Италия, 136 пролетни усмивки

  • 23 190
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710
За Кремона знам малко и все свързано с музиката - инструменталните ателиета на Страдивари, Гуарнери, Амати. По всяка вероятност има интересен музей за разглеждане. Дргото което знам е че в средновековието Кремона е бил голям център музикален, Монтеверди май е най-известният произлязъл от там. От там можеш да вземеш  влак и да отидеш да видиш Пиаченца, например. Много приятен град е, ходила съм там. Павия също, може би Парма. В общи линии не мисля, че ще скучаеш, ако проучиш добре околностите. Не мога да ти кажа нещо повече, защото никога не съм била в Кремона.
Но виждам, че Милано е на 100 км от Кремона, така че няма да скучаеш:) Регионалния трен и си там:) Като гледам картата лаго и Гарда също не е особено далеч.

Последна редакция: чт, 28 фев 2013, 22:43 от 10 c's

# 31
  • Мнения: 5 710
Льоли, аз бях останала с впечатлението че няма у нас
Лакчетата тук са 5,50 май. Аз имам няколко червените гами са.. су-пер.

# 32
  • UK
  • Мнения: 1 918
Льоли, аз бях останала с впечатлението че няма у нас
Лакчетата тук са 5,50 май. Аз имам няколко червените гами са.. су-пер.

Тука май са към 20 лв, а шишенцата са много малки. Но може да не ми е актуална информацията, ще проверя и ще докладвам! Точно нещо в червената гама ми се искаше. Между другото, днес си мислех, че нищо готино никога не ми се случва, когато съм с нелакирани нокти. Карма- намацах ги пак, стига са почивали!  Laughing

# 33
  • Мнения: 5 710
аз сега гаресвам ярко червени нокти:) доматено червени, ферари .. такива цветове
малко ми писнаха тъмни цветове, ама това е щото и зимата ми писна вече
имам на Мавала един нов безцветен който изглежда леко розовеещ но всъщност няма ниакъв цвят, аз все не мога да докарам това  безцветно, което ми харесва.. но понеже имам нов мега пръстен и не ми отива с лакирани нокти затова съм с безцветен:)

# 34
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
И аз да се запиша в новата тема  bouquet
Аз на Мавала имам едно червено, Bordeaux номер 69, готино е.
Лени, ако имаш път към някоя Сефора, попитай за Dragon номер 475 на Шанел, уникален цвят и трайност точно в твоите цветови предпочитания Peace

# 35
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ами аз ща не ща пак при вас  Embarassed ...питах за Кремона, защото ще пращам моя син на лагер за две седм. през лятото и в последствие реших да се разходя и аз. Но не знам какво ще правя там, дали ще мога да прескоча до някой съседен град, как е уреден транспорта, кола ли да наема, какво интересно има наоколо.... приемам всякакви съвети  Praynig Благодаря ви предварително!

Аталанта, зоната е много приятна и до на лятос има време  Laughing
ще прегледам и ще се включа с предложения, междувременно хвърли едно око на трипъдвайзор  Laughing
кажи за колко дена се каниш, да направим някакъв маршрут (с кола под наем, разбира се, никакъв смисъл няма да се занимаваш с местен транспорт)

Барбич
, не още  Laughing
просто нямам време в момента  Confused

# 36
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Благодаря ви 10 c's и feiam  Hug Две седмици ще сме там. Докато баткото свири и се учи по цял ден, аз и малката ще ма'аме крачоли по улиците и ми се иска да разгледам колкото се може повече. Мноого харесвам Италия, а не съм ходила от години  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 710
Честита баба Марта, дружки! Бъдете здрави и усмихнати! Наздраве:)


# 38
  • UK
  • Мнения: 1 918
Честита Баба Марта и от мен!  Sunglasses  bouquet

# 39
  • Мнения: 402
Мале какво е хубаво това горе ! Hug Hug - масата на Лени ...
От мен мерси. Hug
И пак от мен ,ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!!
Да сте живи и здрави ! Hug

п.с. Льоли,много оригинално !!! Peace Mr. Green Hug

# 40
  • Мнения: 402
И докато другите станат ,да кажа че снощи съм залягала буквално от смях.... Joy
Театърът беше една комедия,от няколко различни части - в една от тях се разправяше за сътворението на света и Господ ,ден по ден.... Joy- страхотно,как ги измислят тези работи,незнам.. Peace
По едно време направиха и публиката да пее..

Естествено подобно преживяване много допринесе за хубавото ми настроение днес ! Peace

# 41
  • Мнения: 2 603
Честита Баба Марта!

# 42
  • Мнения: 170
Честита Баба Марта и от мен! Да сте живи и здрави!
calatea, хвърли, ако искаш едно око на  нашите снимки  от Puglia. Най-много ни харесаха Alberobello, Ostuni, Otranto, Polignano A Mare и всички гледки край морето. От върха на тока нагоре до Таранто има страхотни местенца и пътят върви почти изцяло до морето. Пак ми се ходи  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 765
Честита Баба Марта, много го харесвам аз този празник, без трапези, само радост от пролетта, която е на път!

Лени и Льоли -  Laughing. Оригинални  Peace Laughing.
Деси-Якамоз, много хубава класическа мартеничка, и аз много харесвам такива семпли (т.е. без жълто и лилавко и Хелоу Кити  Mr. Green)

# 44
  • Мнения: 2 603
Да, и аз такива най-харесвам и гривнички, защото са най-лесни за закачане. Миналата година си правих мартеници в къщи, защото бях в истанбул, тази година нямах особено желание да ви кажа. Може би малко заради спомените от миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт