, така че съвсем спокойно можем да споделяме какво мислим. А и нямаме никакви претенции да сме модни икони, така че можем да си носим анцузите спокойно  Mr. Green

# 719

Общи условия

Активация на акаунт