Звездни компромати-165

  • 53 259
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 788
... веднага се появи госпожата, която с високомерно - ироничен тон,  им обясни, че щом не припадат по Кейт Мос, значи са глигани в анцузи  ooooh!

Да ти кажа право, аз не виждам "госпожата" да е имала точно това предвид, което ти описваш. Wink
По-скоро онова, че не средностатистическата форумка определя кой е модна икона и кой не. Всъщност това поне аз разбрах от нейните редове... Simple Smile
Ама вие видяхте само "глигани в анцузи" от цялото изречение...  Mr. Green

# 751
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Понеже говорите за една от вечните ми любимки Кейт и аз се цопвам да следя. Може да не е приказно красива, но има изключително специфични черти, което може би е по-важно от това да си с перфектните пропорции...
Сега може да не е в разцвета си, но все още има излъчване, което младите и новоизлюпени моделки могат само да мечтаят да имат. Не случайно продължава да е една от най-високоплатените и търсени модели.
И независмо, че не е в пика на кариерата си, всеки знае коя е Кейт Мос и не може да я обърка, нали така?


Не става въпрос дали Кейт Мос е хубава, известна или пък икона. Като всички други известни и нея има такива дето я харесват и такива, които не. Някои момичета казаха, че са от вторите и веднага се появи госпожата, която с високомерно - ироничен тон,  им обясни, че щом не припадат по Кейт Мос, значи са глигани в анцузи  ooooh!
Пак не си разбрала, патенце.
Не става въпрос дали я харесваш или не. Всеки има право на лош вкус.
Обаче да отричаш, че е модна икона, това вече е недопустимо.
Особено, ако си си навлякла анцуга и набиваш пържоли.

# 752
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Вижте, не знам на какъв език да го напиша- не е нужно да си красива и безупречна, за да си модна икона. Важното е да се отличаваш от масата със стил и индивидуалност, и то дотолкова, че да сформираш достатъчно голям кръг последователи (Кейт е убийствено слаба, всички момичета са на драконови диети; Кейт се носи така или така, и половината блогове са пълни с имитации на нейните аутфити). Толкова е просто, защо не само че не го разбирате, ами и прилагате снимкови доказателства (Стела, ако ще като слънцето да грееш, а Кейт да се съсухри като 70-годишна, това не я прави по-малко модна икона).

# 753
# 754
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

# 755
  • Мнения: 9
Вижте, не знам на какъв език да го напиша- не е нужно да си красива и безупречна, за да си модна икона. Важното е да се отличаваш от масата със стил и индивидуалност, и то дотолкова, че да сформираш достатъчно голям кръг последователи (Кейт е убийствено слаба, всички момичета са на драконови диети; Кейт се носи така или така, и половината блогове са пълни с имитации на нейните аутфити). Толкова е просто, защо не само че не го разбирате, ами и прилагате снимкови доказателства (Стела, ако ще като слънцето да грееш, а Кейт да се съсухри като 70-годишна, това не я прави по-малко модна икона).

За мен модната икона трябва да буди възхищение със стил, визия, излъчване, харизма. За съжаление в последните години Кейт Мос в мен буди повече съжаление, отколкото всичко останало което една модна икона би трябвало да излъчва..  bouquet

# 756
  • Мнения: 1 167
Упс, и аз пуснах нова тема. Модератор да оправя, аз си лягам.

# 757
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Извинявай, Джия, ей сега ще пиша да изтрият моята Hug
п.п. има вече пост в нея, ще помоля да изтрият твоята Embarassed. Пак извинявай, мислех, че не си на линия.

# 758
  • Мнения: 1 167
Абе, глупости. Grinning Ти я пусна първа, нека моята да изтрият.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт