Лидл ::24::

  • 56 806
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 785
Кутих от картофите по 3 кг. Ужасни са. С много развалено по тях и не бяха особено вкусни.

В мержата нали? По дяволите и аз... само че още не сме ги пробвали  ooooh!

# 31
  • Мнения: 115
За ягодите имаше въпрос, не си струват. Подлъгах се защото имаха мирис, обаче на вкус бяха отврат  Sick

# 32
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ами ,то на ягодите не им е сезона.Как да са вкусни? Peace

# 33
  • Мнения: 5 097
Ами ,то на ягодите не им е сезона.Как да са вкусни? Peace

Ако ги внасят от място, където им е сезона, пак са си вкусни  Peace

# 34
  • Мнения: 6 690
Зарибихте ме да купя от киселото мляко в кофичката........ Laughing Иначе за вкъщи квася от домашно мляко, но само децата го ядат,аз не ям нищо домашно.
Оцета не го знам, но има голяма вероятност да е направен от оцетна киселина за тази цена т.е. и винения и ябълковия да са еднакви, разликата е във добавките (Е та ), които слагат........... Rolling Eyes
Аз и на това съм намерила начин-правя си винен от вино, става страхотен, скоро ще пробвам да направя и ябълков.

# 35
  • Мнения: 115
Да така е за ягодите, споделям за да не ходи специално за тях... Едвам удържах детето в колата а като се прибрахме отхапа и изплю....

# 36
  • Мнения: 77
Здравейте, записвам се и аз да ви следя. Отскоро открих Лидл и съм приятно изненадана от повечето неща. Още ме е страх да експериментирам, но ще следя и вашите отзиви.

А някой питаше за багетите - аз не ям месо, но ММ много ги хареса и съм заредила фризера. Другите с масло и подправки също са много добри, и са по 2 в опаковка.

# 37
  • Мнения: 6 831
За оцета - доволни сме от един италиански, има бял и червен, 500мл, марка ACENTINO. Не помня цена, обаче, но е хубав.  Peace
Ягодите няма как да са вкусни защото са брани в не пълна зрялост.  Peace
А за картофите - може да имат петна или развалено дори, защото вече дълго време са съхранявани. За любителите на картофите това е най-лошия период - старите не стават и е малко на късмет да се намерят хубави, а новите още не са излезли.  Peace

# 38
  • Мнения: 22 867
Ягодите ги изядохме потопени в шоколад, малко са ала пластмаса. А тампоните за грим са хубави, отдавна ги хвалим. Peace

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Привет в новата тема!
Меденките се купуват в нас вече трета година. Дъщеря ми ги обожава. Пробвали сме и на другите вериги, но лидълските си остават най-хубавите. След малко отивам да се запася. 1 лв. си е доста добра цена.
Оцет си купих и аз преди 2 седмици. До сега винаги съм ползвала ябълковия на "Кулнар". Хареса ми и този. Не мисля, че е ефтин. Не знам къде продават обиновен български оцет на по-висока цена, освен по кварталните магазинчета. На етикета пише, че е произведен от ябълково вино и живи оцетно-кисели бактерии.
Тампоните за грим си ги взех и аз. По принцип ползвам памук, но понеже памука Iseree изчезна, а моят свърши, реших да мина на тампони. Ами нямат нищо общо с тампоните от времето на откриването на ЛИДЛ. Тези са от някаква изкуствена вата и направо ми остъргват окото, когато махам спирала. Предишните, които бях купувала бяха много мекички.

# 40
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Багетата с шунка- дъщеря ми много я хареса. Peace
Ягодите - мирише на ягода ,но на вкус  Naughty, затова ги нарязах на парченца ,поръсих ги със захар и кисело мляко.

# 41
  • Мнения: 1 314
В багетите майима доста лук и моя син нещо не ги одобри  Shocked Той иначе яде всичко. Не че и тези не ги изяде ама с нежелание. Говоря за тези от 1 лев, 2 вида дето са

# 42
  • Мнения: 22 867
......... Ами нямат нищо общо с тампоните от времето на откриването на ЛИДЛ. Тези са от някаква изкуствена вата и направо ми остъргват окото, когато махам спирала. Предишните, които бях купувала бяха много мекички.

Сега ме вкара в размисъл newsm78, те моите може да се каже, че са предишни, ама не чак от откриването на веригата. Но са най-добрите, на които съм попадала. И аз свалям грим с тях, мекички са, не съм усетила да стържат, най-много ме радва, че не оставят влакънца.
Заинтригувахте ме и с оцета, хич не съм го поглеждала досега, караме вкъщи на Кулинар от доста време. И тая "метла", голямо чудене и се чудя, пак ще отида да я видя. Laughing

# 43
  • Мнения: 40
BoBoDes, благодаря за мнението за метлата и положителната отценка. Ще купя, че у дома и всеки ден да се пуска прахосмукачка, все е мръсно след час, максимум два.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 324
А тампоните за грим са хубави, отдавна ги хвалим. Peace

Отврат са тампоните вече.  Възпалиха ми лицето, все едно съм го търкала с шкурка.

Общи условия

Активация на акаунт