Баба Марта тук е вече, пролет чака ОКТОМВРИйското човече!

  • 17 634
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Записе и благодаря за темата
Мен ми от1ете 1 ден след закъснението,но аз някакси го предчуствах
Бебо стана от 1 единствен полов акт,когато знаех,че ми е овулацията Simple Smile)
относно Доплерите-не работят само на батерия,моят ще го ползвам на ток

# 16
  • Мнения: 190
На мен първата бледа чертичка ми се появи 3 дни преди деня за М.  Grinning очаквах и мерех БТ
после пуснах и кръвен, за всеки случай.  Flutter а си мислех, че сме изпуснали, защото на милото му се наложи да пътува точно в деня на О.

# 17
  • Мнения: 40
Честита ни нова тема. Благодаря,Елиза!
Колко сме много Simple Smile
Октомври месец се очертава сериозен бебевалеж Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7
Цоп и от мен.Леле,много сте изписали,в предната само 2 пъти успях да постна...Браво,браво,ей тъй искам да се множим като пчелички....
Цитат
Цитат
Записе и благодаря за темата
Мен ми от1ете 1 ден след закъснението,но аз някакси го предчуствах
Бебо стана от 1 единствен полов акт,когато знаех,че ми е овулацията Smile)
И аз,тъй,и аз...ама ММ не знаеше,че е малко нарочен стриптийза,хаха... hahaha
Ами ще ви чета...Аз витамини пия-не са вредни,като ги изпия и спира да ми се гади.и фолиева пия.И се мъча да не давам да суче на беба,поне нощем,ама снощи беше ад!Иска си цицката,и туй то!...Адски изморена съм,чистя,готвя,гледамбеба и болната мама и силите ми са до никъде...оплаках се.Успешна темичка,и аз в петък съм на 1 преглед,дано видим малкото бобче!Замотала съм се,та утре извънредно ще правя мартенички...че баба Марта иде!Този път ще си пожелая двойно желание  Crazy Mr. GreenЗа гинеколог-не съм ходила от секциото  Embarassed...Леко бременеене мамчета,и само хубави резултати!

# 19
  • Мнения: 90
Запис Hug
Didka, много неприятна случка с майка ти, дано се вьзстанови по-бьрзо  Peace
С мартенички предвидливо се сдобих като си бяхме скоро до БГ, защото с моите две леви абсурд да успея да измайсторя нещо...мога да правя само гривни от два усукани конеца, и то не без зор  Laughing
За теста - аз видях EFP сутринта на 27-ми ден от МЦ.
Май в тази темичка ще посрещнем баба Марта, дано ни носи само хубави новини на всички  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 740
Добро утро, майчета!   bouquet Темата е страхотна! Не мога да и се нарадвам, зачетох някоя от статийките в началото, но ще имам още доста време да им се радвам! Едно голямо БЛАГОДАРЯ за хубавата тема! И аз съм подготвила мартенички, а синчето си направи собственоръчно негова, е и свеки му помогна малко Laughing Що се отнася до тестовете за бременноста, моят отчене на 13тия ден след О., като на 11-тия имах зацапване, то май затова се и престраших да си направя тест преди закъснението. Хубав ден от мен!   bouquet Hug

# 21
  • Canada
  • Мнения: 649
Добро утро! Simple Smile
При мен тестът отчете на втори ден от закъснението, но имам изключително точен МЦ на 28-29 дни. Вярно, чертичката беше бледа, но беше там!
И при нас бебчо е станал от раз, както се казва. Но сега като връщам времето назад - явно съм била в овулация. Предните 2 бебета станаха в много странно време - каката на първия ден след МЦ, а малчо- малко преди МЦ. Явно като е писано да стане - ще стане... Mr. Green
Хубав ден ви желая. Отивам да се приготвям за работа, а децата - за градина.

# 22
  • Мнения: 7
 Добро утро и от мен  Hug  Hug
Странното ,че на мен теста ми  отчети на 5 ден от закъснението  Thinking Въпреки ,че цикъла  ми е точен на 28 дена  Crazy А бях сигурно още много преди това, даже в деня ,когато трябваше да ми дойде имах въпросното зацапване при инплантирането ...  #Crazy
Благодаря Елиза ,че ме записа   bouquet   bouquet

# 23
  • Мнения: 170
Започнали сте нова тема! Браво на Eliza, много хубаво я е направила! Приятно ти става като влезеш Simple Smile Гледам, че не съм записана с термин, макар че го писах, но май така е по-добре Simple Smile Аз вече тотално се обърках - различните калкулатори дават различна дата. Вчера си свалих едно приложение на руски, което ме изкара с термин 13.11.  Shocked Е, може ли да има две седмици разлика при калкулаторите?! Или рускините бременеят по-дълго  newsm78  Да не говорим, че аз раждам винаги по-рано отколкото са казали лекарите, значи наистина става сложно!

# 24
  • Мнения: 669
При мен МЦ от повече от година е на 24-25 дни, доста по-рано ми идва /след като спрях противозачатъчните ми се размести/, и последния цикъл ми беше на 17,01. На 14,02 вече бях сигурна, че има нещо след като не ми беше дошло и на 14,02 си направих теста и си излезнаха доста отчетливи 2 черти. А Ов. ми е била на 27 - 28,01,2013 - и точно тогава и двата дни правихме - та е една от двете дати датата на зачеването.

# 25
  • Мнения: 182
Прекрасна нова тема  Hug

Моето мъжле имаше РД на  7.02 и исках подаръка му да е теста с две чертички. Направих си теста на 06.07 и бях на 7мото небе, казах му на него ,че ми е дошло, исках изненадата да е още по- голяма.
На следващия ден сложих теста  в една голяма кутия, украсих я. Няма да забравя изражението му след като видя теста, само повтаряше, " знаех си, знаех си" започна да ме прегръща, да ме целува  Flutter

Уникален момент  Simple Smile

Аз днес пак съм на преглед от 13 часа и не трябва да ям и пия нищо до тогава  #Crazy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Добро утро, момичета  Hug
Благодаря за хубавата темичка   bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 938
Добро утро! Страхотна темичка с много полезни линкове! Благодарим на авторката! Simple Smile
При нас бебо кога стана може само да гадаем. Всеки месец до сега следяхме овулацията и знаехме кога си правим бебе, но то не става. Този месец(вече януари) уж нямаше да има овулация и нямаше как да забременея и то пък тогава реши да се появи-явно е чакало само да си дойде не да му даваме зор  Laughing

# 28
  • Мнения: 11
добро утро майчета
и аз да благодаря за новата темичка   bouquet дано да е на късмет
моят тест го направих три дни след предполагаемият МЦ исках да го направя и по рано но реших да не хабя теста че преди това предните месеци похабих няколко.
Мъчи ли ви вече запека аз пробвам с киви на гладно всеки ден но това не ме ощастлевява

# 29
  • Мнения: 13
Привет момичета,
днес е големия ден за мен, на преглед съм от 16ч, но вчера късно прокървих с ярко червена кръв, после не се повтори, но сега имам кафеникаво зацапване. Много се надявам ембриона да си е на мястото и да няма големи поражения, но каквото сабя покаже.  Praynig
За теста да кажа, че аз направих първия преди да ми закъснее и отчете ясна втора черта
Благодаря на авторката за хубавата темичка, дано продължа да я следя и оттук насетне  Hug

Общи условия

Активация на акаунт