Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 38 ~

  • 34 177
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 719
Здравейте девойки  Hug

Реничка   bouquet
Аа да ви видя какво правите от училищния комп  Whistling
Иве съзнавам че Серенай е прецакана не ми го напомняй пак ще ми мре момичето Чаатайчето пак ще оплаква  Joy Joy на него май му е писано да си оплаква любимите  ooooh!

# 46
  • Мнения: 256
50еп.
Скрит текст:
7
Е-Имаш ли представа какво губим докато се опитваме да предпазим баща ти?
Ф-Какво?
Е-Нашето време.
Губим всичкото това време през, което можем да сме заедно, Фериха.

Толкова прав се оказа тука Емир  newsm45

# 47
  • Мнения: 1 786
Добро утро!  Hug

Рени,   bouquet   bouquet  bouquet
 
Благодаря за кафетата, чайчетата и сладките приказки!  Hug

Да се нагласим и да почваме деня  Wink
Скрит текст:

[/b]

# 48
  • Мнения: 12 719
ohhhhhh сега си го пуснах,ама много ми писнаааааааа...искам да отидат и да си се обичат някъде дваматааа newsm45 newsm45 newsm45

Мерси Наде


аз ставам  smile3511 пак се ядосах
Ще се обичат само двамата без никой да ги безпокои, само в нашите представи.
Иве, допълних диалога, виж ми пак поста.
На кукуво лято пак успяха поне да се обичат и не се страхуваха като някой други хора от подписчетата ми и аватара ми и иде ми да се гръмна честно  Cry толкова ми е мъчно че не ги оставиха да изживеят една красива история направо тъгувам и боледувам по тях  Cry Cry Cry Cry

# 49
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Здравейте  wavey Благодаря за кафенцата  Hug

Рени   bouquet Дано по бързо се оправиш  Hug

Току  що преспах малката и сега си чакам една гостенка  Heart Eyes

Пожелавам Ви един прекрасен ден  lovekiss

# 50
  • Мнения: 6 105
Наде, Киара  Hug

Диде,
Скрит текст:
няма смисъл да ги "боледуваш" и мислиш.Те в реалния живот не са могли да останат заедно,а какво остава в един сериал.

# 51
  • Мнения: 21 201
Наде, Киара  Hug

Диде,
Скрит текст:
няма смисъл да ги "боледуваш" и мислиш.Те в реалния живот не са могли да останат заедно,а какво остава в един сериал.
+1
Ванина. Hug
Киара,  Hugтази госпоИчка е много сладка беееее.
За теб.

Капризче. Hug
От сета на финалния епизод.

# 52
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 53
  • Мнения: 256
Диде не тъгувай това е специално за теб
Момичета само не ме убивайте, обаче си мисля че
Скрит текст:
Серенай е по подходяща за нашето момче....говоря физически и като гледам интересите им (и двамата са модели май?)

# 54
  • Мнения: 153
Добро утро момичета! Извинявам се, че нахлувам така в темичката Ви, но от доста време си позволявам инкогнито да чета това, което сте написали. Радвам се, че Ви открих, защото за изненада на самата себе си открих, че може човек в зряла възраст да се повреди... Laughing. Имам предвид, че следя филма с интерес и нямам търпение да науча в аванс какво се случва. Дори в най- смелите си мечти не съм предполагала, че някога ще се захласна по турски сериал, звучеше ми толкова абсурдно, чак невъзможно... но уви сега е факт. Та в този ред на мисли искам да Ви попитам къде мога да открия тема №37, защото от няколко дни нямах възможност да Ви чета, пък съм изпуснала доста. Благодаря Ви предварително   bouquet

# 55
# 56
  • Мнения: 12 719
Наде, Киара  Hug

Диде,
Скрит текст:
няма смисъл да ги "боледуваш" и мислиш.Те в реалния живот не са могли да останат заедно,а какво остава в един сериал.
Незнам опитвам се ама не става  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes това е странно  ooooh!

# 57
  • Мнения: 12 719
Диде не тъгувай това е специално за теб
Момичета само не ме убивайте, обаче си мисля че
Скрит текст:
Серенай е по подходяща за нашето момче....говоря физически и като гледам интересите им (и двамата са модели май?)
Благодаря Миме няма да те убият спокойно ще има караници за моето момиче  аз само за Толгаханчо я харесвам ама мен никой не ме пита  Laughing

# 58
  • Мнения: 57
Добро утро момичета! Извинявам се, че нахлувам така в темичката Ви, но от доста време си позволявам инкогнито да чета това, което сте написали. Радвам се, че Ви открих, защото за изненада на самата себе си открих, че може човек в зряла възраст да се повреди... Laughing. Имам предвид, че следя филма с интерес и нямам търпение да науча в аванс какво се случва. Дори в най- смелите си мечти не съм предполагала, че някога ще се захласна по турски сериал, звучеше ми толкова абсурдно, чак невъзможно... но уви сега е факт. Та в този ред на мисли искам да Ви попитам къде мога да открия тема №37, защото от няколко дни нямах възможност да Ви чета, пък съм изпуснала доста. Благодаря Ви предварително   bouquet

Здравей   bouquet Това е нещо нормално за всички ни  Grinning
На първата страница са публикувани старите теми.

Извинявай, сега видях, че точно тази тема липсва  Joy  Joy
Опитай с търсачката.

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 353
Здравейте и от мен в новата тема. Аз започнах сериите от начало да се разсея, че не искам да си спомням края  Close

Общи условия

Активация на акаунт