Времето минава, МАЙчето расте, пролет наближава, ставаме на ДВЕ!- 22

  • 62 725
  • 731
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 2 817
Може да пробвам нещо подобно следващият път, колкото и безумно да ми звучи.  Rolling Eyes

# 601
  • Мнения: 1 669
Ами ние тъкмо се бяхме върнали от почивка, плуване, море - всичко ѝ беше още прясно. Доста сме викали чаооооо след пускането на водата Crazy Помогна, определено.

# 602
  • Мнения: 338
И ние ползваме подобна техника-баткото сам си хвърля кукуто и пуска водата,а после мием ръцете...И ако някой друг го хвърли,се сърди Simple SmileИ аз съм чувала теорията за собствеността  Laughing и е вярна Laughing

# 603
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Имам още за разказване, ама друг път, че стана утре Wink

а пА докато те чакаме да се изкажеш,стана догодина Mr. Green Joy

  newsm56 ми таквоз, чаках да минем на друга страница, нЕма през пост с мойте писаници да ви мъча 
Как сте вие Лусиндова?

 
и да питам  Буболече, още ли си две в едно ?

После да кажа, че почти забравих за кво идеше реч по горе. Обаааааааааааче понеже АЗ съм АЗ си имам нови изпълнения Blush Crazy
В неделя сутрин ходим на един парк с децата, където има водни пръскалки, та така и оназ неделя. Излизаме товариме се трите, щот мъжо работи в неделя, отиваме парка и след три-четири часа се прибираме. Ко заврваме, ами външната врата отворен, от-во-ре-на, не отключена Shocked. Влизаме вътре трирте и Соника "My  piggy bank", притеснисе детето за касичката си Simple Smile, с бърз поглед установявам че всичко си е на мястото, следователно аз шматката съм забравила да затворя и заключа. Завъня на мъжо и му разказвам каква съм патка заспала , а той насреща ми вика '' ..... и климатика е работил 3 часа, да изстудява Фллорида'', тука вече бех шах с пешката newsm78 Mr. Green. За да съм честна ще кажа, че освен външната врата имаме и една мрежеста отвън, та не е било съвсем поканително отворено, пък и от гущерово нашествие ни е спасило.

За акото, ние го пращахме на рибите да го ядат Blush Sick, ми това измислих тогава  Embarassed

Да поФала ей тия гъби , от китайците, перфектно изчистват детски рисунки от латекса, изпробвано/с маркер, пастел, молив и химикал/ и доказано  .

# 604
  • Мнения: 331
Нанди, Буболечето вече си има още една прекрасна дъщеричка- Калина!  Heart Eyes

# 605
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Нанди, Буболечето вече си има още една прекрасна дъщеричка- Калина!  Heart Eyes
Иеййййй, отивам у фейса

Благодаря Хоупи Hug

# 606
  • Мнения: 5 591
Нанди, Буболечето вече си има още една прекрасна дъщеричка- Калина!  Heart Eyes

Каква хубава новина. Simple Smile
Да и е жива и здрава малката принцеса!  bouquet

# 607
  • Мнения: 1 328
Хайде, сега ще чакаме Нелката да се похвали и тук и с повече подробности Simple Smile Добре дошла на новата кокона Simple Smile

За нас какво ново - Митко се научи да кара колело, това е темата, която ни вълнува от последните дни цялото семейство. Правят се планове за това как ще излизаме, на кой колелото ще се свали първо и т.н.. веселба и повече олелия.
Още за Митко - гледа с интерес вече филмчета - за "фанки" - Фанклин Simple Smile) .. нещо, с което не се гордея чак толкоз, но все пак гледа по една серийка. .

Нанди, тези гъби не знам дали са такива, каквито си мисля.. тук продаваха едни подобни, водят ги "вълшебни гъби" и са за почистване на всякакви повърхности. Свеки ми подари една преди време и я ползвах.. Но не могат да се ползват почти втори път, за такива ли говорим?

# 608
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Нанди, тези гъби не знам дали са такива, каквито си мисля.. тук продаваха едни подобни, водят ги "вълшебни гъби" и са за почистване на всякакви повърхности. Свеки ми подари една преди време и я ползвах.. Но не могат да се ползват почти втори път, за такива ли говорим?
Да, баш същите са/от коментарите на момичетата в темата за пазаруване, съдя , че са едни и същи/. Вярно, бързо се скапват, но пък тук са 50бр, за няма и 9лв, струва си според мен Peace

# 609
  • Мнения: 1 328
Нанди, тези гъби не знам дали са такива, каквито си мисля.. тук продаваха едни подобни, водят ги "вълшебни гъби" и са за почистване на всякакви повърхности. Свеки ми подари една преди време и я ползвах.. Но не могат да се ползват почти втори път, за такива ли говорим?
Да, баш същите са/от коментарите на момичетата в темата за пазаруване, съдя , че са едни и същи/. Вярно, бързо се скапват, но пък тук са 50бр, за няма и 9лв, струва си според мен Peace
Тук са по около левче/бройката.. Ще си поръчам от Али и аз.

# 610
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Благодаря ви момичета. Утре ще ни изписват и ще разказвам.

# 611
  • Мнения: 251
Лече,да ти е жива и здрава рожбата!Чудесна новина,много се радвам Hug


Ние утре вечер сме на сватба.Ева и Ина ще са шаферки.Голямата кокона толкова се вълнува,че чак корема я заболява на моменти от притеснение Shocked
Ина нехае Mr. Green

# 612
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ева и Ина ще са шаферки:
, снимка да покажеш, молим Hug

Това с шаферството ме подсети за внучката на една приятелка, лапето беше първи клас тогава и го гласяха за шаферка, като ревна туй човече, че неще. Голям рев , голямо чудо,  с дни се мъчиха да измъкнат що така, накрая фръцлата се предала и казала че шаферките са малки булки, а булките раждат бебета, пък тя нещяла да ражда бебе Mr. Green

# 613
  • Мнения: 251
Когато Ева беше на 2г.8м ни бяха поканили на сватба и тя трябваше да е шаферка.Имаше дълга рокля с кринолин,чантичка,изобщо всичко от игла до конец.На пробата обаче,доста трудно я облякохме,деколтето беше тясно ли,не знам...
В деня на сватбата,като се затръшка това дете,че не иска рокля,рев до спукване.Как не й се молихме,как не я увещавахме-аз,майка ми,баба ми,булката,родата...няма и няма.
Не я облече,ей!

Сега непрекъснато й напомням,докато се приготвяме за поредната сватба.

# 614
  • Мнения: 451
Как сте вие Лусиндова?

...хеви метъл,как да съм Crossing Arms Mr. Green

вИднага подкрепям с доказателства:
отивам сама на море за да разпусна и да получа полагащата ми се почивка,е,да ама не - лепна ме летният вирус,който честно казано не ме мъчи кой знае колко,освен че бях парцал и тялото ме болеше адски много,връщам се дива и щастлива,преливаща от желание да си гушна детето,с което се разделям за първи път през живота си(изключае почивката в Турция с душката преди 2 години,ама то тогава неосъзната работа и за двамата Mr. Green)и го намирам болен от същия идиотски вирус,заради който аз реално бях решила да му спестя морето тази година Twisted Evil та В. изкара вирусът доста тежко,свали 1 кг. живо тегло и не беше себе си просто ooooh! в крайна сметка за около 5-6 дни всичко приключи,но нали се сещате на мен как ми се отрази всичко това - от вратата за краката Tired
и това не е всичко...в събота вечер се прибираме в Пловдив и съответно се лепваме да разопаковаме багажи и т.н.,при което по едно време В. се засуети нещо в банята и аз му викнах да се разкара от там и минавайки покрай баща му,който прибираше нещо в гардероба му казах,че много лошо сме оставили детето така на самотек и е редно поне той да го гледа докато аз привърша,е,малко позакъснях обаче,В. през това време щракна ключалката в банята и се заключи сам вътре #Crazy при което аз съм напълно наясно,че ключовете за банята са вътре,тъй като преди време ги бях свалила,защото имаше намерение да ме заключва мен вътре Mr. Green такаа,започва се див рев,а ние с баща му в потрес и се чудим откъде да я почваме,ММ започва да разбива вратата,но тя не поддава,а да не говорим,че вратата на банята ни е с огледало и това чудо ако се строши няма да е истина....
след малко явно на ММ му дойде няква идея в главата и хукна надолу към мазето,а аз оставам да успокоявам детето,което не спира да реве и да врещи "мамоооо"(междувременно го накарах да врътне врътката на банята за да може да се отключи,но уви гадината заяжда и естествено точно тогава го направи същия номер),след малко обаче В. решава да си пусне душа,при което на мен вече сърцето ми спира,защото не знам дали няма да пусне врялата вода,или пък дали просто няма да се удави Crazy разврещях се като побъркана да спира веднага водата и слава Богу ме чу  Praynig през това време ММ се завърна и разби ключалката с бормашина,което нещо стана за късмет за не повече от 2 минути и В. беше спасен Whistling ръката ми от онзи ден е все още синя и подута където съм удряла по вратата,незнайно какво искаща да постигна,но операцията определено си беше "шок и ужас" Shocked

та,като махнем лошото,хубаво не остана Mr. Green много ми се насъбра тази година и чакам с нетърпение да свършва,защото до края не се знае още какво може да ме сполети Whistling

иначе за В.:
-памперса махнат отвсякъде
-говорещ умерено за възрастта си като последните 2 седмици има видимо развитие
-на 41-во място от 40 приети деца в яслата Mr. Green
-не можещ да диша без майка си(само да излезна от стаята настава истинска революция,а какво да говорим за спане,хранене и игра с някой друг!!!)
-по-инат отвсякога,вечно мрънкащ и ревящ ако нещо му е накривило шапката
-пълен комплект зъби
-с ясни предпочитания към определени неща,абе като цяло с много ясно съзнание и разбиращ абсолютно всичко

следователно аз шматката съм забравила да затворя и заключа. Завъня на мъжо и му разказвам каква съм патка заспала

...ами така е,щото още кърмиш,теЗ деца ти изпиха мозъка,душко  Mr. Green Laughing (силно се надявам Тони все още да е някъде по почивки,а за Женката не се кося,щото тя и без това чете между редовете Mr. Green Joy)

Нелке,аре и аз съм наострила уши за раждането Wink Hug

леле,тва за шаферките,верно ли?!? аз ако бях на теб щях аз да облека роклята от яд накрая Joy ама тва с деца да се разправяш,верно не е работа,лично аз не бих си го причинила Stop

п.п.Нандьо,през пост,през два,ясно е,че ние двете ще държим фронта тук,така че хич да не ти пука Naughty фейса с тия "воайори" трудно го възприемам за споделяне,то и тук ги има,ама поне са нелегални,а там легални и още повече се дразня Naughty как пък някой хора веднъж не намериха един отговор на даден въпрос,един съвет,една успокоителна дума или един коментар за някоя интересна детска снимка...странни хора-странни идеали,да,ама важното е да са там - У групата Mr. Green




Общи условия

Активация на акаунт