Отговори
# 30
  • Мнения: 96
Момичета може ли някой да каже колко излизат предоперативните изследвания  в клиниката;
ПКК, t на кървене, t на съсирване, кр. захар, урея, креатинин, общ белтък, албумин, Асат, Алат.
В предната тема някой бе споменал, че Вирусологията излиза 50лв , може ли някой да го потвърди ?

Ivanovaus честито , прекрасни пезпроблемни месеци до щастливия финал!  bouquet

# 31
  • Мнения: 774
Честита Баба Марта!Здраве и късмет на всички Hug

Ivanovaus,честито!Какъв хубав подарак ти е донесла Баба Марта Hug

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ivanovaus честито  Hug лека и безпроблемна до края   bouquet
Запис
Честита Баба Марта момичета много здраве и късмет   Hug

# 33
  • Мнения: 372
Честита баба Марта !!!!!!! Бели и червени  , румени  засмени  и  сбъдване на най-съкровенните  желания !!!

# 34
  • София
  • Мнения: 16 691
polletkyky, вирусологията е 52 лв.
за ПКК с време на кървене и съсирване ми взеха 24 лв, а другите не съм ги правила и незнам.
Ivanovaus, страхотна новина, честито!!

# 35
  • Мнения: 96
 ivankaka благодаря   bouquet

# 36
  • софия
  • Мнения: 9 590
Честита Баба Марта!!!!

# 37
  • Мнения: 20
Благодаря ви момичета от все сърце ви благодаря. Желая ви скоро всички да изпитате радостта от едно такова незнание като мен:) Наистина незнаех какво да мисля, все още изпитвам лек страх от радостта, през толкова неща съм минала, но ето, че може да се види нещо положително. Нека БОГ даде на всеки от нас това щастие:)  preggo  ylinfant newsm30 EFP

# 38
  • Мнения: 881
Честита Баба Марта на всички! Да сме живи и здрави,много засмени и нека се сбъднат мечтите ни  bouquet Hug

Ivanovaus ,честито мила!Желая ти безпроблемна и лека бременност през цялото време Peace Hug

# 39
  • Мнения: 766
Живи, здрави и .. бременни!
Честита баба Марта и от мен!

# 40
  • София
  • Мнения: 10 705
ИИИИ уау,нова тема...

Честита Баба Марта момичета! Да сте белички-червени,винаги засмени и със бебче/та/ дарени    bouquet

# 41
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Честита Баба Марта и много положителни резултати момичета.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 050
Честита Баба Марта, момичета. Нека бъдем здрави и да напълним темата с preggo

# 43
  • Мнения: 15
Честита Баба Марта и от мен!!! Да сме живи и здрави и осъществим мечтите си!!!!

# 44
  • Мнения: 102
Честита Баба Марта и от мен!
Моя трансфер беше вчера. Върнахме 2 ембриончета /Пижо - замразено и Пенда- пресничко/. Дано баба Марта и настъпващата пролет накарат щъркела да долети и до моя покрив.   stork-boy stork-girl. Обратното отброяване започва от днес    Animal Snail

Общи условия

Активация на акаунт