Отговори
# 690
  • Мнения: 2 965
Диадра, не се притеснявай, не е късно да пазаруваш в 7-ми месец. И аз тогава започнах пазаруването с първото си дете. А за раждане, кърмене и т.н. не се притеснявай, всичко ще си дойде на мястото, никой не се е родил научен. Ще  се справиш, всички ще се справим! Hug

# 691
  • Мнения: 398
Здравейте, днес съм много затрупана на работа.
Видях, че обсъждате много полезни теми.
Памперсче, ще се радвам да споделиш твоя списък.
Като ви чета колко сте запознати с повечето бебешки неща, аз имма чувството, че от луната падам. Нямам си и идея за нищо.
С пазаруването мисля да почнем в 7-ми месец като си дойде ММ.
Прочетох какво коментирате за майките студентки и много се заинтересувах, ще обмисля и може и аз да пробвам и без това от доста време се каня да запиша магистратура, че нямам. Някой беше постнал тема за майките студентки, сега ще се върна да я намеря:)

# 692
  • Мнения: 398
Сега видях и аз, че съм се преместила едно квадратче напред. Вече съм във втория триместър!!! newsm44

# 693
  • Мнения: 67
CurlyD, ще се организираме двете да отидем на някоя от лекциите на ЛЛЛ и ще се запознаем с консултантки.  Wink Предполагам там ще ни дадат информация и за много други неща.

ллл УТРЕ - "Заповядайте на 8 март, петък от 10 часа в детски клуб „Невеляшка” (ул. „Кестен“ №14, под ВиК) на Бебешко кафе. Имате въпроси за кърменето? Задайте ги на Бебешкото кафе!"
иМАТ СРЕЩА УТРЕ .. искаш ли да отидем?

# 694
  • Варна
  • Мнения: 135
Kikito86,бързо възстановяване и прибиране у дома  Hug

Туитито,и ти да се оправяш бързичко.

Soho doll,аз съм с много проблемни бъбреци и си мислех,че вече ще ми започнат проблемите с подуванията,но засега съм ок(да чукна на дърво).

Den4o,а дано при всички ни вече спре това пусто гадене Praynig

Sophie PP,да,нормално е по време на бременност да ти кърви носа.Аз всеки ден почти си имам и тази екстра,но само като нишки кървави.

Днес ходих на първата си лекция в мола-а.Темата беше за алергиите.В общи линии нищо ново не научих,но поне затвърдих това,което съм чела .Доста далечко ми идва обаче мястото  ooooh! .Следващият път ще се ориентирам в близкия до нас център.

И сегаа да се похваля-вчерашната ФМ мина чудесно.Много съм щастлива,че всичко засега ни е добре  Heart Eyes Heart Eyes .Терминът ми се измести с 10 дена напред и вече е 14 септември .Мъжа ми се спече и не успя да влезне с мен в кабинета  hahaha .После се опитвах да му обясня кое какво е ,ама на 2Д е трудна задачка да се различи от него  Mr. Green

Реших да не правя БХС сега ,защото ми е много плаваща вероятност това изследване.Точно се поуспокоих и не желая не дай Боже да видя нещо притеснително,което дори не дава гаранция.Има случаи при 1:60 се ражда здраво дете и такива при 1:250-болно.Така че реших най-накрая да се усмихна и да се радвам на бебчето  Heart EyesВярвам,че ще е здравичко  Simple Smile



# 695
  • Мнения: 327
Moмичета, в понеделник ще се записвам на ЖК. Досега не са ми пускани никакви изследвания. Предполагам, че тогава ще ги правим. В 13:00 ми е часа. Та въпросът ми е трябва ли да са на гладно и жадно, защото до 13:00 трудно ще остискам поне без течности?

# 696
  • Мнения: 67
Moмичета, в понеделник ще се записвам на ЖК. Досега не са ми пускани никакви изследвания. Предполагам, че тогава ще ги правим. В 13:00 ми е часа. Та въпросът ми е трябва ли да са на гладно и жадно, защото до 13:00 трудно ще остискам поне без течности?

Ако ти е ж 13 часа няма да стане.. изследвания се взимат сутрин...
ще те пратят на другия ден сигурно... вземат ти кръв около 3-4 епроветки и урина стерилна..., аз си купувам от аптеката стерилно коктейнерче ставам рано сутрин взимам душ подсушавам пишкам малко пак се измивам и подсушавам , закривам влагалището да няма смесване ако има гъбички или бактерии и после пишкам в казанчето.. тя епроветката е мъничка... и така... до 2 часа можеш така да я занесеш най-късно до лабораторията...



Моите изследвания излязаха... притесмнена съм ,че имам и бактерии и ... се филмирам.. :/подяволите само съм бременна не съм болна...

# 697
  • Мнения: 327
 Благодаря за отговора!

# 698
  • Мнения: 142
Някоя от вас има ли нещо като мускулна треска на корема? Усещам точно такава, а нито съм тренирала, нито са ме стискали ластици...да не би да е нещо от разтягане на мускули и т.н.?  Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 67
Момичета от Варна утре някой сутришно кафенце в 10 с лекция за кърменето от ЛЛЛ ?
Има ли желаещи

# 700
  • Мнения: 137
Бих желала, тъкмо и аз гледах датите, но в работно време няма как.
Аз ще оставя за 16.03 в Майчин дом, ако не съм в командировка нея събота. Дано не!!! Praynig

# 701
  • Мнения: 67
Момичета отивам на кино, като се върна ще ви пиша...
Пазете се:)

# 702
  • Мнения: 3 233
иМАТ СРЕЩА УТРЕ .. искаш ли да отидем?

Аз още не ставам много за излизане. А и предпочитам да отида на някоя от лекциите за кърменето, където показват всичко нагледано и обясняват на широко. На бебешките кафета се събират вече родили мами с бебеците си и си лафят основно за нещата от живота и техните бебета.

Bebitka, мислех и аз да ходя и щяхме да се засечем  Mr. Green Отказах се, защото видях, че мой приятелки ще са там, а още не сме казали, а и не всички лекции си заслужават, както сама си е убедила в това.

veselotof, щом си следобяд на пеглед, ще трябва да отидеш сутринта да пуснеш изследвания, защото са на гладно.

# 703
  • Мнения: 327
Pampers, благодаря!
CurlyD, на кой филм?

# 704
  • Мнения: 120
Тази тема тотално я изпуснах, изписа се за 2-3 дни, а аз даже не можах да разбера какво обсъждате  Mr. Green Ама нищо, надявам се другата да мога да я следя.
Мамите, които ще почват курс, да разказват после  Hug
Поздрави   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт