Звездни компромати-165

  • 53 267
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Много е забавно някой глиган в анцуг да дава вещи оценки е ли е Кейт Мос модна икона или не. Моля, продължавайте.  Mr. Green

Знаех си, че само от холивудска звезда нагоре има право на мнение  Laughing
Известните са такива заради обикновените глигани в анцузи, така че съвсем спокойно можем да споделяме какво мислим. А и нямаме никакви претенции да сме модни икони, така че можем да си носим анцузите спокойно  Mr. Green

Вие си носете, никой не ви спира. Само не посягайте на иконите. Богохулство е Mr. Green

# 721
  • Мнения: 46 580
Богохулство е, ако си вярващ  Mr. Green

# 722
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Чухте ли клюката, че Дженифър Лопез и Каспър са се поразделили:

   

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 744
VOUGE - библията за всяка уважаваща себе си дама!

# 724
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
VOUGE - библията за всяка уважаваща себе си дама!

Имаш грешка в изписването.

# 725
  • Мнения: 6 604
VOUGE - библията за всяка уважаваща себе си дама!

Имаш грешка в изписването.
К'во рече? ooooh!
Богините не грешат. Naughty
Простосмъртните го изписват грешно. Peace
П.С. Ако е врно за Джей Ло и Каспър- споерд мен и без това не си отиват като двойка.
Както и Парис Хилтън и нейната половинка.

# 726
# 727
# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Само това ли видяхте, любезни?
На вас не ви ли се е случвало да правите наборни грешки?

Я марш в ъгъла върху сух боб и три пъти - Vogue е всевишен и Анна Уинтур е неговият пророк.

# 729
  • До морето
  • Мнения: 7 135
А ти откъде разбра, че точно тези 3 съфорумки, които казаха, че не харесват Кейт Мос са глигани в анцузи? Познаваш ги, виждала си ги, знаеш им килограмите.....

ПП. Богохулство е и да се самонаречеш Богиня, когато си обикновен хомо- сапиенс  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 6 604
Само това ли видяхте, любезни?
На вас не ви ли се е случвало да правите наборни грешки?

Я марш в ъгъла върху сух боб и три пъти - Vogue е всевишен и Анна Уинтур е неговият пророк.
На нас -да. Ама ни е простено.Простосмъртни в анцузи сме все пак. Wink

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А ти откъде разбра, че точно тези 3 съфорумки, които казаха, че не харесват Кейт Мос са глигани в анцузи? Познаваш ги, виждала си ги, знаеш им килограмите.....

ПП. Богохулство е и да се самонаречеш Богиня, когато си обикновен хомо- сапиенс  Mr. Green
Още една мамина сладка.
Как са вафличките?

# 732
  • До морето
  • Мнения: 7 135
А ти откъде разбра, че точно тези 3 съфорумки, които казаха, че не харесват Кейт Мос са глигани в анцузи? Познаваш ги, виждала си ги, знаеш им килограмите.....

ПП. Богохулство е и да се самонаречеш Богиня, когато си обикновен хомо- сапиенс  Mr. Green
Още една мамина сладка.
Как са вафличките?

Хайде, пак опит за оригиналност  Whistling А можеше просто да отговориш нормално  Laughing
Мамина сладка по повод предстоящия празник ли?
Вафли не ям, в момента набивам пържоли, щото съм кърмачка? Сега по- добре ли се чувстваш?  Laughing

# 733
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Продължавай да набиваш.


Milla Jovovich strikes a pose at the Chanel Fall-Winter 2013 Ready-to-Wear Fashion Show held at the Grand Palais on Tuesday (March 5) in Paris, France.

# 734
  • Мнения: 9
Много е забавно някой глиган в анцуг да дава вещи оценки е ли е Кейт Мос модна икона или не. Моля, продължавайте.  Mr. Green


Ето ме мен, не се срамувам да се покажа http://stella2005stella.snimka.bg/daily/stella.109115.29857130, може и да съм глиган,  но Кейт Мос отдавна не е модна икона  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт