Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 33

  • 42 237
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 13 626
Aз накрая и оригиналният ще взема Grinning Алчна станах за тези ружове! Много са различни от MAC, и като наситеност и като усещане и нанасяне. Не бих казала по-добри, просто различни.

# 181
  • Мнения: 31 233
Наистина са много различни.

# 182
  • Мнения: 3 675
Жаки°, имах предвид, че не съм доволна от трайността на MSF, когато са сложени на клепачите/ върху очите/ на подвижния клепач или като хайлайтер под веждата. Аз ги използвам и за тази цел, но при мен изчезват и трябва да ги подновявам  Rolling Eyes Sad

А сега искам да благодаря на всички дами, които ми харесаха подписа, за милите думи!   bouquet Благодаря!   bouquet

iv4enceto_91, на мен също много ми хареса последното ти гримче  Heart Eyes Ако продължиш да нанасяш по този начин сенките, според мен няма да сбъркаш.  Peace
malvinka88, ти също отново ми хареса! Винаги показваш много интересни цветове  Heart Eyes
a.l.e.n.a, ех....няма угодия  Confused Ако трябва да съм честна с теб...на мен много ми харесваше на снимките от преди, когато не се гримираше или беше с много дискретен грим (молив, спирала). Тогава някак лицето ти грееше, изглеждаше по-млада, свежа и безгрижна. Нещата от последните снимки на мен ми идват малко в повече, но все пак аз не съм те виждала и в действителност може гримът ти да изглежда по-различно  Peace Съгласна съм с kopche за ружа. Според мен си много красива и колкото по-малко грим носиш, толкова по-добре, а с такова нещо не може да се похвали всеки.   
 


# 183
  • Мнения: 13 626
Ясно Simple Smile При мен седят както всички други сенки, тоест няма мърдане докато не ги изтрия. А в тази зона определено не напластявам нищо и ползвам супер мекичка четка.
Аз май като се замисля освен Лайтскапейд всичките други mfs ги нося като сенки. Най-вече прословутият Earthshine. Oт много носене вече започва да пада готиният винен цвят Sad Дано да не е бил само отгоре.

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Благодаря B&C, както и на всички други отново.  Hug
Лошото е, че като затворя окото и сякаш идва прекалено тъмно или пък скучно. То не е едно.  ooooh!

# 185
  • Мнения: 3 675
Лошото е, че като затворя окото и сякаш идва прекалено тъмно или пък скучно. То не е едно.  ooooh!
E, ти няма да вървиш по улиците със затворени очи!  Laughing
Не знам, на мен не ми изглежда скучно и много ми хареса.  Heart Eyes

# 186
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Лошото е, че като затворя окото и сякаш идва прекалено тъмно или пък скучно. То не е едно.  ooooh!
E, ти няма да вървиш по улиците със затворени очи!  Laughing
Не знам, на мен не ми изглежда скучно и много ми хареса.  Heart Eyes

И ти си права, ама докато се гримирах и затварях готовото око някак се чудех дали не е много тъмно и как ли ще изглежда отстрани. Може би защото за първи път се правя по този начин и не съм свикнала.  Flutter

# 187
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Blagodaria vi, ne ochakvah da se haresa tolkova.  Embarassed Cherviloto e Avon Ultra Color Rich v cviat Pout (Cream)

Благодаря!  newsm51

# 188
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
Денси носиш ли си Nars O
защото аз сега се намазах здраво със Супер О  и толкова готин руж отдавна не съм имала Heart Eyes То седи наистина като след.... Mr. Green Чак сега ми станаха ясни тези имена Joy

Хахаха, аз днес също съм стабилно намазана със Супер Оргазма - готин е, ама като селска девойка съм в бузите, беее, не мога да се възприема. Ще го помъча още малко, щото пък много ми харесва така да си го гледам  Joy На очите съм с нюд грима на Жаки, но изобщо не се харесвам - толкова ми смалява оптически очите, че няма докъде. Не е моят грим това. Нося нюд постоянно, но винаги цвят по-тъмен от кожата ми - като сложа светли сенки и все едно съм без очи, дори очната линия не помага.

А двойния хайлайтър на Алверде го носих на гримовата среща, аз също много го харесвам, макар че единствената му употреба да е за очи според мен.

# 189
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Жаки, много е красив този корал  Heart Eyes имам нужда от нещо такова - ще се огледам  Heart Eyes

Ноеми  Heart Eyes честита радост  Hug сякаш някой ми го е показвал това произведение  newsm78

B & C  Hug права си, че няма угодия, затова трябва да угаждаме на себе си  Hug много благодаря за откровеността, а без грим имам буквално детска физиономия  Blush

# 190
  • Мнения: 13 626
Жаки, много е красив този корал  Heart Eyes имам нужда от нещо такова - ще се огледам  Heart Eyes


А този с частичките, който ти показах на срещата в Хепи намери ли го? Той още по-добре седи, защото на живо не е толкова ярък като матовият.


gadamer каква селска девойка  Mr. Green Ти пък на живо си толкова красива, че няма на къде повече. И кожата ти е супер и спокойно можеш да си носиш такива ружове.
И между другото ми напомняш за тази актриса, но си по-хубава от нея
Скрит текст:

# 191
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
не съм ходила още  Cry

имах един по-ярък орал с блясъци, който ми беше прекалено силен  newsm78

моля да ми припомниш номера на твоя  Praynig  bouquet

# 192
  • Мнения: 13 626
DS 470   Heart Eyes

Tрябва да направя грим с тази сянка, никога не съм я снимала. И също така с един друг готин цвят на който му казвам Мис Пиги. Все едно кожа на прасенце: бледа, розовичка и матова.

# 193
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
wow, a той инглотски ли е  Rolling Eyes

Благодаря за номерчето, записвам си ги в телефона  Heart Eyes



Как си знам аз, че за 5 минути ще ме светнете вие, аз след цял ден търсене само се омотах. Аз също си мислех за пигмента Ванилия, притесняваше ме само, че ми се струва златисто, а както казах имам Албатрос и да не се дублират. Другият вариант май е Nylon така като гледам не е толкова златист.

съжалвам, че съм написала сянката, вместо пигмента  Blush има и двете и исках да напиша да вземеш пигмента, а не сянката  ooooh! обаче така съм го компилирала ooooh! и съкратила, благодаря на момичетата за адекватните намеси  Blush (при мен умората си казва думата в последните дни изобщо  Confused но влизам тук чат-пат да "почивам"  Blush и правя глупости Simple Smile )

сянката съм я ползвала за озаряване - под веждата, над устната (под носа) и под очите, тя е матова с много фини блясъчета, умерени

пигментът  - вече е ясно д ане го описвам, но не е златен  Blush

от суоча и на мен ми се струва, че найлонът е най-близък до твоята идея  newsm78

ти от кой сайт ще поръчваш?

# 194
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 335
 Жаки,  Embarassed Embarassed Embarassed  Много е красива тази актриса, поне 5 % да приличам на нея, ще е чудесно. А гримът й на тези снимки е страхотен, това е наистина грим, който на мен ми подхожда. Червилото е много хубаво, чудя се кое ли е?

Днес минах през The Mall да пазарувам, но толкова бързах, че само прелетях покрай МАС и жално погледнах през рамо, мерна ми се нов стелаж от колекция, която отдавна има в сайта, но не можах да видя на място  Sad

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 22:38 от gadamer

Общи условия

Активация на акаунт