Звездни компромати-165

  • 53 269
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Стела, май се срамуваш, понеже си се скрила с парола Wink
И с какво твоята снимка ще докаже е ли или не е Кейт модна икона newsm78?

# 736
  • Мнения: 3 677
    
     Много се смях с последните страници  hahaha  hahaha  hahaha
 
     Вече, който иска да прави негативни коментари, задължително снимка и автобиография!
   Стелче, я дай паролата, че не мога да те видя  Grinning

# 737
  • Мнения: 540
Добре де, че е модна икона, модна икона е. Ама прилича ли на нещо? Не, не бих казала  Crossing Arms
Не разбирам къде е проблемът.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не виждам какво искаш да покажеш, но продължавам да смятам, че не си точно ти човекът, който може дали прецени дали К.Мос е икона или не.

# 739
  • Мнения: 9
   
     Много се смях с последните страници  hahaha  hahaha  hahaha
 
     Вече, който иска да прави негативни коментари, задължително снимка и автобиография!
   Стелче, я дай паролата, че не мога да те видя  Grinning

Мисля, че трябва да се виждат снимките ми http://stella2005stella.snimka.bg/daily/stella.109115.29857130.big  Laughing

# 740
  • До морето
  • Мнения: 7 135
Оооооо, твърде грубо и скучно откъм изказ! Спри се вече! Хайде със здраве, иди в другата тема да сипеш огън и жупел  Laughing

Вселена, къде го чете това за Джей Ло и Каспър?

Стела, снимката не се вижда, но не е и необходимо! И глиган да си, все тая  Laughing


Брей не мога да публикувам  Joy

# 741
  • Мнения: 1 788
Понеже говорите за една от вечните ми любимки Кейт и аз се цопвам да следя. Може да не е приказно красива, но има изключително специфични черти, което може би е по-важно от това да си с перфектните пропорции...
Сега може да не е в разцвета си, но все още има излъчване, което младите и новоизлюпени моделки могат само да мечтаят да имат. Не случайно продължава да е една от най-високоплатените и търсени модели.
И независмо, че не е в пика на кариерата си, всеки знае коя е Кейт Мос и не може да я обърка, нали така?

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Nekomusume, мани я тая проскубана мърла.

# 743
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Мат Деймън и Майкъл Дъглас в сцена от новия си филм, където играят любовници:

 

# 744
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Меркантилница, какво знаеш ти Joy? Утре всички наредени да доказваме черно на бяло, че не сме глигани Mr. Green
... само аз какво ще правя, хем нямам снимка за пред хора, хем харесвам безличници като Частейн и дроги като Мос Cry Cry Cry

# 745
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Вече я спрягат за бивша, но адашката ѝ Мидълтън 2 поредни години се кичи с признанието "модна икона".  Grinning

# 746
  • Мнения: 15
VOUGE - библията за всяка уважаваща себе си дама!

Имаш грешка в изписването.

Това сериозно ли? Shocked hahaha

# 747
  • Мнения: 1 788
Nekomusume, мани я тая проскубана мърла.

 Joy

Абе, подозирам аз, че за нейният поглед някои биха убили без да се замислят, ама хайде... Тук на думи, много вилни...

Мидълтън е съвсем различна от Мос. Всяка една може да си носи "титлата" модна икона без да се "бърка" в територията на другата.

# 748
  • До морето
  • Мнения: 7 135
Понеже говорите за една от вечните ми любимки Кейт и аз се цопвам да следя. Може да не е приказно красива, но има изключително специфични черти, което може би е по-важно от това да си с перфектните пропорции...
Сега може да не е в разцвета си, но все още има излъчване, което младите и новоизлюпени моделки могат само да мечтаят да имат. Не случайно продължава да е една от най-високоплатените и търсени модели.
И независмо, че не е в пика на кариерата си, всеки знае коя е Кейт Мос и не може да я обърка, нали така?


Не става въпрос дали Кейт Мос е хубава, известна или пък икона. Като всички други известни и нея има такива дето я харесват и такива, които не. Някои момичета казаха, че са от вторите и веднага се появи госпожата, която с високомерно - ироничен тон,  им обясни, че щом не припадат по Кейт Мос, значи са глигани в анцузи  ooooh!

# 749
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
На мен не ми харесва във физиономия хич Мос, но ме кефи наркоманското ѝ излъчване. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт