Лидл ::24::

  • 56 826
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • 1st floor
  • Мнения: 9 138
Оцет си купих и аз преди 2 седмици. До сега винаги съм ползвала ябълковия на "Кулнар". Хареса ми и този. Не мисля, че е ефтин.
 
Като ви чета, почвам да си мисля, че аз нещо не съм догледала... Rolling Eyes ...видях цена под 50ст и ми се стори съмнителна....39 ст, ако не се лъжа...Сигурно нещо друго съм видяла...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Аз пък ще чакам коментари за робота   bouquet  (това вместо "запис")

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 011
 Здравейте,момичета  Grinning
Открих тази темичка и бързам да се запиша, че и аз много често пазарувам в Лидъл  Grinning Вашите отзиви със сигурност ще са ми от полза,надявам се и моите  Grinning
Ще следя за впечатления от препаратите  Rolling Eyes
Тампончетата за грим и аз ги харесвам  Peace Винен оцет също съм взимала и съм доволна  Peace

 
Цитат
Като ви чета, почвам да си мисля, че аз нещо не съм догледала... Rolling Eyes ...видях цена под 50ст и ми се стори съмнителна....39 ст, ако не се лъжа...Сигурно нещо друго съм видяла...
Може би си видяла етикета отдолу,а в Лидъл нали цената на стоката е отгоре  Peace Аз в началото много пъти така се заблуждавах  Peace

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За тези меденки ли говорите?

# 49
  • Мнения: 4 864
И аз взех ягоди миналата седмица..със същия успех можеше да вземат една краставица, да й инжектират червена боя и аромат на ягода... Разочаровах се..добре, че не дадох много пари.

# 50
  • Мнения: 991
Звънче, благодаря   bouquet

Аз да питам да препарата за почистване на стъклокерамика, някой ако го е ползвал моля да сподели или е нов?!  newsm78

Тази извара ще взема и аз да я пробвам щом толкова я хвалите.  Peace

# 51
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Точно така, има едни оцети по 39 ст, но аз харесвам този от 95
/ама вече не съм сигурна за марката  ooooh!/

# 52
  • Русе
  • Мнения: 7 088
За тези меденки ли говорите?



Същите. В началото бяха по 250 гр., но по-късно им намалиха грамажа на 200 гр.

Оцета в ЛИДЛ е два вида. На ВЕДА е 0,95 лв., другия от 0,39 лв., дори и не го знам чие производство е.

# 53
  • Мнения: 176
Звънче, благодаря   bouquet

Аз да питам да препарата за почистване на стъклокерамика, някой ако го е ползвал моля да сподели или е нов?!  newsm78

Тази извара ще взема и аз да я пробвам щом толкова я хвалите.  Peace

и аз се присъединявам да питам за мнения за препаратите. Ако някой е ползвал магическата гъба да сподели колко бързо се стапя Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 813
За гъбата съм чела и положителни и отрицателни отзиви, ама не струва сто лева, мисля да я тествам  Simple Smile.

# 55
  • Мнения: 2 453
Зарибихре ме с тези памперси Тужур, другия път ще взема. Иначе от събота се заредих с пилешко филе, овесени ядки по ваша препоръка и други дреболии.

Някой може ли да покаже снимка на овесените бисквити, които се коментираха в предишната тема?

# 56
  • Мнения: 4 864
Аз като взех от гъбата и докато изчистя едни маратонки и тя буквално се стопи в ръцете ми...ама маратонките не се изчистиха

# 57
  • Мнения: 3 154
За оцета - доволни сме от един италиански, има бял и червен, 500мл, марка ACENTINO. Не помня цена, обаче, но е хубав.  Peace
Ягодите няма как да са вкусни защото са брани в не пълна зрялост.  Peace
А за картофите - може да имат петна или развалено дори, защото вече дълго време са съхранявани. За любителите на картофите това е най-лошия период - старите не стават и е малко на късмет да се намерят хубави, а новите още не са излезли.  Peace

Три вида са - bianco, rosso,  balsamico, но белият напоследък изчезна. Редовно си взимам - хубави са, но са малко по-скъпи.
Ягоди купих вчера - по това време навсякъде са еднакви и не съм очаквала кой знае каква сладост, а и в къщи не ги ядем за десерт, а ги слагам  в зелените  салати с някакво синьо сирене и ядки... в тази връзка се сещам, че когато имаше италианска седмица бяха пуснали една горгонзола - мнооого хубаво сирене беше, жалко че не е в постоянния асортимент Confused.
Никак не съм очарована от свинската плешка - месото не беше цяло парче, а някакви изрезки, с много ципи и сухожилия, но така завито и опаковано,  че да не се виждат и с отвратителен вкус - не беше развалено, но с много силен, натъртващ дъх на свинско - скоро не бях попадала на такова месо.

# 58
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 208
И аз взех ягоди миналата седмица..със същия успех можеше да вземат една краставица, да й инжектират червена боя и аромат на ягода... Разочаровах се..добре, че не дадох много пари.
Подкрепям  Peace!

Аз се подлъгах и взех промоционалната сметана на Пилос 900 гр- беше меко казано ужасна!

А балсамовият оцет ми е любим. И като се замисля, май по- изгоден в съотношение цена-качество не съм срещала. Харесва ми повече от много италиански марки, а цената му е наполовина.

# 59
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Никак не съм очарована от свинската плешка - месото не беше цяло парче, а някакви изрезки, с много ципи и сухожилия, но така завито и опаковано,  че да не се виждат и с отвратителен вкус - не беше развалено, но с много силен, натъртващ дъх на свинско - скоро не бях попадала на такова месо.

Аз пък този път останах много доволна. Беше цяло парче месо, дори и сланина почти нямаше. Готвих винен кебап и стана много вкусно. Аз също съм претенциозна по отношение миризмите на месата, а също така и на млеката (по тази причина не ям агнешко, ярешко, телешко и заешко месо, овче и козе мляко и производните им).

Общи условия

Активация на акаунт