Отговори
# 45
  • Мнения: 425

Добро утро! HugЧестита  Баба Марта!
Аз си започвам с моите проблеми Laughing.Понеже от днес трябва да започна дуфастона и до сега се спирах да чета листовката вътре,понеже се знам каква пъзла съм,сега взех че я прочетох.Голяма грешка.Тези от вас които  са го пили,имате ли ли сте изразена проява на страничните ефекти?Аз съвсем на скоро си гледах млечните жлези,но другите неща.... ThinkingАз съм си странен случай.Когато трябва да взимам лекарства винаги го правя в присъствието на някой в къщи,защото все си мисля че ще ми стане нещо,срамота,раждала жена hahaha

# 46
  • Мнения: 965
Добро утро красиви!Честита баба Марта.Нека донесе на всички ни освен,мн.здраве,щастие и късмет и на всички ни  EFP.Аз нямам болки но БТ се повиши и е 37.5,аз май се разболявам #Cussing out

# 47
  • Мнения: 1 056
Пу за мен и в новата тема, Честита Баба Марта, много радост и щастие. Връщам се да ви чета  newsm51

# 48
  • Мнения: 1 056
Аз да споделя, вчера си пуснах хормоните - половите. Всичко ми е в норма, не ми се ще да пълня темата с излишни неща и за това няма да ги публикувам. И 5-те хормона са в норми, ще ги занеса на гинеколожката, която смятам да посетя около предполагаемата О, за да види има ли фоликулче и ще пусна и прогестерон. Днес милото е на спермограма, така че ще стискам палци и там всичко да е ОК.
Прегръщам ви и пожелавам прекрасен празник и хайде една мартеничка с две чертички някой да изкара  Praynig Hug

# 49
  • Мнения: 931
Добро утро и от мен и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, пожелавам ви да съвсем скоро да видите две чертички  Hug
Прити успокой се , винаги си давала хубави съвети на момичета , предполагам на повечето са били от полза.
Чери ти също мила, винаги си помагала и доста неща са ти ясни , така че ц..ки и за теб
Айде да не се разваля и тази тема, всеки се опитва да помогне , не е нужно да се стига до там.
Маги супер за резултатите , много се радвам, дано сега и на мъжо ти да са ОК и да се успокоиш и да дойде бързо бързо беболинчо.
Радинка има гадни вируси сега , пази се.
Росена , мерси за кафенцето.
Дани
и аз малко от твоя прашец  newsm79 newsm79 newsm79
Флоретка дано да сте сгащили яйцето тоя месец. Следя те  Wink
Ако пропускам някой  Hug

# 50
  • Мнения: 1 056
pepitta_84 - много ти благодаря да ти се връща тъпкано пожеланието иии всички другия месец в отчетни  Hug

# 51
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро

Бени,прегръщам те
Нели,дано да ни зарадваш с две черти на 8 ми март
Маги,браво за хубавите изследвания
Росена,благодаря за кафето.За проявени странични ефекти от Дуфастон не съм чувала.И небременни,и  бременни го гълтат като бонбонки
Дикси,ама много си нетърпелива  Laughing
Дисни,и ти нямаш търпение,а?

Аз стягам багажа.Измитаме се за уикенда.Ще ми дойде баш там,ама съдба.Ще се опитам да ви следя

Последна редакция: пт, 01 мар 2013, 10:09 от Milena___

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Записвам се за да ви следя...
Успех на всички и дано позитивният дух се завърне тук...
Честита баба Марта

# 53
  • Мнения: 143
Добро утро и от мен!  Hug Hug Hug Благодаря за новата темичка, и пожелавам на всички мацки Честита Баба Марта! Дано само  EFP preggo  ylinfant stork-boy stork-girl ви донесе!
 като знам колко го искаме с мъжо това бебе, и баткото как всеки ден ме пита има ли бебе в коремчето..   Hug  bouquet Grinning Joy smile3503 Ей, весело и ползотворно прекарване на празника, а аз смятам една почивчица да си направя през уикенда и ще пиша в понеделник как е минало при доки! Я да питам аз за всеки случай - дали е нормално вече да не ме болят гърдите, а само да са напрегнати  newsm78 не помня как беше с първата ми бременност и нз дали е нормално?

# 54
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Дисни,кога реши да ходиш на лекар?Всичко ще е наред

# 55
  • Мнения: 143
Milena___  за понеделник сутринта си записах час. Че тоя моя доктор много ангаже иначе още днес ми и де да вървя. Ако нищо не види поне изследвания да пуснем.

# 56
  • Мнения: 2 003
Честита Баба Марта на всички вас!
Пожелавам ви да сте здрави, румени, засмени, бели и червени и съвсем скоро всяка една от нас види 2те най-вълнуващи червени чертички в живота си!  EFP Обичайте се и не забравяйте, че това е едно от най-важните неща за една здрава и сплотена връзка и с настъпването на пролетта, това ще доведе до нещо много хубаво и емоционално! Обичам ви!

# 57
  • Мнения: 1 512
Честита Баба Марта и от мен!
Хайде да се цопна и аз в новата темичка!  Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 328
Честита Баба Марта на всички   bouquet Бъдете здрави, щастливи и много  preggo

Има ли не чакащи ?

# 59
  • Мнения: 21 282
Скрит текст:
Тестът излезе отрицателен

Общи условия

Активация на акаунт