Отговори
# 60
  • Пловдив/Хихон Испания
  • Мнения: 60
Честита Баба Марта, мили момичета, много здрави, румени и засмени да сте всичките и на всяка по едно  preggo  ylinfant newsm30 passifier smile3504 а може и по две  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

Бени радвам се, че си пак при нас Hug
Ева и теб се радвам да те видя отново, липсваше ни  Hug Hug Hug

Questo sono io къде се изгуби бе мацка, взех да се притеснявам за теб.... Praynig Praynig Praynig дано всичко е наред Hug Hug Hug

Връщам се да ви чета  Hug

# 61
  • Мнения: 1 056
малката лисичка - ти за кой ден беше от не/чакащите, че казваш че теста е отрицателен? Докато не дойде гадината нали знаеш  newsm17

# 62
  • Мнения: 21 298
Скрит текст:
Ами трябваше от миналия ден да съм с МЦ ,а то се получи преди някакво кървене около 18-ти февруари ....

# 63
  • Мнения: 1 056
Аз успях най-сетне да се свържа с моята гинеколожка, за съжаление нямаше часове до края на другата седмица и ми записа за 11-ти март, тогава обаче на мен ми се пада 15 ден от МЦ и най-вероятно ще е минала О и няма да се види нищо на ехографа. Малко ми докривя, обаче аз съм си за бой хем знам колко и е натоварен графика трябваше още в понеделник да звънна за час. Но поне ще ми прегледа яйчниците и ако има нужда ще назначи изследвания. Не знам може ли да се види на вагинален ехограф, когато е минала О, дали е имало такава - някоя от вас дали може да сподели?

# 64
  • Мнения: 517
Честита Баба Мартааа  момичета кокичета нека щъркелите да ни донесат подаръчета на всички stork-girl stork-boy

# 65
  • Мнения: 76
Здравейте момичета, Честита Баба Марта ,да сте бели ,червени,живи, здрави,щастливи и бременни! Heart Eyes Нямаше ме една седмица и много сте изписали,връщам се да чета.Лек ден ! Hug

# 66
  • Мнения: 76
Не знам може ли да се види на вагинален ехограф, когато е минала О, дали е имало такава - някоя от вас дали може да сподели?



Да може,мен винаги ме гледа на вагинален ехограф.Ако е минала О. се вижда жълто тяло.

# 67
  • Мнения: 1 056
TedyKr - благодаря ти за отговора, поуспокоих се, че основната ми цел беше да видим преди О дали има фоликулче и т.н, а тя днес ме отчая, че нямала часове за петък и чак в понеделник  Hug

# 68
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Маги разбира се че ще види ако е минала ову , с подходяща техника и добър доктор . Не се притеснявай излишно щом и резултата от хормоните е добре.
Само да ви кажа Джъст ме май така и беше ника е видяла двете чертички , най прекрасната мартеница е получила .

# 69
  • Мнения: 718
Здравейте моми4ета и 4естита баба Марта.Запис4е  от мен.При мен мръсницата пак  ще идва БТ падна днес. Прити само това ще пиша 4е тонът въобще не е подходящ.Миленка питай Денис много е любезна аз също мисля че ти е хубава графиката.Хайде момичета кои са нечакащите да им стиснем палци.Еве  радвам се да те видя. Laughing

Последна редакция: сб, 02 мар 2013, 07:26 от nelkamilano

# 70
  • Мнения: 931
Момичета , на мен си появи едно белтъкоподбно течение , надявам се това да е признак за О.-та ми, добре че се отчетохме тая сутрин с ММ, ама и довечра няма да му простя, но сигурно ще е с утрешна дата, че довечера сме на парти и ще е як купон.
Айде пожелавам ви прекрасна вечер  smile3558и спокоен уикенд , ние малко ще се разходим през уикнеда, и като се върна ще чакам новини с две черти .

# 71
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Здравейте момичета  Hug Честита баба Марта и от мен. Днес времето е мн хубаво при нас и чак сега успях да седна на компа. С малкия поиграхме навън Simple Smile Хайде, някой да се похвали вече с някоя мартеничка от този тип   EFP  Hug Hug Hug....?!

# 72
  • Мнения: 740
Ау, колко сте изписали, момичета! Честита Баба Марта! Да сте румени,засмени и Баба Марта освен здраве да ви донесе много бебоносен месец! Да ви поръся за късмет и се връщам да ви чета, май ще ви дочитам и вкъщи
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 73
  • Мнения: 15
Честита Баба Марта!!! Бъдете здрави и усмихнати!!! На всички именници здраве и наздравеее... Simple Smile Simple Smile Simple Smile Hug Hug Hug smile3525 smile3525 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 74
  • София
  • Мнения: 328
Мале, днес ви няма никакви  :roll

Днес за първи път си направих тест за О и резултата беше бледа чертичка, т.е. отрицателен, но до 2 дни предполагам ще се насити.Почти половината ден бяхме навън с детето и съм адски изморена.
Честито на Just жалко, че не се похвали тук.

Общи условия

Активация на акаунт