Отговори
# 60
  • Мнения: 327
Въпрос: преди малко навън се спънах и паднах на една страна леко по гъз, мъжо омекоти удара като се опита да ме хване последния момент. Може ли да стане нещо?

# 61
  • Мнения: 55
Ако не си ударила корема, мисля че няма проблеми. Все пак се следи за странни болки, зацапване и т.н.

# 62
  • Мнения: 327
Не съм удряла корема, но се притеснявам.

# 63
  • Мнения: 27
 newsm10
Въпрос: преди малко навън се спънах и паднах на една страна леко по гъз, мъжо омекоти удара като се опита да ме хване последния момент. Може ли да стане нещо?
Даа синка на дупето, бебето е добре защитено Wink Мен преди 4 седмици кучка така ме удари с лапи в корема ,че имах две лилави лапи ,но проблем нямаше Hug
Мен за килограми ме следят от предния преглед 8 г.с и сега като ходих и видяха същите кг ме изгледаха доста странно ,та не разбрах добре ли е или зле Crazy Аз от началото не съм качила и грам даже съм - но докога newsm78
Има ли някой с киселини ? Как се справяте? Аз съм като огнедишащ дракон Sad
Хляб само бял ,не харесвам миризмата на другите

# 64
# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 691
  bouquet

# 66
  • Мнения: 55
Аз съм със заболяване от което по принцип имам страшно много киселини. Сега е ужас! Търпя, защото редовните хапове не мога да ги пия, а не искам да прекалявам и рискувам със талцид и другите подобни. Чувала съм, че 2-3 фъстъка могат да помогнат (не бива да се прекалява, нали са алергени). Помага и да спиш на по-висока възглавница, така че горната част на тялото да е леко повдигната и да не могат да се връщат киселините. Както и не бива да се смесват сладки и кисели/солени храни Simple Smile и да не се ляга веднага след хранене.

# 67
  • Мнения: 218
Да ни е честита новата темичка! Дано споделяме тук само приятни моменти и радостни новини.
Pampers, виждам, че си почти в 13 г.с. Ти прави ли вече БХС? Има ли някой, който да сподели резултати? Ох, аз пак съм със зацапване. Вече за 3-ти път. Започнах да се притеснявам вече. Почти всяка седмица съм на дуфастон. Да минава и този първи триместър. Как ще издържа до 26 -ти март не знам. Дано не се налага да ходя по спешност нещо де.

# 68
  • Мнения: 4 069
Запис в новата тема, сега се връщам да я изчета, че цял ден нямах възможност.

# 69
  • Мнения: 5
Да ни е честита новата темичка! Дано споделяме тук само приятни моменти и радостни новини.
Pampers, виждам, че си почти в 13 г.с. Ти прави ли вече БХС? Има ли някой, който да сподели резултати? Ох, аз пак съм със зацапване. Вече за 3-ти път. Започнах да се притеснявам вече. Почти всяка седмица съм на дуфастон. Да минава и този първи триместър. Как ще издържа до 26 -ти март не знам. Дано не се налага да ходя по спешност нещо де.

Спокойно...колко е лесно да го кажа ама преди няколко дни и аз се бях притеснила като теб. Няколко дни си почвай. Да не си била на преглед или да те е боляло коремчето преди да се появи зацапването?
Аз от както разбрах, че съм бременна съм си на дуфастон, така че за него няма проблем. Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 121
Запис ит от мен в новата тема Simple Smile Ох, и аз все нямам време да следя всичко написано, че съм на работа от 9 до 18.
Аз днес си запазих час за следващия скрининг, в 20-та седмица, че вече дори бяха запълнени часовете за април.
Аз съм зверски гладна по няколко пъти през деня, а дори понякога ми се струва, че колкото и да ям, няма насита този глад. Дадоха ми съвет да си слагам малко сода в кисело мляко, което убива глада и можеш да издържиш до нормалното време за ядене.

# 71
  • Мнения: 3 233
Pampers, виждам, че си почти в 13 г.с. Ти прави ли вече БХС? Има ли някой, който да сподели резултати?
Вече съм в 13-та, ама не ми се занимава да намествам лентичката  Mr. Green
Минах БХС. Днес се чух с акушерката за резултатите и каза, че всичко е идеално и няма място за притеснения. Теб какво точно те интересува? Първо ми задаваха няколко въпроса, чиито отговори попълниха на една бланка. После АГ-то измерва ембриона и продължи да попълва бланката, а на следващата сутрин дадох кръв заедно с бланката за изследване.

Пожелавам ти скоро да изчезнат тези зацапвания и да си по-спокойна!

veselotof, бебчето в теб е много добре защитено. Така, че при външни травми ще пострадаш само ти.Тя природата го е измислила.

Аз съм -3 кг от началото на бременността. Апетит заради  Sick нямам. А и ако имам, заради ужасната диета няма какво да ям, така че по-добре без на този етап. Ще видим на следващия преглед как вървят кг, но ще е в края на другия  месец.

# 72
  • Мнения: 32
Здравейте момичета и аз да се включа в темата.Термина ми е на 30 септември .Мен нещо сън не ме хваща вечер, не знам вие как сте но това е всяка вечер и направо полудявам.Приятна бременност и накрая здрави и хубави бебета на всички Grinning

# 73
  • Мнения: 15
днес се сетих, че есента си купих карта за отстапки и щях да ходя да "почивка"(тая дума я мразя) ама май ще си остана с надеждите. С корем не се правят процедури Sad

# 74
  • Мнения: 3 233
днес се сетих, че есента си купих карта за отстапки и щях да ходя да "почивка"(тая дума я мразя) ама май ще си остана с надеждите. С корем не се правят процедури Sad

Защо не я продадеш/подариш на някой?

На мен ми бяха подарили една терапия за лице и още не съм я оползотворила. Дано ваучера няма срок. На него нищо не пише, освен името ми. newsm78

tedihristova, добре дошла! Ако искаш да бъдеш добавена на 1-ва страница, пиши на Септемврийки  Mr. Green

Аз пък привечер съм най-зле докато не заспя. Направо умирам от корем и  Sick Много ми се иска да си лягам по-рано и да пропускам част от тези екстри, но пусти навик да лягам късно.....Нощо време се будя само веднъж за тоалетна и после малко трудно заспивам, но не ми е кой знае какъв проблем.

Имате ли планове за 8-ми март?

Общи условия

Активация на акаунт