Лидл ::24::

  • 56 825
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
  bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 107
Записвам се в темата като фен на тоалетната хартия frotto.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 320
не знам за какъв оцет питате, аз вече ползвам само балсамовия на лидл, много ми е вкусен

памперсите Тужур ги купих по ваша препоръка, и аз съм много доволна. по-хубави са от Либеро

акумулаторна метла имам от два месеца, всеки ден я ползвам, ей сега едни макарони изметох с нея, в четвъртък ще бързам да купя една и за майка ми. тоест един глас + от мен

звънче, би ли дала рецептата за разядката с извара Simple Smile


п.п. оня ден купих от кухненската хартия на промоция. честно казано фамилия ми харесва много повече. най-вече щото се къса на половин парче, а и е по-мека сякаш

# 18
  • софия
  • Мнения: 25 799

звънче, би ли дала рецептата за разядката с извара Simple Smile
Скрит текст:
Количествата са ми на око: лук, нарязан на много дребничко (на двете пакетчета сложих голяма глава), червен пипер, сол и олио. Обърква се и се хапва. С препечена филийка е вкусно. Може и без филийка Wink. Ако обичате майонеза, вместо олио може да се сложи майонеза. Може да се сложи и чесън. Търпи вариации.
Hug

# 19
  • Мнения: 5 103
Благодаря за темата Hug Аз все още се чудя на мезето от промоцията и на свинското месо.

Някой може ли да ми каже каква беше цената на айсберга?

# 20
  • Мнения: 805
Благодаря на този, който препоръча изварата. Правя една разядка с нея и снощи почти 2 опаковки отидоха. Е, има и за днес, но наистина е много е хубава.

 Joy

В нашата къща нямаме нужда от разяждане... особено аз Wink
Но ме подсети, че в това грипаво време, извара с чесън и сусам е добро решение.... току виж и малкия го хареса на филийка...

# 21
  • Мнения: 612
  bouquet Запис и от мен. От препаратите  W5 съм доста доволна, особено от гъбичките за силни замърсявания.

# 22
  • Мнения: 436
Да похваля котидж сиренето, пълномасленото.
Синът се влюби в него, иска всеки ден препечена филийка, намазана със сиренето и поръсена с червен пипер Grinning Много е вкусно, наистина. Peace

Тампоните за почистване на грим и аз ги загледах, довечера ще взема.
Пяната за почистване на тоалетна я имам от преди, не виждам особен ефект, също и от таблетките, които се пускат в тоалетната чиния Tired Не бих купила отново  Peace

Благодаря за рецептата с извара, ще се пробва Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 320

звънче, би ли дала рецептата за разядката с извара Simple Smile
Скрит текст:
Количествата са ми на око: лук, нарязан на много дребничко (на двете пакетчета сложих голяма глава), червен пипер, сол и олио. Обърква се и се хапва. С препечена филийка е вкусно. Може и без филийка Wink. Ако обичате майонеза, вместо олио може да се сложи майонеза. Може да се сложи и чесън. Търпи вариации.
Hug
Скрит текст:
благодаря  Hug май съм яла чеснова, ще пробвам  Simple Smile

п.п. пяната за тоалетна не струва, не си давайте парите Naughty

# 24
  • Мнения: 18 039
Дали има ягоди сега  newsm78 Много ми е далеч нашия Лидл

# 25
  • Мнения: 283
Багетата на промоция хубава ли е?

# 26
  • Мнения: 8 317
Благодаря за темата Hug Аз все още се чудя на мезето от промоцията и на свинското месо.

Някой може ли да ми каже каква беше цената на айсберга?

Мезето е хубаво, вариация на нашия Петрохан, а за месото, ми прилича ми на пача. Айсберга беше последно 1,79 лв.

# 27
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И от мен един глас за оцета, на Веда май беше, ябълков, 95ст. - само такъв купувам.
И тампоните за грим са много хубави, както и деликатесния салам на Барони мммм....

# 28
  • Мнения: 527
Кутих от картофите по 3 кг. Ужасни са. С много развалено по тях и не бяха особено вкусни.

# 29
  • София
  • Мнения: 372
И от мен глас за изварата! Май е времето на изварените салати Laughing

Общи условия

Активация на акаунт