Отговори
# 45
  • Мнения: 1 902
Браво,папа!Дано Пижо и Пенда са ти на късмет!

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Папа, стиснати палци и от мен  Hug Hug Дано баба Марта ти донесе желаното детенце  Praynig

# 47
  • Мнения: 1 502
Много късмет папа  Hug

# 48
  • Мнения: 881
Папа  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Hug Ехххххх,че на хубава дата,дано ти е на късмет Praynig

# 49
  • Мнения: 467
момичета, вчера пуснах смс на доктор Стаменов за резултат от биопсия, но не ми отговори, днес сутринта отново пуснах, но пак нямам отговор  newsm78 Моля за идеи да разбера резултата, без да изглеждам нахална,  Embarassed

# 50
  • Мнения: 2 259
Не съм влизала отдавна в тези теми.
Успех момичета и ви заразявам с най-малко едно,като  моите.
 Hug Hug Hug
Бъдете здрави   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 8 182
Честита баба Марта!

# 52
  • Мнения: 44
Може ли и тук да питам някой може ли да ми даде адрес на анонимен кабинет и дали ако ги помоля за имената ще ги нанесат и колко време се чака резултат? Мерси предварително

# 53
  • Мнения: 467
чака се поне седмица, не във всички градове става, в нашия - отказаха, макар че преди това съм си правила пак преди процедура в същия кабинет - КАБКИС - пиши в нета и ще ти излезнат резултати за различните градове

# 54
  • Мнения: 44
мерси за отговора пупи

# 55
  • Мнения: 39
момичета, вчера пуснах смс на доктор Стаменов за резултат от биопсия, но не ми отговори, днес сутринта отново пуснах, но пак нямам отговор  newsm78 Моля за идеи да разбера резултата, без да изглеждам нахална,  Embarassed
Първо се обаждаш на секретарките ( не за часове, а от администрацията) и ги питаш дали е готов резултата. Ако ти кажат, че е готов, ще помолиш да го занесат на док. Малко по-късно пак му изпращаш sms. При мен досега
е било все така (само за миналата година имам 4 поредни биопсии). Успех!!!

# 56
  • Мнения: 206
Здравейте, момичета! Имам час за първичен преглед за д-р Персенска през октомври 2013г., 19 -ти, събота. Може ли да ми кажете как приема, като работно време, винаги ли само със записани часове или може да се отиде и да се чака, въобще как е организиран приема в клиниката и през кои дни. Работя /9-17ч./ и излизането от работа ми е много трудно, да не кажа невъзможно, все се моля да ме пускат по - рано или да закъснявам. Това, наред с целия кошмар, ме съсипва и се превръща в допълнителна пречка. Още от сега съм се зашашкала дали ще мога да я посещавам докторката. Не че ако се наложи, няма и работа да напусна и да ровя по кофите. Благодаря ви предварително.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Galito81, по принцип лекарите преглеждат още от 7,00 ч. сутринта до късно вечерта (последният час, който дават, по спомен е за 20 или 20,30 часа, но с натрупаното закъснение от деня понякога има прегледи и към 22 ч.- 23 ч.).  Прегледите са със записан час, само по спешност приемат без час или ако с лекаря имате някаква конкретна уговорка. Аз самата нямам проблеми с работодателя си и никога не съм имала претенции за часовете, тъй като не представлява трудност да изляза от работа. Предполагам, че ако обясниш на д-р Персенска и записващите часове, че си силно ограничена заради работата, то те ще се постараят да ти дадат час в удобно за теб време.

# 58
  • Мнения: 206
Благодаря ти, max17! С такъв дълъг работен ден за лекарите, все ще се вместя в графика  newsm44

# 59
  • Мнения: 428
Galito81, по принцип колкото и уговорки да направиш с Персенска се приготви за варианта да отсъстваш от работа. Часовете ги дават секретарките и като кажеш, че искаш рано или късно ти отговарят - Ами свободно е в 11,20 или в 15,40 ч. примерно.

Общи условия

Активация на акаунт